Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) andy83


andy83
aktív tag

A mostaniról meg nem is beszélve... Már egy kicsit idegesítő is volt... :(

Egy kicsit tényelg túlzásba vitték már a dolgokat, ahogy páran írtátok is, akik már láttátok mindet... :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#3152) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Tegnap, hogy-hogy nem volt szökés? Az RTL befejezte a vetítést? Nyista?
Ha igen, mikor folytatódik?

(#3153) stangli válasza Vasinger! (#3152) üzenetére


stangli
senior tag

okt. 30án 22:20kór lesz a köv. része [link]

(#3154) Vasinger! válasza stangli (#3153) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hm...Ez érdekes. Minek ez a kis szünet? :F

(#3155) stangli válasza Vasinger! (#3154) üzenetére


stangli
senior tag

mert hétfőn csi miami, csi ny volt, most pénteken meg 56ot ünnepeljük...

(#3156) Vasinger! válasza stangli (#3155) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oh, így már értem. :B

(#3157) Mawyx


Mawyx
senior tag

Amikor hírt hallottam erről a sorozatról, annyira rákattantam, hogy elkezdtem nézni, de suliba is vittem a laptopot és szünetben egyből néztem, lyukasórában is, aztán jöttek a zh-k...abbamaradt. Most hozzámkerült pár 4.évados epizód, a 3.évadtól kezdtem újra nézni és rájöttem, hogy totál elfelejtettem mi zajlott az eddigi részekben, nem jó így nézni. Úgy szeretem az ilyen sorozatokat, hogy több évadot egyszerre megnézni, mert akkor folyamatos a történet, kerek egész lesz. Csak ha mindig az elejéről kezdem, akkor sose érek a végére.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3158) andy83 válasza Mawyx (#3157) üzenetére


andy83
aktív tag

Huhh, azért a 4 évadot egyben lenyomni nem egyszerű... :)

facebook.com/SzeretekMozizni

(#3159) Mawyx válasza andy83 (#3158) üzenetére


Mawyx
senior tag

A 3.évad nem jött be, mármint nem elég innen kezdeni, visszamentem a 2.évadhoz, kb a felénél járok, de szinte egész nap ment.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3160) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nos, lement mind a 4 évad az RTL-n, mind megnéztem és mind fel is vettem, összesen 4 dvd-re fér fel a 4 évad, ha jól számolom.

Egy kérdésem lenne. Ugye Scofield-nek volt egy betegsége, ami miatt a cég meg is műtötte, de nagyon fejlett technikával, de mégsem éli meg a sorozat végét. Miért hal meg?

Egyébként nagyon durva lett a bef. rész, főleg amikor a végén nevetve, vidáman sétálnak és mondják, hogy megyünk apuhoz, ilyenkor a nézők, még nem tudják, hogy a sírhoz mennek, így elég nagyot koppantam és ámultam.

Kedvenc sorozatom, A szökés lett! :C

(#3161) Vasinger! válasza Vasinger! (#3160) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nah, tegnap meg lett nézve, a final break, így már minden világos. Nagyon durva. :)

(#3162) westcoastog válasza Vasinger! (#3161) üzenetére


westcoastog
veterán

nem kritikus szemmel nézve, szerintem zseniális volt a sorozat, abszolút bele tudtam magam élni a helyzetekbe, engem nagyon megfogott, komolyan pityeregtem a végén :B :C ha kiadnák díszdobozos dvd-n az egészet, rohannék megvenni :R :R
(#3160) akkor már tudod hogy hogyan halt meg előbb, és miért :K

[ Szerkesztve ]

(#3163) Vasinger! válasza westcoastog (#3162) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én nekem megvan mind a 4 évad. :))

De azt még mindig nem értem, hogy miért lett agydaganata? Elvileg a cég megműtötte, nem? Meg kellett volna gyógyulnia. De mégsem. :F Nem értem.

(#3164) westcoastog válasza Vasinger! (#3163) üzenetére


westcoastog
veterán

na ezt nem értem :F vagy szar volt az új technika vagy kiújult, meg nem értek hozzá, de szerintem ha nem csupasz kézzel fogta volna a vezetéket, akk szetem nem qrta volna meg az áram sem, és mehetett volna a nagy világnak, na meg egy ilyen aktív daganat már nem operálható vagy hogy van? :F

(#3165) Csabee. válasza Vasinger! (#3161) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Csak kár hogy vége.. :(

Üdv: Csabee.

(#3166) westcoastog válasza Csabee. (#3165) üzenetére


westcoastog
veterán

ezzel én is így vagyok, de sajnos nem lehetett volna a végtelenségbe folytatni..
mondjuk csináljanak alternatív befejezést.. :U

(#3167) Vasinger! válasza Csabee. (#3165) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én még simán néztem volna tovább, ha lett volna. :B
Ezért is firtatjuk, hogy miért volt agydaganata Scofield-nak, hisz ha nincs, akkor nem hal meg. :F Nah mind1...

