Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Nem hiszem el,hogy még mindig létezik a 60Hz??!!!!Miért nem kezdenek el mindjárt CRT monitorokat gyártani... :W

(#2) kromatika válasza ONEFREE (#1) üzenetére


kromatika
veterán

:K

(#3) RolandSz válasza ONEFREE (#1) üzenetére


RolandSz
csendes tag

Miért baj a 60 Hz? Amennyire látom ez nem kifejezetten gamereket céloz, inkább munkára képzelem el. Teljesen elégedett lennék én ezzel modellezéshez és animáláshoz (ahol jó esetben 50 fps az anyag) :D
...mondom ezt úgy, hogy 120 Hz-es a telefonom kijelzője, és soha nem akarnék visszaváltani.

[ Szerkesztve ]

(#4) Synthwave válasza RolandSz (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Munkához is a 75 Hz lenne az abszolút bare minimum. Animációhoz meg több.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Luck Dragon válasza Synthwave (#4) üzenetére

Pontosan 75Hz / villódzásmentes panel, több sávos kékfényszűrő , színtér állítás , megfelelő fényerejű és állítható panel , esetleg ki és be kapcsolható eco érékelővel . Megfelelő átmérőjű monitor - hozzá illő felbontással vagy annál nagyobb .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) Chaser válasza ONEFREE (#1) üzenetére


Chaser
titán

nyilván van rá igény, valahogy azért én is túlélem
csak az árakon nem szokott annyira látszódni ilyen csillivilli' monitoroknál, mert mindenképp drágák

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#7) weiss


weiss
addikt

Mondjuk Samsung /meg mindenki is/ leszokhatna a hátrafelé néző USB portokról :W

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#8) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez a 27" nagyon berögzült a gyártóknál, ez 2020-as évek 15.6"-e?

(#9) weiss válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


weiss
addikt

4K-ban kisebbnek van értelme?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#10) Dr. Akula válasza weiss (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Szerintem valamit félreértettél. A 27"-et tartom kicsinek 4K-hoz. Lehetne a 32" az alap, de inkább 40". Most épp 32"/4K van előttem, először hűmekkora, de hamar megszokja az ember, és rájön hogy elbírna az asztal nagyobbat is. Volt 27" / 4K-m is, vészmegoldásnak, de alig vártam vissza a nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

(#11) Synthwave válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Volt egy 32 hüvelykes monitorom nem is rossz képpel (1440p, 75 Hz, 4 ms, FreeSync, 8 bit + FRC, IPS, négyféle bemenet), de ~egy év porosodás után eladtam. Két ugyanolyan 24"/1080p/144 hz, és az egyik pivotban felállás sokkal jobban bejön.

Jöhetne egy harmadik ugyanilyen moncsi portréba a másik oldalra is, esetleg a két meglévő közé beékelni egy 29"-os (nagyobb nem kell), 120 vagy több Hz-es ultrawide valamit (ha van, akkor LG-t).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.