Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • wxppro

    aktív tag

    válasz ark001 #14089 üzenetére

    Aha. 3. regisztráció, éljen... :W
    Amúgy meg kölyök a padtársad esetleg az iskolában, egy 40 éves kétgyermekes, családos emberrel beszélgetsz, barátom.
    Világosan leírtam, hogy miért kaptad a bejegyzést, anyagi kár nem ért, viszont a tájékoztatás teljes hiánya, és az ígérgetés a tettek helyett, éppen ebbe a topikba való.
    Mint ahogy az is, hogy dupla regisztrációval szédítetted itt a jónépet, két acc alatt két hirdetéssel árultál egyazon terméket.
    Ha anyagilag is átvertél volna, már nem írogatnál ilyen könnyedén, ne aggódj, és nem itt, hanem a csalók topikjában virítana a neved. És nem csinálnál egy harmadik regisztrációt, annak ellenére, hogy kettőt már kitiltottak innen. Ha ennyiből sem esik le, hogy az ilyen viselkedés itt nem kívánatos, akkor nem tudom, miből tanulod meg.
    Az elbeszélés egymás mellett meg abból állt, hogy egyik héten megbeszéltük, másik hét elejére ígérted a postázást, nem küldted, aztán csütörtökre ígérted a postára adást, nem történt meg, ezután kuss, aztán mikor rákérdeztem, hogy mi van, közölted, hogy eladtad helyben. Ha ez Neked egymás mellett elbeszélés, akkor nagy problémáid lehetnek szövegértés, és fogalom értelmezés terén egyaránt...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák