Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SiriusOne


SiriusOne
csendes tag

Szerintetek a működne a régi, Abit Bx6-os alaplapommal egy 120gb Maxtor ATA133-as 8mb cache wincsi?
Köszi

(#2) SiriusOne válasza SiriusOne (#1) üzenetére


SiriusOne
csendes tag

És működik

(#3) zsoltka


zsoltka
csendes tag

Milyen BIOS van azon a deszkán? mer én is be akarok fektetni egy 120 gb osba és abit bx 133 raid em van. Már mindenkit kérdeztem de senki nem tudja meddig kezeli a vinyókat. PLZ help!!! vagy legalább azt áruld el hogy hol lehet megnézni!

Csak semmi pánik...

(#4) G Pee válasza zsoltka (#3) üzenetére


G Pee
csendes tag

Kicsit más mint amit kérdeztél de felostáson gondolkodtál?

Mindörökké tuning!!!

(#5) zsoltka


zsoltka
csendes tag

Hiába partícionálod a bios nem fogja felismerni pl: ha egy alaplap 30 gb ig kezel vinyókat akkoor hiába teszel be egy 40 est két 20 as részre osztva! biost meg azé kérdeztem mer ugye BX chipset és azokhoz elvileg ugyanazt a BIOS t adják!

Csak semmi pánik...

(#6) Male válasza zsoltka (#5) üzenetére


Male
nagyúr

''BX chipset és azokhoz elvileg ugyanazt a BIOS t adják'' ez elég fura lenne. Egyébként a BX6-2-höz az egyik BIOS frissítésnél oldották meg, hogy a ''nagy'' vinyók is mennyenek benne. Akkor azt írták, hogy 40GB-tól kitudja meddig (akkor még nem nagyon volt mivel tesztelni) fogja tudni kezelni a vinyókat az új BIOS-szal (a régebbi BIOS valami hiba miatt nem kezelte jól). Nézz körül az ABIT oldalán, nézd meg a BIOS frissítéseket, és ahozáájuk írt infókat, szerintem megtalálod a választ.

(#7) neduddki válasza zsoltka (#3) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Minthogy ha jol tevedek akkor tamogassa a 28 bites cimzest tehat 128Gb mas szamitas szerint 134 esetleg 137Gb-ig tamogassa a hdd-ket! Ez ugy altalaban igaz, mas kerdes, hogy bios-t hogy irtak hozza! Namamost a bx6rev2-hoz lenni bios ami gond nelkulkezelgeti a 120gb imb-jeimet! ebbo0l igencsak arra kovetkeztetek ,hogy a -133-es es a bf6-osnak sincsennek ezvel gongyai!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.