Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vai


Vai
csendes tag

Qrva érdekes a dolog, van egy Abit KX7-333-as lap és egy Inno3d Gef4200Ti videókártya, szép volt az élet, de egy nap lefuttattam a Sisoft Sandra-t és meglepódve tapasztaltam, hogy a Card csak 2× AGP-n megy. Sebaj gondoltam, és restart, setup. A lap setup-ja csak 2× AGP engedélyezi!! Először arra gondoltam. hogy a kártya szar, de egy tweaker progival engedélyeztem a detonator rejtett beállításait, ahol az összes, alaplap által támogatott AGP sebesség megjelenik. Itt: legamagasabb a 2×-s! Ötlet???? Kétségbe vagyok esve!!!!!!!! :F

Üldöz a munka, de én gyorsabb vagyok nála!

(#2) Vai


Vai
csendes tag

Up!

Üldöz a munka, de én gyorsabb vagyok nála!

(#3) Szőrös  válasza Vai (#2) üzenetére


Szőrös 
veterán

ha jól emléxem van a VIAnak vmi regje amivel lehet engedélyezni a 4*es AGP-t. jó kis lap nekem is ilyen van. csak pont moist döglött be. :O

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#4) Alvin_ti4200 válasza Vai (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Próbáltad már másik lapban a kártyát? Nekem ilyen van és simán viszi a 4xAGP-t

(#5) Alvin_ti4200 válasza Szőrös  (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nagyon csúnya lennék, ha azt mondanám, hogy Abit;]

(#6) Alvin_ti4200 válasza Szőrös  (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Sajnos nekem is volt 5 db Abit alaplapom 1 év alatt:(

(#7) mura81


mura81
senior tag

nekem fordított problémám volt a kx7-333 lapommal. Beletettema Maxtrox D400-mat és mindig hanyatlökte az ikszpémet. Már mindent leellenőriztem, de nem találtam semmi hibás alkatrészt, aztán a Matrox honlapon találtam egy olyat hogy néhány lapnál manuálisan kell beállítani az AGP szorzót, mert a G400 csak 2× agp-vel megy és 4×-el rejtélyes hibákat produkálhat. Biost frissítettem és az új biosban már működött rendesen az agp szorzó állítás. Ha 2×-re van állítva akkor annyin is megy.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#8) mura81 válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


mura81
senior tag

Nekem akkor ezexerint szerencsém van, mert van 4 abit lapom és mindegyik megy - alulról balkézzel lekopogom -
Alighanem még akkor van mit javítania a cégnek, bár az is igaz hogy nagyon megválogatom milyen lapot veszek.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#9) Sidaries válasza Vai (#1) üzenetére


Sidaries
őstag

Hehe, Nekem is pont ez a gondom volt az ugyanilyen lapommal.2 hétre rá tönkrement. Egyébként az Abittal is leveleztem miatta és azt mondtág garanciás probléma, vigyem vissza. Visszavittem és ott meg is döglött. Kaptam cserébe egy Kd7E-t. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#10) Szőrös  válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja ABIT. :) De én szeretem. Megszokás nagy úr. Na miond1. Jövőhéten megyek oszt veszek 1 Abit NF72-öt.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#11) _Volkovy_ válasza Vai (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Nyugi.Nekem is minden vga-m 2x-es agp-n ment/megy,és húznak mint állat.(szintén 4200)

Amúgy meg kellett neked Sandrát nézegetni :) Sokkal szebb ilyen tesztprogramok nélkül az élet :)

(#12) Lobonc


Lobonc
tag

Nekem is ilyen lapom van de nekem semmi bajom nem volt még vele és remélhetöleg nem is lesz jokislapez!!:P

(#13) Lobonc


Lobonc
tag

OFF

Ja és a szandrarol csak anyit hogy nálam egyik változata sem fut és az egyetlen kékhalált miota fennvan 2k (4ho) szandra csinálta

ON

(#14) Alvin_ti4200 válasza Szőrös  (#10) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem eddig sorrendben KA7-100, VH6, VH6-II (2 db) és VH6-T volt, és mindegyik szar volt, kivéve az uccsót. A KA7-100 volt a legrosszabb, repült is egy hónap után.

(#15) mura81 válasza Lobonc (#13) üzenetére


mura81
senior tag

senki sem tökéletes! Egyébként ez legyen a legnagyobb gondod és akkor minden rendben:DDD

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#16) Jack1


Jack1
csendes tag

Bár nem sokat segít, azért leírom. Egy barátomnak vettünk egy ilyen lapot és egy ugyanilyen kártyát. A gép nem indult, totál működésképtelen volt. Vissza szervizbe, közölték hogy ez a lap nem szereti ezt a kártyát, vagy a kártya a lapot?Adtak egy Abit 4200- est amivel csocsi ragyi lett minden. Lehet, hogy a te gondod is valami ilyenből fakad. Megjegyzem, nekem és más ismerősömnek is olyan kártyája van mint neked és Abit lapban hibátlanul működik.

(#17) Veron


Veron
őstag

Nekem idaig csak abit lapom volt, idáig 3, a mostani a fent emlitett lap es kb fél éve tökéletesen mükődik.... kopp-kopp...

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#18) Norbertpower


Norbertpower
tag

Na hogy mondjak mán én is valamicskét.... :)

Nekem kb fél éve megy ez a lap 10x200-as FSb-vel és benne mocorog egy Abit ti4200 128 mb rammal és az ég eggggggyadtaaaaaa problem nem volt vele sose.... :DD

Üdv: Norbertpower

BMW + a ménes :DDD

(#19) Norbertpower válasza Norbertpower (#18) üzenetére


Norbertpower
tag

Az említett 128 mb ram a videokarira vonatkozik......:DD

BMW + a ménes :DDD

(#20) Sidaries válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


Sidaries
őstag

Már megbocsáss, de Intelhez Via chipsetes lapot venni hiba. 4x egymás után k. nagy hiba. Ezután ne csodálkozz.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.