Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#559) pendre54 válasza SkyS1gn (#556) üzenetére


pendre54
addikt

Azt gondolom, hogy tényleg el kellene gondolkodni az állandó fórumtagoknak azon, hogy végleg költözzünk át ide, mert a moderáció kezd egyre idegesítöbb lenni. Előbb, vagy utóbb úgyis idetalál mindenki. El kellene ugyanis dönteni nekünk, mezei fórumozóknak, hogy mi legyen az alapelv, mi legyünk a moderátorokért, vagy esetleg fordítva. Elvileg a módik azért dobálnak ki egy csomó hozzászólást, mert szerintük az nem szigorúan kapcsolódik a topik témájához, és esetleg egy új érdeklődö elveszne az infók között, bár erre ott van az összefoglaló.
Számomra most már vicc, hogy az abszolúlt szakmai hozzászólásnak számít a moderátorok szerint, hogy naponta kismilliószor leírják, hogy ilyen-olyan hibaüzenettel kidod a játék, egy sor téglát nem tudok átlépni és felakadok, belelövök egy egész tárat az ellenbe, semmi baja, megfordul és egy lövésből leszed, stb. Van még egy pár ilyen állandóan visszatérő téma, de most hirtelen csak ezek jutottak eszembe. A félreértések elkerülése végett, engem nem zavarnak ezek az észrevételek akkor se , ha naponta 150-szer leírják ugyanazt, bár érdemi érdemi megoldás itt a fórumon aligha születik, mert ez a játékkészítők dolga.
Az viszont nagyon zavar, ha születik néhány olyan beírás, vélemény ami nem feltétlen a topikhoz kapcsolódik, de a fórumozók számára esetleg érdekes lehet, azt válogatás nélkül kivágják.
Néhány nappal ezelőtt az on topikban jó kis polémia kerekedett arról, hogy a gyerek játszon-e a játékkal 12-13 évesen, vagy ne, káros-e ez neki, vagy nem. Szerintem a hozzászólások száma, és terjedelme ebben a témában egyáltalán nem lépte túl azt a keretet, hogy emiatt ki kellett hajítani az összes hozzászólást, ráadásul így sokkal jobban megismerhető a másik fórumozó személyisége is.
Nekem is volt ezügyben talán három hozzászólásom, én is repültem. Engem nem zavart, mert bármivel vádolhatnak, csak azzal nem, hogy szószártyárkodok itt a fórumon. 1174 napja regisztráltam ide, és összesen elkövettem ez idő alatt 454 db irományt, de ebben már az apróhírdetések is benne vannak, vagyis napi 0,38 db hozzászólással boldogítottam a nagyérdeműt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.