Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Akinek nem inge...

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Az S22U/S23U szerinem az egyik legszebb telefon, ami létezik, szóval Carl játéktelefonja elbújhat.
Ha a frissítésekre is annyi energiát ölne, mint a poénkodásra (ami a Samsung munkájának még mindig az egy százada), akkor talán előrébb lenne az ürge.

(#2) szente válasza janeszgol (#1) üzenetére


szente
addikt

Nem azon ment a gúnyolódás, hogy szép vagy sem.

(#3) Ixion77


Ixion77
őstag

Miért kellene másmilyennek lennie? Ha úgy jó ahogy van, akkor bármilyen változtatás csak rosszabbá tenné.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#4) Gims


Gims
tag

A facelift valóban nem dobott akkorát, mint azzal számoltak.
Ám az értékesítés most indul majd be. Így bevétel szempontjából korai lenne véleményt mondani, így még akár jó is lehet az enyhébb újítás.
Viszont idén kezd az új tervező. A jövő évi modell már lehet érdekesebb lesz.

(#5) DrDoktor válasza janeszgol (#1) üzenetére


DrDoktor
tag

Béna kacsa.,Düllledt kamrapúppal szép a foft a samu
Carl jól látja ez estben szánalmas a samu .

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6) mferi87


mferi87
csendes tag

Ez így igaz, ha eddig is snapdragon verziója volt az embernek. De a kevésbé szerencsések akik eddig az exynos-ost kapták, mint például Magyarország is, azok most örülhetnek. Már ha meg tudják fizetni. Én pl a szimpla S23-nak nagyon örülök. Most S20-ast használok, és épp elhatároztam magam, hogy váltok az exynos miatt Xiaomi-re, de mivel Snapdragon lesz az S23-ban és a Mi 13 meg drága lett mint Geronazzo Mária Labello fogyasztása. Szerintem maradok Samsungos

(#7) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Felemas erzeseim vannak ezzel kapcsolatban.

Egyreszt ellenszenves a csavo, meg en inkabb valasztok egy unalmas, de megbizhato es jol tamogatott S23-at, mint a gyengebb tamogatasu Nothing telot, amiben az ossz "izgalom" a villogas. Plane ugy, hogy valoszinuleg a Nothing se fog baromi nagy izgalmakkal eloallni innentol kezdve mar.

Masreszt meg a Samsung pont megerdemli a csesztetest, amiert rendre kifigurazzak az Apple szemet huzasait, hogy aztan ugyanazt csinaljak ok is.

(#8) babosmiki


babosmiki
addikt

Mert nyaljuk az apple seggét, menjünk utána és habzsoljuk be a lehető legtöbb profitot... Szánalmas már a Samsung is.. :(((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#9) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Könyörgöm, ennyi erővel ez az egész iparra érvényes. Okostelefon=piszok nagy kijelző. Az, hogy hátul LED van, vagy az oldala ilyen vagy olyan... Kit érdekel. Lassan már hátteret se tesz senki, csengőhangot se vált.

(#10) Noukoum válasza Felesbandi (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Ettől lesz ellenszenves?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) thomas92 válasza DrDoktor (#5) üzenetére


thomas92
aktív tag

Ezt csak én nem értem? :))

(#12) adamklark


adamklark
senior tag

Pont nem érdekel amíg működik. Másik véglet amikor eszetlenül megy az új design minden telefonhoz (pl számomra borzalmasan kinéző óriási kamera szigetek hozzácsapva bizonyos Ázsiai telefonoknál)

(#13) Gims válasza thomas92 (#11) üzenetére


Gims
tag

Ráharapott a nyelvére szejenszétlen!

(#14) #95462144 válasza DrDoktor (#5) üzenetére


#95462144
törölt tag

Pénteki before :F

(#15) A.K.


A.K.
tag

lehet, hogy nem sokban változott az előző évihez képest de a Samsung legalább még mindig gyárt normális méretű telefonokat

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Vicces srác.A Samsung legalább kiadta az új generációt.
De ne tegyük ilyen magasra a lécet. Legyen csak frissítés. A semmire még az sincs.
Ez önmagában nem lenne gond, de hogy nekiáll gúnyolódni egy telefonnal, amire még az új droidot sem izzadták ki, kicsit megmosolyogtató :D

(#17) doooo


doooo
veterán

Nem hiszem, hogy bármit is magára kéne vennie bárkinek is ettől a szélhámostól.

