Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Teebor9


Teebor9
tag

Akkor ha a teljes pakkot szeretném, már csak 450 000 forintot kell elkölteni, ha sikerül kifognom egy 85%-os akciót a maradékokra. :D

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

A negyedik rész nem is régi... nem?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) Heroes fan válasza gabor7th (#2) üzenetére


Heroes fan
őstag

Elég régi círka 9 éves, még a konzolgen kezdetén volt.

(#4) buccsi


buccsi
tag

Az alapjáték is ingyenes, nemcsak a dlc.

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#5) Norb79 válasza buccsi (#4) üzenetére


Norb79
őstag

Az már pár hónapja free to play minden digitális áruházban.

(#6) oriic válasza buccsi (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már jó pár hónapja free az alapjáték, véglegesen.

Live-Die-Respawn

(#7) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Mai sztenderddel még élvezhető a sims? Mármint mi az ami benne tart a gameplayben? Mert emlékszem még mikor megjelent az első, az mekkora durranás volt, meg a 2. is. De nem járt el fölötte az idő kereke?

(#8) Norb79 válasza Montanaxy (#7) üzenetére


Norb79
őstag

Lányom 12-14 éves kora között 100-200 órát belepötyögtetett az Animal Crossing mellett, én mindig is az ő lány korosztályában tekintettem ennek a célközönségének.

(#9) buccsi válasza oriic (#6) üzenetére


buccsi
tag

+ #5 Norb79
Ezt bizony nem tudtam, bocsi :B

Ha megjön a munkakedvem, leülök egy sarokba és megvárom míg elmúlik.

(#10) NandoXXL válasza Norb79 (#8) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Hát a válaszod nem tűnik egy 12-14 évesnél érettebbnek, nem a jobbik értelemben. Szerintem jó játék, angolt tanulni is, és sok kreatív dolog van benne. De aki játszott az előzőrészekkel annak inkább csak retro, nincs új a nap alatt. :D

(#11) Teebor9 válasza NandoXXL (#10) üzenetére


Teebor9
tag

Angolul ÉS Simlish-ül. :D

(#12) Norb79 válasza NandoXXL (#10) üzenetére


Norb79
őstag

Ne haragudj, semmiféleképpen nem úgy értettem, hogy mindenki azon a szinten van, aki játsza, csak arra gondoltam, hogy a paraméterek elsősorban ezen célközönségre vannak kihegyezve, de ettől még természetesen bárki számára élvezetes játék lehet, és ha vki élvezi, attól még lehet felnőtt férfi természetesen.
És a 12-14 éves lány a célközönség alatt azt értettem, hogy békés, chilles játékmenet, aprólékos dolgokban elmélyedésre lehetőséget ad. Létezik ez a fajta játékstílus, és az én nagyon szűk statisztikai mintám alapján ezek a játékok húzzák be széles tömegben a tini lányokat, meg a táncolós cuccok (just dancek pl), ami lehet fals sztereotípia, de én ezt látom a saját és a haverok lányai között.
Bocs, ha félreérthetően fogalmaztam!

(#13) Teebor9 válasza Norb79 (#12) üzenetére


Teebor9
tag

Vonzó lehet egy felnőtt férfi számára is. Például olyan vonzó és valótlan dolgokat élhetsz meg a játékban, mint például egy szerető család vagy temérdek siker a munkában. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.