Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#651) r-chee válasza DeadMeat (#650) üzenetére


r-chee
őstag

....és 500 lépés után kidob majd a játék ;]

Szeretem TDM-ben, hogy sokszor az egész map időtartamára elmegy a fegyó hangja, s mellé még meghallgattatják tucatszor a kör befejező zenéjét :D Ez valami pszichikai hadviselés lehet a DICE részéről :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#652) DeadMeat


DeadMeat
veterán

A faszom kivan ezektől az alja szarameberektől, akik azt sem tudják mi a faszt játszanak.Csapatjáték 0 Besegíteni luxus, járműből menekülni kell, ha lövik, nem segíteni javítani, elszaladni kell. Állnak a zászlók körül, húzzák mit csinálnak? Állnak tovább és írogatnak, hogy húzzák a zászlót. Ha 3 percenként crashalne a játék akkor sem lenne olyan idegesítő mint a nyomorék kis köcsögök.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#653) csongi válasza DeadMeat (#652) üzenetére


csongi
veterán

Ezert is adom el :)

(#654) r-chee válasza DeadMeat (#652) üzenetére


r-chee
őstag

Azért sokszor a járművezetők sem százasok. Nem képesek lehozni a monitoron lévő infókból, hogy én, aki kiszálltam a tankból két találat után, csapattárs vagyok, nevem mellett engineer jel van, és a jelem nem távolodik a tanktól, hanem épp utána rohan. Mert a sok barom inkább elhajt, persze az ellen felé....Kámpec.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#655) DeadMeat válasza r-chee (#654) üzenetére


DeadMeat
veterán

Persze, egyértelműen van ilyen is.Meg sem lepődök rajta, dögöljön meg az ilyen, meg is érdemli... De amikor kerülöm az ellen frontvonalát lav-val, hogy hátba kapjam őket, mit csinál a hüje a gépágyú mögött? Lő baszdmeg mindenre, amire nem kell, kezdve a jetektől helikopteren a pálya másik végén kempelő csipáig bezárólag, még a faleveleket is egyesével keresztüllövi.... persze a hátbatámadásnak lőttek hiába írtam neki hogy hagyja már abba az összes jármű tudja már merről jövök... Persze a c4-et telepítő support/csipa simán elszalad, mert azt nem lövi... ugyan abba az irányba lövöldöz mint amerre én, ect.... félelmetes, mennyire nem használják az agyukat a játékosok. :(

Mondjuk nagyon sokszor rosszkor száll ki a gunner, amikor menekülni kellene, akkor én is ott hagyom a picsába, ha túléli bevárom, ha nem akkor ij.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#656) r-chee válasza DeadMeat (#655) üzenetére


r-chee
őstag

:D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#657) DeadMeat válasza csongi (#653) üzenetére


DeadMeat
veterán

De attól csak egyel kevesebb hüje lesz a játékban, nem ez a megoldás :( ;]
(magas labda, bocsi, ne vedd sértésnek :R )

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#658) @rglaaf válasza DeadMeat (#652) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én már régóta tankozok egyedül sajnos nincs nagyon senki aki jönne gunnernek meg javitani ez van

PSN:BiZzare_0 ️

(#659) Gyula84 válasza @rglaaf (#658) üzenetére


Gyula84
veterán

őszintén szólva én pl. utálok gunnerkedni semmire nem jó a javításon kívül én sokat akarok ölni és szvsz azzal nem lehet sokat :(((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#660) DeadMeat válasza Gyula84 (#659) üzenetére


DeadMeat
veterán

Sajnos ebben tévedsz :D Jól meg kell választani a célpontokat. Egy jó gunner aranyat ér. Az tény, ha idióta módon vezet a társad nem tudsz célozni, nagyon gyorsan túlmelegszik a fegyver, de lehet vele aprítani rendesen.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#661) csongi


csongi
veterán

A kavasebb hulye nem rossz :)
A helikopter tuzernek szivesen mennek, vagy tank toronyba meg hegeszteni , csak jo legyen a kezelo szemelyzet:) barkihez csatlakozom szivesen, nalam a stat annyira nem fontos, de allandoan halni mar unalmas :) Szoval helizni szivesen megyek.