Mellesleg pont eleget változott mindhárom kinézete. Számomra pl. ez az Ultra sokkal, sokkal szimpatikusabb a tavalyinál, ügyesen faragtak rajta; keveset, de ügyesen.

[ Szerkesztve ]

(#18) Somatom válasza Ricardo (#16) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Én is ezen mosolygok. Ezek után kíváncsi leszek, hogy ő milyen új formai megjelenéssel rukkol elő. Vállalom, hogy Samsung - fan lettem, de nem a design miatt. Szívesen lennék Nothing - fan, de ahhoz komolyabbat kéne gurítson egy világító hátlapnál.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) TESCO-Zsömle válasza Dr. Oid (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az Apple tulaj azért nem vált csengőhangot, hogy már akkor tudd milyen telefonja van, mikor még elő se vette. (Volt kollégáim 3-an is ilyenek voltak)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#20) #21221888 válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


#21221888
törölt tag

mondjuk ez igaz, nekem is azért Marimba a csengőhangom, hogy tudják a körülöttem lévők mi merre hàny méter.

(#21) Felesbandi válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Vagy inkabb azert, mert baromi maceras egyedire levaltani, ha a gyariak nem tetszenek. En magam is szivtam rendesen, amig beallitottam a regi Sony Ericsson-os csengohangomat. Ezt a kalvariat egy ko atlag, nem kocka vasarlo nem biztos, hogy hajlando lesz vegigjarni.

(#22) Somatom válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Elég gáz, hogy ilyen kevéssel beérik. A divatot nem követni, hanem diktálni kell. Tizen éve ugyanaz a csengőhangom. Iron Maiden: The Number of the Beast. Az ismerőseimnek nem az tűnik fel, hogy valami iPhone, Samsung, stb. teló jelez, hanem pontosan tudják, hogy az én telóm jelez. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#23) Ricardo válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez komoly? :DDD
Nekem több mint öt éve le van némítva az összes telefonom. 2017 karácsonya óta van valamilyen Band a kezemen, így nem kell a telennak csörömpölnie sem hívás, sem értesítés jelzés miatt. Eszembe sem jutott hogy "márkajelzésként" tekintsek erre.
Ez kb az a kategória mint az autóra lragasztott Apple matrica. :U

(#24) TESCO-Zsömle válasza Ricardo (#23) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Annyira komoly, hogy mikor szervízbe került a teló és kaptak valami Samsungot cserének, azon ment a brainstorming, hogy szerezzék meg a generic Apple csengőhangot és töltsék fel a Samura... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25) TESCO-Zsömle válasza Somatom (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szintén zenész. Amióta olyan telóm van, amire szenvedés nélkül fel lehet tölteni mp3-at csengőhangnak, azóta csak ez.

Értesítő hangnak meg ez van betéve. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) DrBubo77 válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az értesítő hang tetszik. Csengőhangot óra miatt már jó ideje nem használok.
Nekem ez az ébresztő hang.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#27) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez a csávó beszél, aki az első új telefonjával gyártott egy androidos iphonet?

(#28) Somatom válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Ó, ismerős zene, de kamaszkoroomban egy másik verzió volt a sláger. Szegény Bach tuti forgott a sírjában. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#29) joey04


joey04
titán

Az agyatlan troll haterek szintjén van a csávó.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Napfénysüti

Nem vagyok oda a Samsungért de Carl foglalkozhatna a saját telefonjával.
Majdnem Nothing Phone-t vettem de aztán olvastam mennyire tesznek a userek hibajelzéseire...

Més que un club!

(#31) Plug Life


Plug Life
senior tag

Károly egy bohóc 😂

(#32) kakuk.tamas válasza Felesbandi (#21) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mi olyan baromi macerás megnyitni a Store-t és letölteni egyet? :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#33) Gims válasza Felesbandi (#21) üzenetére


Gims
tag

2023-ban ez gáz. Váltson vissza vezetékesre inkább...