(#3168) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Én még angolul néztem tehát jó ideje megvagyok szökés nélkül :DD

Üdv: Csabee.

(#3169) Vasinger! válasza Csabee. (#3168) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én is megtehettem volna, de jobb szeretem magyarul nézni ezeket. :B

(#3170) Csabee. válasza Vasinger! (#3169) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hidd el angolul sokkal jobb nézni a szökést! Bár ha te az elejétől kezdve magyarul nézted.. akkor megszoktad! De én belenéztem magyar részbe , és nagyon nem tetszett :(

Üdv: Csabee.

(#3171) Vasinger! válasza Csabee. (#3170) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én elejétől fogva onnan néztem. Egyébként, nem rég visszanéztem az első részeket, hát ott borzasztó volt a szinkron. A 4. évadban lett a legjobb a szinkron, de maga a történet is. :K

(#3172) fpeter07


fpeter07
veterán

Ez 4. évad elég érdekes, egy szál lezáródik és 2 nyílik helyette... Én már semmin se lepődök meg :D

(#3173) fpeter07 válasza fpeter07 (#3172) üzenetére


fpeter07
veterán

Láttam az egész sorozatot, de egyszerűen nem tudtam ki az a kellerman, homályos lett :F

(#3174) BMWFan


BMWFan
aktív tag

UP!

(#3175) doc válasza BMWFan (#3174) üzenetére


doc
nagyúr

oszt' mire fol? :D

(#3176) #51177472


#51177472
törölt tag

De rég is volt már.. 7x néztem végig az első résztől az utolsóig. Eszméletlen, nagyon nagy sorozat. Ha valaki nem látta volna, az nagy vétek. De tényleg. :K

(#3177) Fecogame


Fecogame
veterán

Most kezdtem el nézni, a legelejétől, az első évad is izgalmas volt, de ez a 2. eszméletlen jó... :K

Uhh, első évad utolsó előtti része... Tűkön ültem :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3178) djdaniel


djdaniel
senior tag

Valaki nem tudja mostanában melyik csatornán megy ? :U

eddig a viasat6-on néztem, de már jó pár hónapja nem adják :(((

(#3179) Fecogame válasza Fecogame (#3177) üzenetére


Fecogame
veterán

Nos, végignéztem.

Az első két évad korrekt volt, izgalmas, teljesen jó. 1. évad vége extra izgalmas :) 3. évad viszont unalmas volt, 4. évad szintén el volt húzva... A vége pedig megható lett...

A sorozat végignézése után ajánlott megnézni a Final Break részt is, ajánlott. Sok mindent megmagyaráz, és lezárja a történetet.

Nálam ez a sorozat 10/9 :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3180) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Official Trailer | PRISON BREAK

Hátha figyel még valaki. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3181) doc válasza Bjørgersson (#3180) üzenetére


doc
nagyúr

ebbol barmi lehet lehet, kivancsi leszek :)

(#3182) Bjørgersson válasza doc (#3181) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A trailer engem nem győzött meg, ettől függetlenül én is kíváncsian várom, mit hoznak ki belőle.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3183) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Breaking Out, augusztusi trailer.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3184) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Tegnap végeztem a sorozattal másodszor. Várom az 5. évadot.

(#3185) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Michael Is Alive: Official Trailer #2 | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3186) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Eddig jó. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3187) Bjørgersson válasza leslieke (#3186) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mar kint van az elso resz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3188) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Storms Come And They Go | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3189) Woodslave válasza Bjørgersson (#3185) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y gondoltam benézek mit lehet erről a sorozatról még írni.. Aztán.. Ez most komolyan megérintett. Jól néz ki a promo nem is hallottam róla :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#3190) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Go Behind The Scenes With PRISON BREAK: RESURRECTION | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3191) DS39


DS39
nagyúr

jó lenne nem csesznék el a folytatást, az alap 4 évad nagyon ütős volt.
már csak 3,5 hét :)

[ Szerkesztve ]

(#3192) Bjørgersson válasza DS39 (#3191) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 3-4. évad szerintem annyira borzalmas lett, mai napig siratom. :)

Resurrection | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3193) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Through The Years: Michael & Sara | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3194) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Then & Now: Lincoln Burrows | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3195) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Discovering The Truth | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3196) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

TBT: Amaury Nolasco | Season 5 | PRISON BREAK
The Brothers Are Back! | Season 5 | PRISON BREAK

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3197) zolokas


zolokas
aktív tag

Április 6 Prime már lenne!

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#3198) mirci18 válasza zolokas (#3197) üzenetére


mirci18
addikt

3 nap és indul a sorozat.
Részemről már várom.
Mondjuk az újrakezdésen is meglepődtem meg azon is hogy egyszerre adják le kint is és nálunk is a részeket.
Régebben ha fél év különbség volt már annak is nagyon örültünk.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3199) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Holnap indul, nem csütörtökön. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3200) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na megnéztem az első részt, szerintem kurva jó lett. :) Kíváncsi vagyok, mit sikerül kihozniuk a tizedik rész végére az egészből.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.