Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

ASUS alaplap tulajok figyelem! Kinek ismerős az AI Booster asus-os progi? nekem p4p800-deluxe lapom van. Tegnap töltöttem le az asus honlapjáról ehhez a laphoz az AI Booster progit, de nem mükszik. Elindul, és ezer hibaüzenet. Lehet, hogy nem tudja a lap BIOS update után sem?????????? De akkor miért van a download között????????????

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Szia! Nyugi!Nekem ugyan ezt csinálta egy P4P800SE vel! Hagyd a francba,ugy sem ér sokat ez a progi! :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Blue Eagle válasza BITBOYS (#2) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Oké BITBOYS! Ebben megegyeztünk! ...köszi

(#4) n0tr3adY


n0tr3adY
tag

gondolom magyar wined van. a nyelveknel a teruleti beallitasnal at kell allitani a ''',''-t (tizedesvesszot) ''.''-ra (pontra).

www.species.hu

(#5) Blue Eagle válasza n0tr3adY (#4) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szégyen ide szégyen oda, nem értem. Ha volnál kedves megértednéd velem miről is van szó? Esetleg ok-okozatilag, meg ezt az áthangolást sem nagyon értem. Magyar WIN XP-m van, de sajna most nem ülük a gépem előtt. Segítségedet előre is köszi!

(#6) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Tényleg jó!!!!!!!!!!!!!


Köszi!

(#7) xtmod


xtmod
senior tag

ai booster?? :D :D

vicces nevetséges progi. mint ahogy a pep8800-e deluxe is. sajnos ilyenem van, mert elhalálozott az msi 865pe-s neo2-es lapom ( Isten nyugosztalja) :D. a körítést nézve azt hittem egy jobb laphoz jutok, de tévedtem. legalább 5%-ot kéne rajta húzni ugyanolyan hardware elemekkel, hogy elérje azt a teljesítményt amit a neo2-s alapon, turbo ram beállításokkal nyújtott. ezen aztán lehet turbóóózni, nem is reagál rá, sőt majdnem még lassabb. az ai boosterrel ugyanez a helyzet. nagyon nem akarom erőltetni a lapot, kisebb beállításokra meg csak annyiban reagál, hogy elmenti az állításaimat, de semmi változás , ugyanolyan mint volt. :Y

[Szerkesztve]

(#8) xtmod


xtmod
senior tag

természetesen pep8800 helyett, p4p800 :DD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#9) !Overdose! válasza xtmod (#8) üzenetére


!Overdose!
őstag

Szerintem ezen sokan fel fognak háborodni!

Azt azért vedd figyelembe, hogy az MSI lapban van ''Dinamic Overclocking'' vagy mi a fene, ami menetközben növeli az FSB-t, így húzza a procit és a memóriát is. Ez mind nem lenne baj, de így nem valós eredményt kapsz.
Ha azonban sokkal elmarad a teljesítmény az MSI-vel szemben, azon lehet segítene egy BIOS frissítés.
Nem tudom milyen beállításokra gondolsz, ami nem növeli a teljesítményt, de nekem bírja a 30%-os túlhajtást is (temészetesen aszinkroban) + megy a PAT + Dual Channel + a memória időzítések 2-2-2-5-4-ben vannak ami hidd el jelentős teljesítmény-növekedést eredményez.
A másik amit nem értek, hogy miért sztárolsz egy olyan lapot, ami meghalt?
Most akkor mégsem olyan jó, nem?


[Szerkesztve]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#10) Zeratul válasza !Overdose! (#9) üzenetére


Zeratul
addikt

Bekapcsoltam a PAT-ot alafrekin és alapidőzítésen olyat fagyott hogy rossz volt nézni.

(#11) xtmod válasza !Overdose! (#9) üzenetére


xtmod
senior tag

nekem msi i865pe neo2-LS lapom volt, amiben nincs D O. csak PAT. ami az msi-nél MAT. DO a neo2 fis2r-ben és attól felfele van. azóta azért barátkoztam egy kicsit a deszkával, mostmár jobban ki vagyok vele békülve, :) fasza kis stabil lap ez. amit az aibooster-ről írtam azt tartom, már a telepítéskori hibaüzenetek se tetszettek. meg , hogy át kell állítani a '','' jelet ''.''-ra , különben nem megy. :O
utána mindenféle kínai jelek jelentek meg itt-ott, főleg az opera legördülő menüiben.:DD

[Szerkesztve]