(#34) joey04 válasza Felesbandi (#21) üzenetére


joey04
titán

Nekem minden telefonon a gyári csengés volt. Mondjuk mindegy is, mert állandóan némítva van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Yany válasza Ixion77 (#3) üzenetére


Yany
addikt

Én nagyon szurkoltam, hogy maradjon az alapvető forma-design, imádom ezt a full prémium-áradatot ebből a minimalista formavilágból. Már csak a Snapdragon kellett bele, a többi meg úgy volt jó, ahogy eddig is volt, szóval nálam megérkezett az S7-es után újra a Samsung. (most S9+ -t fog váltani, de nekem az S7 volt mindig is A TELEFON... remélem csak eddig, de a kilátások az árat leszámítva jók e tekintetben).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#36) #52931072 válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére


#52931072
törölt tag

Nekem szifonom van, de hidegrázást kapok a gyári csengőhangoktól. Nem nagy kaland egyedi csengőhangot gyártani rá.
A cikkhez szólva, túl sok mozgástér nincs szerintem, ami a formát illeti, lapos téglatest taperolós kijelző. Persze van a változtatási kényszer, amit aztán kineveznek "fejlesztésnek" ami gyakran a használhatóság rovására megy. Szerintem napirenden van már, hogyan lehetne a felhasználókat genetikai módosítással a legújabb trendekhez igazítani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37) kakuk.tamas válasza #52931072 (#36) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A matekot is azért utálják sokan, mert hülyék hozzá…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38) #52931072 válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


#52931072
törölt tag

Ja, hitler is szükségtelennek tartotta ama tantárgyakat, amikben gyengélkedett. A rajzot kivéve kb. az összeset. :D

[ Szerkesztve ]

(#39) xsjado93 válasza DrDoktor (#5) üzenetére


xsjado93
senior tag

Nem tudom eldönteni, hogy te diszkexiás / diszgráfiás vagy, vagy csak szimplán igénytelen az írásos kommunikációra :F

Your life is a lie.

(#40) pusszycat válasza xsjado93 (#39) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A doktorok mindig olvashatatlanul írnak. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) Plug Life válasza xsjado93 (#39) üzenetére


Plug Life
senior tag

„diszkexiás” 😂

(#42) xsjado93 válasza Plug Life (#41) üzenetére


xsjado93
senior tag

Hopp, jogos :B :DDD :DDD
Meg pusszycat okfejtése is :DDD

Your life is a lie.

(#43) Luck Dragon válasza TESCO-Zsömle (#19) üzenetére

Nekem az volt az első, hogy megváltoztattam ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) Hallosz válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


Hallosz
senior tag

Jól mondod, sokan utálják a matekot.

"Hogy azért mert hülyék" hozzá, vagy azért mert matematikailag bebizonyították, hogy a dongó röképtelen, azt még nem tudjuk.
Szerencsére a dongóknak nem szóltak így vígan röpködnek, a matematikusok pedig nem értik, hogy miért.
Brit tudósok már dolgoznak a problémán, hogy miért nem értik a matematikusok.
;)

Mert lakni, muszáj.

(#45) Felesbandi válasza kakuk.tamas (#32) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Van fent Sony Ericsson csengohang? Fizetosek?
Komolyan, annyira lehetetlen lett volna megoldani, hogy a felhasznalo beimportalhasson tetszoleges zenei file-t ami a telojan van? Az mar reg rossz, ha a Store-t kell megnyitni egy csengohanghoz. Bar teny, hogy Apple-hoz illo.

Gims
Vagy az Apple ne iranyitson szandekosan a Store fele, 23-ban az is gaz, hogy sima MP3-at telorol nem lehet beallitani...

(#46) Somatom válasza Felesbandi (#45) üzenetére


Somatom
veterán

Ez komoly? :Y Ezt nevezik okostelónak?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47) kakuk.tamas válasza Felesbandi (#45) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Van fent Sony Ericsson csengőhang. És igen, fizetősek.

Minden másra ott a 3utools vagy az iMazing vagy mobilon a GB.

És még mindig undorító számomra a warez, meg a YT-ról letöltött nulla minőségű zene bármilyen felhasználásra. Ha van pénz több százezres mobilra, akkor ne sajnálj 300 forintot egy csengőhangra, amit jó esetben sose fogsz lecserélni. :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#48) adamklark válasza kakuk.tamas (#47) üzenetére


adamklark
senior tag

Nekem meg az az undorító hogy eléggé kérdőjeles minőségű hangért pénzt mernek elkérni :DD

(#49) Felesbandi válasza kakuk.tamas (#47) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Csak ugye az a baj ezzel, hogy legalisan megvett es letoltott zenei fajlokkal se mukodik.

Szerk: Hozzatennem, paromat at is iranyitotta a Store-ra, meg is vett ott valami zenet, de nem engedte neki beallitani csengohangnak. Szegyen az egesz megoldas erre az egeszre...

