Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Akinek nem inge...

Hozzászólások

(#51) kakuk.tamas válasza Felesbandi (#49) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

“ Csak ugye az a baj ezzel, hogy legalisan megvett es letoltott zenei fajlokkal se mukodik.”

Működik, mint írtam ott a 3utools, iMazing vagy a GB. Kérdés, hogy a legálisan vett és tárolt zene DRM-jét szeretik-e a progik.

De szerintem ez is változni fog, ha az Apple (sajnos) nyit a harmadik feles appstore-ok felé.

Aki ezekkel a dolgokkal nem tud megbarátkozni, vegyen androidot és élvezze azt. :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#52) adamklark válasza kakuk.tamas (#50) üzenetére


adamklark
senior tag

Az hogy régen amikor lehetett venni csengőhangot eléggé béna volt a minősége (régi szép idők) konkrétan lopás. Inkább letöltöttem egyet, kB ugyanaz volt a minőség ha nem jobb. Rendes zenét (általában, nem csengőhang) megveszem de vannak elveim :DD

(#53) Felesbandi válasza kakuk.tamas (#51) üzenetére


Felesbandi
senior tag

"ott a 3utools, iMazing vagy a GB"

Mar az gaz, hogy felmerul ezeknek a szuksegessege egy csengohang beallitashoz...

"Aki ezekkel a dolgokkal nem tud megbarátkozni, vegyen androidot és élvezze azt."

Most ha kritizalunk valamit az iOS-ben, ami 100% nem a felhasznalo erdekeit vedi, akkor inkabb vegyunk mast?
Ezzel a hozzaallassal soha semmi nem fejlodne... Apple is vett at csomo hasznos dolgot Android oldalrol amik hianyaert kritizalva volt (pl. 120Hz, AOD, vagy hogy el lehet takaritani az ikonokat a fokepernyorol). Szerintem ezek atvetelevel objektiven jobbak lettek az iPhone-ok, de mindez nem lenne most igy, ha az lett volna a hozzaallas, hogy "ha nem tetszik, vegyel mast, nalunk marad minden a regi"...

(#54) joey04 válasza Felesbandi (#53) üzenetére


joey04
titán

AOD egyenesen szar, a 120hz véleményes, az ikonokat meg mi az hogy el lehet takarítani? eddig is el lehetett. Remélem nem az appkönyvtár nevű utolsó oldalas borzalomra gondolsz. Bár arra jó példa, hogy mennyire testreszabhatatlan az iOS, hogy sehogy nem lehet likvidálni. Én azt látom, hogy a változtatások, nyitások azért vannak, hogy droidról többen váltsanak. De azt vettem észre, hogy a törzsközönség többségének ez nem ad pluszt, akik váltanak, azok meg csalódnak, mert papíron betesznek olyan funkciókat amiket hiányoltak a droidosok, de közel sem olyan nyitott, testreszabható módon, pluszban azt is látom, hogy azon volt droidosoknál jelentkeznek olyan bugok amik másnál nem nagyon, akik ezekbe az új funkciókba belenyúltak. Ez persze nem az ő hibájuk, hanem az Apple csinálta meg tuti szarul, de akkor is ez a helyzet. Szerintem bőven elfér egymás mellett 2 más szellemiságű rendszer, nem kell mindent megnyitni, mert akkor miben fog különbözni a droidtól? Akkor legyen az iPhone-on is droid egy egyedi launcher társaságában aztán kész. És így van, akinek ez nem felel meg, az vegyen droidos készüléket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) Somatom válasza joey04 (#54) üzenetére


Somatom
veterán

A kettőből kéne egy tutit összegyúrni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56) #52931072 válasza Felesbandi (#53) üzenetére


#52931072
törölt tag

Én megoldandó problémaként tekintek az ilyenekre, mint egyedi csengőhang szifonra. Kb tíz perc alatt megoldottam és warezkodni sem kell hozzá. Kiválasztod a csengőhangot. Átkonvertálod m4a formátumba, átnevezed m4r-re és valahogy feljuttatod a telóra és kész. Kétlem, hogy lecsap rád a ringtone rendőrség, mert a megvett zenéd egy részletét csengőhangnak használod.

