Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) mirci18 válasza -secret- (#3300) üzenetére


mirci18
addikt

Én már egyáltalán nem várom a következő évadot.
Az utolsó két rész de főleg az utolsó rettentően gyenge lett.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3302) Bjørgersson válasza mirci18 (#3301) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugy beszeltek a kovetkezo evadrol, mintha be lenne jelentve, vagy mar vege lenne a mostaninak, es ugy lenne befejezve. :D Hova akarjatok mar ennel tovabb huzni? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3303) mirci18 válasza Bjørgersson (#3302) üzenetére


mirci18
addikt

Én nem akarom.
abba a hibába estem mint annó a szupercsapat mozifilmnél.
Vártam hogy majd milyen jó lesz mert folytatják a sztorit.
De az idő s az új szereplők az új sztori cseppet sem segített.
Ahogy látom eddig a szökés új évadában amíg a börtönből ki nem szöktek izgalmas volt a sorozat azóta hanyatlik a minősége és egy kicsit kusza a történet.
De eddig a legfurcsább Michael megmenekülése és túlélése sebzetten (állítólag mérgezett tőrrel sebezték meg) a sivatagban.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3304) Bjørgersson válasza mirci18 (#3303) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy sima kessel vagtak meg. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3305) mirci18 válasza Bjørgersson (#3304) üzenetére


mirci18
addikt

Ha minden igaz a következő rész introjában mondták ezt.
Azt utolsó két percről majdnerm lemaradtam valami ip-tv-s hiba miatt így én már csak azt láttam hogy Michael összeesik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3306) k-adi válasza Bjørgersson (#3304) üzenetére


k-adi
nagyúr

Sima késsel, de valami méreg volt rajta, mondja is Linc-nek a Whip hogy kórházba kell vinni gyorsan skófíldet

(#3307) anorche1 válasza k-adi (#3306) üzenetére


anorche1
őstag

Nekem fagyálló rémlik.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#3308) k-adi válasza anorche1 (#3307) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, mert valami kocsialkatrésszel vágta meg (nem "késsel").. mindegy.. valami mérgező anyag a story, a lényeg hogy "sietni kell"

(#3309) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Fagyálló volt, és gyenge rész
Hol van a régi szökés feeling, nagyon messze. Le kéne zárni ezt az arab sztorit, és menni posseidón ellen, mint régen a governor ellen, az úgy jobban tetszene

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#3310) mirci18 válasza enginev3.0 (#3309) üzenetére


mirci18
addikt

Engem Michael kálváriáján kívül ami még jobban zavart a félszemű kínlódása az aktuális részben.
Főleg a végén a kinyírása nagyon esetlen volt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3311) lacy86 válasza enginev3.0 (#3309) üzenetére


lacy86
addikt

Yap!

Tul sok mar ez az ISIL haboru ...

(#3312) k-adi válasza enginev3.0 (#3309) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az már a köv. évad témája lenne szerintem

A félszemű "sorsa" meg nem is lehetett volna másképp mirci18

(#3313) mirci18 válasza k-adi (#3312) üzenetére


mirci18
addikt

Nyilván de már unalmas volt hogy a legesetlenebb megtalálja mindíg őket.
Plusssz az utolsó rész unalmas egyhangú üldözése se teszi a kedvenc mellékszereplőmmé.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3314) k-adi válasza mirci18 (#3313) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, egyszer már legyőzték (bár akkor is eléggé komikus módon)..... Meg az a benzinkutas jelenet is nagyon amatőr volt... Tényleg rossz rész volt az utolsó :D

(#3315) -secret- válasza k-adi (#3314) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem Michael bent hagyta az előzményeket is a böngészőjében. ;]

(#3316) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az a krétai utazás, találkozás annyira egyszerű és gyors volt, hogy már gagyi volt... Még drukkoltam, hogy történjen már valami. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3317) amigo1987


amigo1987
csendes tag

Szerintem sokkal jobb lett volna a "Szupercella" című film féle szökés. Újra egy komly börtönből való szökés méltó befejezése lett volna a sorozatnak.

(#3318) DS39 válasza Bjørgersson (#3316) üzenetére


DS39
nagyúr

Egyre igazabb a mese habbal kifejezés.

(#3319) k-adi válasza Bjørgersson (#3316) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az tényleg túl egyszerű volt.... meg a seal bénázása a hajón is elég amatőr volt.... Viszont kiderült ki poseidon... na nem volt nagy meglepetés.

(#3320) mirci18 válasza k-adi (#3319) üzenetére


mirci18
addikt

Jaja.
Izgalom a rész végén hangulatfokozás megvolt.
De ennyire egyszerű megoldást Possseidónra komolyan mondom.
Másik vajon zsebes hol van?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.