Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Aerogate 3 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) elbandy


elbandy
csendes tag

Hali!

Láttam a Coolermaster oldalán, hogy van már Aerogate 3 is. [L]http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=ALD-V03&other_title=0[/L] láttott már valaki ilyet Magyarországon ha igen hol lehetne megvenni és mennyiért?

Tel.: +36209713519

(#2) Atlantis válasza elbandy (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Iszonyat ronda...
Ha olyan gyorsan ér ide, mint az Aerogate II, akkor nem mostanában lesz elérhető itthon.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) elbandy válasza Atlantis (#2) üzenetére


elbandy
csendes tag

Az Aerogate 2 sokkal jobban néz ki! Tudnál egy boltot mondani ahol kapható? :P

Tel.: +36209713519

(#4) Atlantis válasza elbandy (#3) üzenetére


Atlantis
veterán

Én az E-Connect-nél vettem. Korrekt, jó csapat(szar futárszolgálattal, de ez nem csak az ő hibájuk)

[Szerkesztve]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) elbandy válasza Atlantis (#4) üzenetére


elbandy
csendes tag

Köszi a tippet! :))

Tel.: +36209713519

(#6) Atlantis válasza elbandy (#5) üzenetére


Atlantis
veterán

nincs mit. Amúgy van valahol egy nem túl régi topic, ott leírtam a tapasztalataimat vele kapcsolatban.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) kíváncsi válasza elbandy (#1) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hi all!

sztem szép. meg tetszik, hogy aluból van. a II műanyag nem? mármint az előlapja :F

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#8) Atlantis válasza kíváncsi (#7) üzenetére


Atlantis
veterán

De, műanyag. Ez nekem nem jelentett gondot.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Aerogate 3 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.