Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Adsl céges ügyfél részére? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kraptor


Kraptor
őstag

Kinek milyen tapasztalata van, ha egyáltalán van ezzel kapcsolatban? Itt nem nagyüzemi cégről van szó, csak sima magánlakásról (III. ker) ami cégnéven van, ezáltal nem lehet magán/otthoni ADSL-re előfizetni, csak üzletire.

Matáv, csak ilyen rohadt csomagot nyom rád, ami 23k és az drága. Eddig tán Interware-nak [L]http://www.interware.hu[/L] voltak a legjobb árai 13,5k+Áfa 512-ért. Ha valakinek van valami tapasztalata akármelyik szolgáltatóval, ami stabil, stb stb akkor megköszönnén, ha megosztaná a tapasztalatait.

Eddig főleg vidéken volt ADSL a cég nevén, ahol Invitel volt/van és eddig megvoltunk vele elégedve, de csak azért mert jó szerződést sikerült velük aláírni, így olcsón jutottunk a nethez.

Minden ötketre kapó vagyok és előre is köszi:)


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2) kisa válasza Kraptor (#1) üzenetére


kisa
csendes tag

Nekem Eurowebem van, tobb ügyfelemnél is javasoltam, annak ellenére hogy most az utóbbi 2 napban valami miatt néha szakadozik az 1 év alatt nem volt velük semmi gondom. Kivétel a Matáv egyik gixere, de az minden ADSL-est érintett a környéken :(
Ja, és 22k+FA a 768+fix ip.
Viszont tudomásom szerint csak akkor kell üzleti ADSL, ha a telefon cégnéven van (legalábbis úgy emlékszem)

(#3) Kraptor válasza kisa (#2) üzenetére


Kraptor
őstag

Az is sok. Még mindig annak Az interware-nak van a legjobb ára, csak nem tudom, hogy mennyire megbízható.

(#4) dabadab válasza Kraptor (#1) üzenetére


dabadab
titán

Chello? A cegunknel az van, 768/128k, es meg az volt a legolcsobb (olcsobb, mint az uzleti ADSL-ek kozul legolcsobb 384-es Invitel ADSL), konkretan brutto 9.900, az ajandek digigep helyett meg az elso ket honapot nem kell kifizetni.



[Szerkesztve]

DRM is theft

(#5) Calogero válasza Kraptor (#1) üzenetére


Calogero
addikt

Enternet: [L]http://www.enternet.hu/index.phtml?MENU_ID=1&ROVAT_ID=1&PAGE=12[/L]

Nekem Enternet ADSL-em, mar 2002. 01. 25. Ez ido alatt kb 2-3 szor volt kisebb gond vele,de az is inkabb MATAV hiba volt mint az internetszolgaltato-e.

(#6) Kraptor válasza dabadab (#4) üzenetére


Kraptor
őstag

Az a baj, hogy kébel és a panel-dszungelben megeszik a sebességemet.

(#7) Kraptor válasza Calogero (#5) üzenetére


Kraptor
őstag

Ez is drágább 900FT-al

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Adsl céges ügyfél részére? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.