Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ajánljatok jó videókártyát; 25000 Ft (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Klye


Klye
csendes tag

Tessék :U

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#2) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Használt Gf4 4600 :DDD

(#3) Szeke


Szeke
senior tag

Majd mindjárt jönnek a ''+2ezer és sokkal jobbat kapsz'' hozzászólások :DD Szerény személyem gf4 ti4200-at javasol (ha kijön ennyiböl) vagy 128 megás 9100-ast.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) Keitaro


Keitaro
addikt

Nettó vagy bruttó 25?
Én radeon 9100-ra teszem a voksom, de 64mbre. Még marad is pénzed. De ha nettó és mindenképp el akarod költeni akkor talán koppra belefér egy MSI GF4 Ti4200-as. De én Ati párti vagyok és még jól jöhet az a cash :))

(#5) WN31RD válasza Klye (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Nézd meg ezt a topicot, különösen a 8-as és 10-es hozzászólást:
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=16761[/L]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#6) Klye


Klye
csendes tag

Bruttóra gondoltam!!!! Geforce fx 5200 mi a véleményetek?És ha Ati 9100-veszek elég gyors?

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#7) Protoss válasza Klye (#6) üzenetére


Protoss
senior tag

Mire kell?

Fx5200, ne nem éri meg.

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#8) greenface


greenface
aktív tag

1. Egy normálisabb Ati 8500LE/9100, elég a 64 megás, ez kijön 17-18-ból, a maradékot meg elfagyizhatod... :)

2. Még egy kis spórolás, és 9500.

Nem elfogultságból mondom, higyjétek el, de SZVSZ jelenleg semmilyen NV kártyát nem éri meg igazán megvenni.

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#9) hungeek válasza Klye (#6) üzenetére


hungeek
senior tag

ugye az fx5200 vicc volt? :D
ofkórsz Ti4200 ast ajánlanék... 64 mb-set kapsz is ennyiért ha ügyes vagy..... igaz hogy csak PNY-t de az se annyira rossz. Szerintem jobban megéri MOST mint egy 9100-ast venni... a 9200-ast ugye nem is említem.
de előttem valaki írta hogy hasnzált Ti4600: ez pl egy egész jó 5let, de azért 25ért szerintem nem kapsz ilyet hasnzáltan...... inkább olyan 30 körül...

(#10) Klye


Klye
csendes tag

Leginkább Game-ra!!!Amúgy néztem hogy a Geforce fx 5200 128ram megverte a 3DMark 2003 a Geforce 4 ti 128ram-ost!!!!!Ehez szóljatok hozzá!!!:C :C :C

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#11) greenface válasza Klye (#6) üzenetére


greenface
aktív tag

FX 5200...? Na ezt gyorsan felejtsd el, ha jót akarsz...

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#12) Klye


Klye
csendes tag

3DMark 2003-ban!!!!:)

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#13) HiperG válasza Klye (#10) üzenetére


HiperG
addikt

Jó és? attól még lehet szarabb :DD

(#14) Keitaro válasza Klye (#10) üzenetére


Keitaro
addikt

Ne törődj vele. Az csak a negyedik game demo miatt van, mert az kap rá pontot a GF4 meg nem. szvsz GF4 SOKKAL gyorsabb.
Szerintem vagy egy jó kis 8500/9100-as radeon vagy a Terratec 4200-as. Más nem igazán van ebben a kategóriában ami jó választás lenne

(#15) Protoss válasza Klye (#12) üzenetére


Protoss
senior tag

Ha game akkor geforce4 ti. De ez drágább.

Ati a tv esetén brillirozik. :)

FX5200, Ati 9000 ezeket ne!

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#16) hungeek válasza Klye (#10) üzenetére


hungeek
senior tag

:Y aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa húúúúúúúúúúúúúúúhaaaaaaaa

(#17) hungeek válasza hungeek (#16) üzenetére


hungeek
senior tag

:DD

(#18) _Volkovy_ válasza hungeek (#17) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:))

(#19) Keitaro válasza Protoss (#15) üzenetére


Keitaro
addikt

Ezek szerint nem sikerült megbarátkozni a 9000-essel? Pedig úgy néz ki biztosra csak abban lesz két RAMDAC :(

(#20) Keitaro válasza Keitaro (#19) üzenetére


Keitaro
addikt

Még az Azona táp infóra várok és küldök mailt

(#21) hungeek válasza _Volkovy_ (#18) üzenetére


hungeek
senior tag

szerintem megleszel lincselve az aláírásod miatt :))

(#22) Vitus válasza Klye (#10) üzenetére


Vitus
őstag

Azért mert az FX5200 az tudja a dx9-et és emegy rajta a teszt minden része. Egyébbként egy g3 ti200 lenyomja simán a fx5200-at

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#23) _Volkovy_ válasza hungeek (#21) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Mer mééért?;]

(#24) ftc


ftc
nagyúr

FXt sose!GF 4 TI 4200 vagy 9100 Radeon

(#25) Vitus válasza ftc (#24) üzenetére


Vitus
őstag

azért én egy ilyen lídtek fx 5900-at elfogadnék simán sokkal jobban mint bármely atit :):U

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#26) Keitaro válasza Vitus (#25) üzenetére


Keitaro
addikt

khmm... Azért én a körmére néznék pl a Pixel shaderének ^^ Csak, hogy egy dolgot említsek

(#27) ftc válasza Vitus (#25) üzenetére


ftc
nagyúr

még 9800Prot sem fogadnád el helyette?