[ Szerkesztve ]

(#57) Felesbandi válasza #52931072 (#56) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Az en bajom az, hogy megis miert kell 10 perces megoldhato problemat csinalni egy ilyen alap dologbol... Androidon fel perc volt beallitani. De felve irom ezt is, mert ha azt merem irni, hogy Android-on valami jobb, valaki egybol leszuri, hogy nekem akkor Android kell, fikazom az iOS-t es biztos ki se probaltam. (Es ugyanez kb. a ket rendszert felcserelve.) 10 ev droid utan mentem at fel eve iOS-re, mindket rendszernek megvannak a maga elonyei es hatranyai. Csak megemliteni nem szabad oket, mert egyesek egyetlen dolog kritizalasabol leszurik, hogy kinek melyik rendszer a jo.

joey04

AOD kikapcsolhato, es tudtommal mar a folyamatos hatterkep is eltuntetheto (de javits ki ha tevedek). Igy ez mar negativum aligha lehet barkinek. 120Hz nem tudom, kinek lehet baj.
Es igen, az appkonyvtarra gondolok nagy esellyel, nekem jobban bejon, mintha minden app a kepernyon lenne, meg ha nem is olyan jo, mint droid eseten.

De ez csak egy pelda akart lenni. Amit mondani akartam az az, hogy egy rendszer se fog fejlodni, ha nem lehet epkezlab kritikat megfogalmazni vele szemben.

(#58) #52931072 válasza Felesbandi (#57) üzenetére


#52931072
törölt tag

Ez nekem sosem volt gond, nem azon nőttem fel, hogy minden eszköz, készülék rendeltetésszerűen működik. Mindig melózni kell azon, hogy a kedvünk szerint menjenek a dolgok. Az a gyanús, ha minden flottul megy, pláne ebben az országban. Nagyobb gondod ne legyen az életben ennél!

(#59) joey04 válasza Felesbandi (#57) üzenetére


joey04
titán

Lehet kritikát megfogalmazni, csak az ne a rendszer gyökereit érintse. Mert az más, vagy bejön vagy nem. Lehet kritika pl a fos felhőszolgáltatás. Vagy pl én eleve nem használok kb semmit pluszban ami apple. Spotify-t használok, nem AM-ot, ezen felül pedig kb minden google. Maps, drive, gmail de még a naptár is. Mert jobb. Mondjuk az a vicc, hogy a googel cuccok nem csak alapból jobbak, de tapasztalatom szerint bugmentesebbek mint androidon. :)

Igen kikapcsolhato az aod, de ment a nyafogás hogy nem olyan mint droidon. Igen sírtak a 120hz miatt, de egy 60 hz-es iphone is folyékonyabb mint akár egy s23 ultra, elég csak a 0. Google lapon scrollozni. Stb stb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) Felesbandi válasza joey04 (#59) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nem is a rendszer gyokereit mondtam, csak ezt az egy dolgot. Raadasul az eredeti kommentemben nem kritikakat akartam megfogalmazni, csak egy indokot adni, hogy tobbek kozott miert nem valtja sok Apple felhasznalo le a gyari csengohangjat.

Teljesen elegedetten hasznalom a jelenlegi Minimet, csak nem teszek ugy, mintha minden teren hibatlan lenne es nem szeretem azt a hozzaallast, hogy ha valami nem tetszik, lehet venni mast, mert ugy semmi sem fejlodik. Jelenlegi munkahelyemen is folyamatosan nezzuk a felhasznalok visszajelzeseit es ha valamit esz ervekkel kritizalnak, azon javitunk.

Minde esetre azt latom, hogy mi forditva mukodunk, mert en pont az AM-ot hasznalom, es fotok/felho teren attertem az Apple megoldasara, mert a Google megoldasanal macerasabb volt masik eszkozre atmenteni a kepeket. :DDD De ez mar egyeni preferencia kerdese. :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Akinek nem inge...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.