Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  AdluAn károsultjai

Hozzászólások

(#5) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nekem ezzel a taggal kapcsolatban az volt a szerencsém, hogy bután kommunikált és keveset.
De még így is majdnem bedőltem neki, mivel 100+ os pozitív visszajelzései voltak. Nagyon erőltette az előreutalást, és hiába kértem, hogy beszéljünk telefonon erre nem volt hajlandó.
Különben direkt ezért is írtam a hirdetéséhez, reméltem valaki más is üzletel vele párhuzamosan és kibukik ha valamit sumákol.
Aztán törölte a hirdetést és annyit válaszolt csak, hogy elkelt. Volt még egy hirdetése (monitor) ide csak annyit szóltam hozzá, hogy vigyázzatok vele, valami nem stimmel a gyerekkel. Ezután indítottam a hadjáratot vele szemben, jeleztem modinak és az xsx-es hirdetését is jelentettem.
Remélem minden károsult visszakapja a pénzét.
Legszívesebben elbeszélgetnék a taggal, mivel túl sok adatomhoz jutott hozzá ami kicsit érzékenyen érint..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  AdluAn károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.