Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Advent rising

Hozzászólások

(#1) desolator


desolator
senior tag

Tudnátok segíteni, hogy a francba lehet elindítani ezt a játékot? Az nfo.-ba az ez van neki írva:
1.)Unrar, Burn CD1 Using A120 Newest Version, Make sure ''Burn
RPMS Data to DVD'' is selected. Enable RPMS in A120 under
Emulation.
2.) Install and Play.
3.) Have fun :)

De hiába telepítem fel Alcohollal, pedig be van kapcsolva az RPMS emuláció, ugyanúgy kiírja, hogy tegyem be hozzá az eredeti cd-t. Mi a megoldás?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#2) Archer válasza desolator (#1) üzenetére


Archer
őstag

Csak egy jótanács: warez jellegű hozzászólásokat ne írj a fórumba, mert hamar banolva leszel. Egyébként a jelszó a Newest Version-on van.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#3) desolator válasza Archer (#2) üzenetére


desolator
senior tag

Ja, akkor elnézést nem vágtam, hogy ez itt tiltott, egyébként a legújabb van.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#4) bandiras2


bandiras2
senior tag

Egyenlőre nem nyitok új topicot neki, hanem itt kérdezem meg.

A játék vége felé járhatok, az idegenek bolygóján vagyok, felhőváros, ''légitaxidokk'', a hüllő most mutatta be nekem a kis barátját, akinek 4 lába+4 keze van, és mindegyik kezében plazmapisztoly van, amivel simán átlő 3 pajzsréteget :Y . Dobálom 5. szintű tüzgolyókkat, 5. suintű erőlökésekkel, de megsem érzi. Hogyan lehet ezt a szemetet kinyírni :F
Kétszer felmászott a lebegőágyújára, amit kiszedtem alóla, de nem lett kevesebb az életereje.
Valaki segítsen PLS :O

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#5) bandiras2 válasza bandiras2 (#4) üzenetére


bandiras2
senior tag

ÁPP!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#6) bandiras2 válasza bandiras2 (#4) üzenetére


bandiras2
senior tag

Megoldódott. :(((
Harmadszor is fel kell kergetni a lebegőplatformjára, azt mehet neki a skuló. Akkor kicsit bepöccen, és megindul az átvezető mozi.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#7) bandiras2 válasza bandiras2 (#6) üzenetére


bandiras2
senior tag

Következő főellenség:
Barlangi troll, akkora mint az empire state building. Futni kell előle mint atom, időnként neki áll a földet verni, akkor elkezd hullani neki a ''kavics''. Ha felemeli a feje föké, akkor gyorsan odamész hozzá, és nyomva tartod a ''force push'' gombot, amíg nem villan egyet a kezedben. közelről rányomod mielőtt még eldobná, és ezt kell megismételni néhányszot. A mocsok dög időnként maratont fut két dobás között de ki kell várni az emelést és minden OK lesz.

Most a drága bratyómat zúzom, de most vele szívok. ha meglesz, beírom ide. Vagy beírja más. Még kb 20 percig neten vagyok, legközelebb csak holnap, vagy holnapután.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#8) bandiras2 válasza bandiras2 (#7) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na, a drága bátyót úgy kell megütni, hogy amikor szép fekete energialabdákat dobigál feléd, akkor azt normál force push-sal visszapasszolod, ő visszapasszolja, aakor te megint vissza. Majd elvéti, és begubózik. Ekkor a környéken levő kövekből kiválasztasz egy szimpatikus darabot, és emeléssel hozzávágod. Ekkor kicsit bekattan, szóval fussál ahogy csak bírsz, mert nagyot fog szólni. ezt párszor megjátszod, és vége. Ezóttal tényleg, és csak egy kicsit kell kóvályognod a jégsivatagban a filmbejátszáshoz.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Advent rising
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.