Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Airtag. a legolcsóbb iPhoneba is belehányják az UWB-t évek óta... Talán 2019-ben az i11 kapta meg először?! :K

A Samsung meg kihagyja 2023-ban szándékosan az UWB-t az S23 csúcstelójából. Önsorsrontás legjobb receptje. Így kell termékportfóliót felépíteni szétcseszni :DDD

Várós az Airtag2 :))

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#2) ricsi0307 válasza LurkerSheik (#1) üzenetére


ricsi0307
senior tag

iPhonom van, egy ideje kiábrándultam az androidos bohóckodásból de ehhez azt azért hozzá tenném hogy cserébe Samsung nem spórolta le a 120hz-es kijelzőt. És a mindennapokban az utóbbinak nagyobb hasznát veszed.

(#3) LosBlancosRM válasza ricsi0307 (#2) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Csak trollkodik. Annyira nem bír magával, hogy még egy Apple cikknél is nyüszítenie kell. :D

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#4) LurkerSheik válasza ricsi0307 (#2) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Mi a haszna? :DDD

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#5) Qtyii válasza LurkerSheik (#4) üzenetére


Qtyii
tag

Ezt én se értem... Szerintem nem ismerek olyat aki ilyet használna.... Sőt szerintem az ismerőseim sem ismernek olyat aki használja az airteget. Nincs napi használati alkalmazása... Csak apple eszközök közelében jelez egyébként is ami édes kevés egyébként is... Szerintem.
A lakaskulcsát csak tudja az ember hol van hiszen ha nem tudná akkor nem tudna hol aludni esténként :) ezt a tudás képességét nem szabad feladni :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.