Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) phalanx


phalanx
csendes tag

Pár napja átvittem haveromhoz a wincsimet (amin ntfs volt), hogy kipakoljuk rá a mentéseit amíg formatál meg winfost telepít, de nálla (neki fat volt) nem találta meg a már wincsimen levő könyvtárakat de látta, hogy van még 20 gb szabad hely ... erre én szépen telepakoltam a cuccaival mind a 20 gbt...vesztemre....az történt, hogy a felmásolt fájlokkal felülirta a wincsin levő cuccokat, hiába volt melette 20 gb üresen.... Nah kb ennyi a történet, getdataback ezúttal nem tud segíteni mer amit visszaállít fájlokat mind sérült. EasyRecovery-vel visszal lehet állítani mindent de az meg nem állítja vissza a fájlok nevét, csak kimásol nekem 5000 mp3-at meg 100 avit ... . Van bármilyen esély arra, hogy a file-ok névét is megismerje? esetleg maga a file nem tartalmazza valahol a saját nevét/elérési útját?

Jah és megvan még a régi 200 gb-s wincsim is azon is rajta volt minden adat ami most elveszett, csakhogy leszedtem róla a partíciót ugyhogy az EasyRecovery azon is csak név nélül találja meg a file-okat :(

(#2) anaqer válasza phalanx (#1) üzenetére


anaqer
veterán

''setleg maga a file nem tartalmazza valahol a saját nevét/elérési útját?''

Ha olyan sok az mp3, próbálkozz id3 taggal...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3) phalanx


phalanx
csendes tag

Az sajna nem megoldás :(
10-böl jó ha egynek ki vannak töltve az ID3 adatai ...
Arról nem beszélve, hogy sok minden van még a wincsin... millió kép dokumentum stb. :(

(#4) Loretto


Loretto
veterán

lehet hogy de OFF de jobb címet is adhattál volna.

Soirée...

(#6) phalanx


phalanx
csendes tag

lényegtelen...akár törölni is lehet a topicot.
ahogy elnézem senki sem tud segíteni :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.