(#12) xtmod


xtmod
senior tag

egyébként a másik lapom valszeg gyári hibás lehetett, néha megcsinált olyat, hogy bekapcsoltam, de csak a ventilátorok indultak el semmi más, még a reset sem segített, csak a ki, majd bekapcsolás. húzni nem szoktam (a mostanit se) csak a memória beállítások voltak turbo-n. nem rég kicseréltem a ramjaimat 333-ról 400-ra, és egy kicsit állítgattam az időzítéseken, aztán egyszercsak nem akart újraindulni, de még a bios-ig sem jutott el. semmi nem segített rajta. ez van. ettől függetlenü majd'' 2 évig ment nálam, és az egyik utolsó tesztnél 19490 markot lökött 3dm01-ben, egy 9800 pro-s karival, minden alapon. ezt csak azért tettem hozzá, mert van aki csak a ''márkok'' szavát érti. :DD

(#13) xtmod


xtmod
senior tag

minden sztároláson kívül: tényleg sokkal jobban reagált az msi, az alapról, turbóra állításra. mint írtam , húzni nemszoktam a gépeimet, max 2-3-5 mhz-t, próbából, hogy miként reagál. ennek köszönhetően rájöttem, hogy a hyper path , ennél a lapnál, csak 200mhz-es fsb-nél működik. vajon a többi asus lapnál is?? ha csak 2-3 mhz-et emeltem akkor rosszabb lett a teljesítménye, ami azt jelenti, hogy kikapcsolt a memóriagyorsítás.
mindegy volt, hogy biosból, vagy az aibooster-el csináltam. ez minden esetre érdekes, mert eddig úgy tudtam , hogy húzásnál is műkődik. tuningbarát user biztos nem örül az ilyesminek. én mondjuk elleszek vele, mert úgysem húzom.

(#14) Dtomi


Dtomi
őstag

Valaki tudja, hogy miért nem ér szart se ez a progi??? biosba belövöm faszán a rendszert ami egyébként teljesen olyan mint win.-ba elindul a rendszer hasít ezerrel és mikor elindul az AI booster akkor folyamatos hibaüzenet overclk error invalid.... (nem valós egész érték) nagyon nem érdekel egyébként hogy mit ír ki letöröltem a picsbe de miért nem működik együtt a bios-os beállításokkal??? ja és még annyit hogy ha valakinek van ASUS P5AD2-ePremium lapja az írjon pls lenne hozzá egy két kérdésem!!!

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#15) gerjus válasza Dtomi (#14) üzenetére


gerjus
aktív tag

erdekes nekem p4gd1 lapom van es ugyan van AI booster de az csak figyeli a pentium M 50 % tulhajtasat amit biosban belottem es nem szol egy arva kukkot sem, en csak feszek es hofok monitorozas miatt hasznalom eszembe sem jutott windowsbol huzni, de ti tudjatok ;]

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#16) bigN válasza Dtomi (#14) üzenetére


bigN
csendes tag

A problémám nekem is ugyanez, bár az alaplap egy P5GD2.
Biosból minden jó, de a progi el sem indul.

[Szerkesztve]

(#17) gerjus válasza bigN (#16) üzenetére


gerjus
aktív tag

egyebkent van egy opcio a BIOS ban ahol engedelyezni kell az AI boostert lehet az a gondd ?

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#18) Dtomi


Dtomi
őstag

passz már én sem foglalkozom vele szerintem eléggé mellényúltak a progival de biosba jól működik! Az AI !!! nem kell engedélyezni biosba engedélyezi az magát

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#19) gerjus válasza Dtomi (#18) üzenetére


gerjus
aktív tag

en nem igy vettem eszre ha kikapcsolom be is szarik a progi ! de igazabol mind1 mert BIOS megy mint atom !

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#20) bigN válasza gerjus (#17) üzenetére


bigN
csendes tag

A biosban engedélyezve van, de ugy sem megy.
Egyébként a biosban mindent be lehet állítani, de a lapom már 240Mhz FSB felett már nemigazán bírja.

(#21) sekli


sekli
addikt

Használjatok ClockGen-t szerintem az teljesen jo, és egy csomo alaplappal működik.

(#22) Gr3nT


Gr3nT
csendes tag

Nos én feltettem. De mielőtt felteszitek, elösszőr olvasd el hozzá a FAQ-t is. Alapból említi hogy melyik biosfrissítéstől müködik. Igen a vessző és pont esete. Osztottál már 1,6-al? Mert én csak 1.6-al szoktam. Ő sem szokott másként. Tehát át kell állítani és nincs hibaüzenet. A memória időzítéseket hiányolom belőlle(1.1). De mindent frankónk lehet húzni innen Winfosból. Sőt a ventillátor hangját is remekül lehet állítani vele. 2.8-as p4 3.2-n megy és ha kell tök süket a gép, ha kell atomerőmű gépem van. Mindössze 1 mp amíg váltok a 2 közt. Jó progi.</p><p>[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.