(#28) nap válasza Klye (#10) üzenetére


nap
addikt

Egy heten belul ez mar a sokadik topikod ebben a temaban. Nem basztatni akarlak, de mar elsore el lett mondva minden ebben a temaban. Ha megerositest varsz, hogy igen vedd meg az fx5200-ast, akkor arra varhatsz egy ideig. Szerintem szarjal mindarra, ami itt elhangzott es vedd meg az fx5200-ast es legyel boldog vele.
Ha erdekelt volna a velemenyunk, mar elsore eljutott volna a tudatodig. :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#29) beeboy válasza Vitus (#25) üzenetére


beeboy
addikt

azért ezzel én is így vagyok!! :DDD

Aztán rögtön eladnám egy hülyének az árából vennék egy 9700prot, a maradékból meg rendeznék egy hatalmas bulit :DD

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#30) beeboy válasza nap (#28) üzenetére


beeboy
addikt

pontosan!!
vegye meg az 5200-őt, és boldogan bámulja a 3dmark2003 eredményeket!!
az igaz hogy semmire nem jó, de milyen szépen fut az ''anyatermészet'' teszt!! Órákig lehet bámulni, ahogy 5 fps-sel totyog.

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#31) Pacák válasza Klye (#12) üzenetére


Pacák
senior tag

És? Sütheted az egészet. A 3DMark2003 csak azért pontozza le a ti4200 -ast, mert a dx9 -es teszteket nem tudja lefuttatni, mert csak dx 8.1 -es kártya. Az 5200Fx meg hiába dx9-es kártya, ha egyszer nincs mögötte elég izomerő, hogy vegye az akadályokat. Ennyi, nem több: az 5200FX -vel lefut az összes dx9 -es teszt is, erre kap valamennyi pontot, amivel kitörölhetjük... :D

Erre tapsikolj! :C

Nuclear launch detected

(#32) JulWCZar válasza beeboy (#30) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Továbbmegyek. Az 5200as ''erőműben'' nem full hardwares DX9 van, hanem szoftveres. Kis trükkel akár egy GeForce2 Ultra is lehetne DX9es, és talán még gyorsabb is lenne, nem beszélve arról hogy az anyatermészetet is kipöttyözné a screenre.

Szóval nem csak a név marketing, hanem a DX9 kompatibilitás. Mert ha már itt tartunk, megemlítem, láttam már voodoo3 drivert anizotropikus szűrést és fsaa-et támogató featurrel...

(#33) Keitaro válasza JulWCZar (#32) üzenetére


Keitaro
addikt

Az 5200asban nincsenek vertex shaderek (ez softwerből megy), kivették belőle a színtömörítéses optimalizációkat is, szóval mondhatni erősen ledegradálták. Viszont maradtak a lebegőpontos egységek és a pixel shader. Ez a kettő a minimum ami kell ahhoz, hogy meglegyen a DX9 sajnos a többi prociból meg :(
(Jó tudom az is kell, hogy 16 textúrát fel tudjon feszíteni, de ezt is meg lehetett volna oldani régebbi kártyákon is)

(#34) rudi válasza Klye (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Mistral - központi raktár:
VGA SPARKLE GF4 TI4200-8X 64MB DDR +TVOUT 19690 24612

szerintem TUTI VÉTEL ha beéred 1024×786al.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#35) RAM


RAM
őstag

Ha kinézted, amit akarsz venni, szólj!
Vedd + tőlem!

Csak tisztán

(#36) Klye


Klye
csendes tag

Ezt a két kártyát néztem kimelyiket válasszam?: InnoVision GeForce 4 TI4200 TV OUT 128MB 8xAGP -2év garancia 24600 Ft db
InnoVision GeForce 4 TI4200 VIVO 128MB 8x AGP -2év garancia 26800 Ft db :DD :DD :DD :DD :DD :DD

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#37) Klye


Klye
csendes tag

Az Fx-ről lemondtam megkérdeztem egy gépekhez elég jól értő gyereket és azt mondta hogy a legjobb választás a Geforce 4 ti lenne!!!!!!:U

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#38) Klye válasza RAM (#35) üzenetére


Klye
csendes tag

Kinéztem #36 üzenet;]!!!!!

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

(#39) Klye


Klye
csendes tag

Kéne egy jó oldal ahol olcsón vannak videókártyák!!!!!!!!!!!!!!!!!!:o

AMD Athlon XP.................kell ennél több? :-)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Ajánljatok jó videókártyát; 25000 Ft (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.