Ami meg a kalozkodos reszet illeti a dolognak, fizetem a YT-t, Apple Music-ot, Netflix-et es minden egyebet, ami ertelmes szolgaltatast ad (pl. GamePass, vagy iCloud). De csak addig, amig nem szivatnak... Ha Netflix-en fent van egy film, de nincs szinkronnal, erezzem magam rosszul, amiert inkabb kalozkodva nezem mert ugy erheto el szinkronnal (mikozben tovabbra is el az elofizum)? Nem sok kedvem van szenteskedni ezzel kapcsolatban, hajlando vagyok fizetni es fizetek is sok tartalomert, de nem fogok ebbol elvi kerdest csinalni. Ha kenyelmesebb a "viragbolt", akkor azt hasznalom. Bar ha az a kenyelmesebb, mar reg baj van a szolgaltatassal... Artisjus dijat meg ugyis ki kell fizetnem...

[ Szerkesztve ]

(#50) kakuk.tamas válasza adamklark (#48) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mi az, hogy “eléggé kérdőjeles minőségű hangért”?
Mielött megveszed, meghallgathatod. :U

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#51) kakuk.tamas válasza Felesbandi (#49) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

“ Csak ugye az a baj ezzel, hogy legalisan megvett es letoltott zenei fajlokkal se mukodik.”

Működik, mint írtam ott a 3utools, iMazing vagy a GB. Kérdés, hogy a legálisan vett és tárolt zene DRM-jét szeretik-e a progik.

De szerintem ez is változni fog, ha az Apple (sajnos) nyit a harmadik feles appstore-ok felé.

Aki ezekkel a dolgokkal nem tud megbarátkozni, vegyen androidot és élvezze azt. :R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#52) adamklark válasza kakuk.tamas (#50) üzenetére


adamklark
senior tag

Az hogy régen amikor lehetett venni csengőhangot eléggé béna volt a minősége (régi szép idők) konkrétan lopás. Inkább letöltöttem egyet, kB ugyanaz volt a minőség ha nem jobb. Rendes zenét (általában, nem csengőhang) megveszem de vannak elveim :DD

(#53) Felesbandi válasza kakuk.tamas (#51) üzenetére


Felesbandi
senior tag

"ott a 3utools, iMazing vagy a GB"

Mar az gaz, hogy felmerul ezeknek a szuksegessege egy csengohang beallitashoz...

"Aki ezekkel a dolgokkal nem tud megbarátkozni, vegyen androidot és élvezze azt."

Most ha kritizalunk valamit az iOS-ben, ami 100% nem a felhasznalo erdekeit vedi, akkor inkabb vegyunk mast?
Ezzel a hozzaallassal soha semmi nem fejlodne... Apple is vett at csomo hasznos dolgot Android oldalrol amik hianyaert kritizalva volt (pl. 120Hz, AOD, vagy hogy el lehet takaritani az ikonokat a fokepernyorol). Szerintem ezek atvetelevel objektiven jobbak lettek az iPhone-ok, de mindez nem lenne most igy, ha az lett volna a hozzaallas, hogy "ha nem tetszik, vegyel mast, nalunk marad minden a regi"...

(#54) joey04 válasza Felesbandi (#53) üzenetére


joey04
titán

AOD egyenesen szar, a 120hz véleményes, az ikonokat meg mi az hogy el lehet takarítani? eddig is el lehetett. Remélem nem az appkönyvtár nevű utolsó oldalas borzalomra gondolsz. Bár arra jó példa, hogy mennyire testreszabhatatlan az iOS, hogy sehogy nem lehet likvidálni. Én azt látom, hogy a változtatások, nyitások azért vannak, hogy droidról többen váltsanak. De azt vettem észre, hogy a törzsközönség többségének ez nem ad pluszt, akik váltanak, azok meg csalódnak, mert papíron betesznek olyan funkciókat amiket hiányoltak a droidosok, de közel sem olyan nyitott, testreszabható módon, pluszban azt is látom, hogy azon volt droidosoknál jelentkeznek olyan bugok amik másnál nem nagyon, akik ezekbe az új funkciókba belenyúltak. Ez persze nem az ő hibájuk, hanem az Apple csinálta meg tuti szarul, de akkor is ez a helyzet. Szerintem bőven elfér egymás mellett 2 más szellemiságű rendszer, nem kell mindent megnyitni, mert akkor miben fog különbözni a droidtól? Akkor legyen az iPhone-on is droid egy egyedi launcher társaságában aztán kész. És így van, akinek ez nem felel meg, az vegyen droidos készüléket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#55) Somatom válasza joey04 (#54) üzenetére


Somatom
veterán

A kettőből kéne egy tutit összegyúrni. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56) #52931072 válasza Felesbandi (#53) üzenetére


#52931072
törölt tag

Én megoldandó problémaként tekintek az ilyenekre, mint egyedi csengőhang szifonra. Kb tíz perc alatt megoldottam és warezkodni sem kell hozzá. Kiválasztod a csengőhangot. Átkonvertálod m4a formátumba, átnevezed m4r-re és valahogy feljuttatod a telóra és kész. Kétlem, hogy lecsap rád a ringtone rendőrség, mert a megvett zenéd egy részletét csengőhangnak használod.

