Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  A vírus a media playeremet nyitja meg ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rdi


rdi
veterán

Ez melyik vírus?
És miért pont a MP nyitja meg?
Lehet, hogy már meg is fertőzött?

Fej! Tor! Potroh!

(#2) Ekváádor válasza rdi (#1) üzenetére


Ekváádor
őstag

Hogyérted, hogy megnyitja?Simán nyomogatsz, azt egyszercsak előjön?

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#3) zsiga667


zsiga667
addikt

Ezt a vírust Microsoft Windows-nak hívják, és a legtöbb Linux install CD könnyedén leirtja a gépedről... :DD

(#4) biker válasza rdi (#1) üzenetére


biker
nagyúr

igen, már meg....

ez a neten terjedő sexképnek álcázott dolog. ha igaz, és jól értem amit mondasz.

volt már britney, avril lavigne, és sokféle.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) Ekváádor válasza zsiga667 (#3) üzenetére


Ekváádor
őstag

Erre nem is gondoltam!:D

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#6) rdi


rdi
veterán

Hát nem tom, mert nem én nyitogattam a playert, hanem levél letölt, klikk de csak betekintőbe, aztán rögtön indul magától a mplayer, de rögön lövöm is lefele mint bolond vadász forgó propellert, így nincs ideje elindulni, de az egyiknél nem voltam elég gyors, és elindult az a f.sz mplayer, de csak érthetelen karakterkombinációkat jelenített meg.
Remélem lesz még időm frissíteni az AVG-ét, és törölni a gonoszt. Eléggé rémisztő, hogy csak úgy elindul, minden közbeavatkozás nélkül egy progi... :((

Fej! Tor! Potroh!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  A vírus a media playeremet nyitja meg ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.