[ Szerkesztve ]

(#57) Felesbandi válasza #52931072 (#56) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Az en bajom az, hogy megis miert kell 10 perces megoldhato problemat csinalni egy ilyen alap dologbol... Androidon fel perc volt beallitani. De felve irom ezt is, mert ha azt merem irni, hogy Android-on valami jobb, valaki egybol leszuri, hogy nekem akkor Android kell, fikazom az iOS-t es biztos ki se probaltam. (Es ugyanez kb. a ket rendszert felcserelve.) 10 ev droid utan mentem at fel eve iOS-re, mindket rendszernek megvannak a maga elonyei es hatranyai. Csak megemliteni nem szabad oket, mert egyesek egyetlen dolog kritizalasabol leszurik, hogy kinek melyik rendszer a jo.

joey04

AOD kikapcsolhato, es tudtommal mar a folyamatos hatterkep is eltuntetheto (de javits ki ha tevedek). Igy ez mar negativum aligha lehet barkinek. 120Hz nem tudom, kinek lehet baj.
Es igen, az appkonyvtarra gondolok nagy esellyel, nekem jobban bejon, mintha minden app a kepernyon lenne, meg ha nem is olyan jo, mint droid eseten.

De ez csak egy pelda akart lenni. Amit mondani akartam az az, hogy egy rendszer se fog fejlodni, ha nem lehet epkezlab kritikat megfogalmazni vele szemben.

(#58) #52931072 válasza Felesbandi (#57) üzenetére


#52931072
törölt tag

Ez nekem sosem volt gond, nem azon nőttem fel, hogy minden eszköz, készülék rendeltetésszerűen működik. Mindig melózni kell azon, hogy a kedvünk szerint menjenek a dolgok. Az a gyanús, ha minden flottul megy, pláne ebben az országban. Nagyobb gondod ne legyen az életben ennél!

(#59) joey04 válasza Felesbandi (#57) üzenetére


joey04
titán

Lehet kritikát megfogalmazni, csak az ne a rendszer gyökereit érintse. Mert az más, vagy bejön vagy nem. Lehet kritika pl a fos felhőszolgáltatás. Vagy pl én eleve nem használok kb semmit pluszban ami apple. Spotify-t használok, nem AM-ot, ezen felül pedig kb minden google. Maps, drive, gmail de még a naptár is. Mert jobb. Mondjuk az a vicc, hogy a googel cuccok nem csak alapból jobbak, de tapasztalatom szerint bugmentesebbek mint androidon. :)

Igen kikapcsolhato az aod, de ment a nyafogás hogy nem olyan mint droidon. Igen sírtak a 120hz miatt, de egy 60 hz-es iphone is folyékonyabb mint akár egy s23 ultra, elég csak a 0. Google lapon scrollozni. Stb stb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#60) Felesbandi válasza joey04 (#59) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Nem is a rendszer gyokereit mondtam, csak ezt az egy dolgot. Raadasul az eredeti kommentemben nem kritikakat akartam megfogalmazni, csak egy indokot adni, hogy tobbek kozott miert nem valtja sok Apple felhasznalo le a gyari csengohangjat.

Teljesen elegedetten hasznalom a jelenlegi Minimet, csak nem teszek ugy, mintha minden teren hibatlan lenne es nem szeretem azt a hozzaallast, hogy ha valami nem tetszik, lehet venni mast, mert ugy semmi sem fejlodik. Jelenlegi munkahelyemen is folyamatosan nezzuk a felhasznalok visszajelzeseit es ha valamit esz ervekkel kritizalnak, azon javitunk.

Minde esetre azt latom, hogy mi forditva mukodunk, mert en pont az AM-ot hasznalom, es fotok/felho teren attertem az Apple megoldasara, mert a Google megoldasanal macerasabb volt masik eszkozre atmenteni a kepeket. :DDD De ez mar egyeni preferencia kerdese. :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Akinek nem inge...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.