(#662) kisza25 válasza Gyula84 (#659) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én szoktam larával régebben tankozni gunnerként és hasonló mennyiséget öltem mint ő :K mostanában nem gunnerkodom, mert exe hiba és leáll :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#663) gali777 válasza csongi (#661) üzenetére


gali777
őstag

Akkor irány a 3, ha helizni akarsz :D

(#664) csongi válasza gali777 (#663) üzenetére


csongi
veterán

Most itt vagyok :)

(#665) mackosajt


mackosajt
addikt

Tegnap este engem ez a gunnernek spawnolás nem büntetett.

Simán spawnoltam bárkire gunnernek.

Viszont a Mantle hozott egy bug-ot, ami miatt itthon alakultak ki háborús állapotok.
Történt, hogy a 3 fiam kénytelen volt 1 gépen osztozni, a másikon, mert oda még nem raktam fel a 14.1 bétát, ami a minecraft-ban sikeresen eltüntette a textúrákat.
Kicsit túrva a netet, szerencsére 2 file felülírása megoldotta a gondot, de az anyjuk szerint tegnap estére elege volt belőlük. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#666) Svájcinéger válasza @rglaaf (#658) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ha ma este nem lesz Winnie szólj és beülök. De ha HC szeró lesz, akkor ne tolass rám légyszi, mint ahogy egyesek szokták, mikor javítok. Annyira nem esik jól a hab testemnek. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#667) @rglaaf válasza Svájcinéger (#666) üzenetére


@rglaaf
veterán

Csak a c4 pakolósokra szoktam rá tolatni:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#668) Svájcinéger válasza @rglaaf (#667) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Azok meg is érdemlik. Meg az M2-esek is. Remélem nyomsz egy driftet is rajtuk. :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#669) @rglaaf válasza Svájcinéger (#668) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azt is kell végig szántani a belükön:D de egyébként most nem tudom mivan de egyretöbb az olyan hogy nem érdkli hogy ő is felrobbban de akkor is neki robbentani kell, tegnap is volt egy gyerek simán minuszos volt fepakolt c4-el és nem rohant el robbantotta magával együtt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#670) mackosajt válasza @rglaaf (#669) üzenetére


mackosajt
addikt

Allach megbocsájt!
Ritkán előfordul, hogy mikor én is pakolom a C4-et, muszáj gyorsan durrantani is, mert észre vettek, vagy kiszállt a tankos, és mire fegyvert váltanék, már halott lennék, és a C4-nek se lenne értelme.
Ilyenkor én is igyekszem durrantani, lesz@rva azt, hogy bele fogok pusztulni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#671) @rglaaf válasza mackosajt (#670) üzenetére


@rglaaf
veterán

bindeld valami közeli gombra a fegyver váltást pl egérre hasznos tud lenni :K a c4 jihadra meg legalább akkor csinálnának assigmentet hogy legalább megérje:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#672) mackosajt válasza @rglaaf (#671) üzenetére


mackosajt
addikt

Annyira nem érdekel a K/D, hogy ezzel foglalkozzak.

Bosszantani persze bosszant, ha sz@rul megy, mert látom, hogy az oldalunkon az elejében vagyok, és negatív a k/d-m, míg ilyenkor a másik oldalt az első 5-6 ember + k/d-vel áll, nálunk meg az alsó szegmens 0/0 és 0 pont. Az ilyen köröket nem szokásom élvezni.

Én néha, ha jobban megy, ilyenkor képes vagyok mazochista módon a nyerő oldalról átállni a sz@póra. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#673) Snip3r_HUN válasza @rglaaf (#671) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szedj ki 50 ellenséges jetet jihad jeep-el... ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#674) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#673) üzenetére


@rglaaf
veterán

na igen erre azt mondom hogy megérne egy gyémánt dogtag-t:D de statpad kizárva ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#675) Svájcinéger válasza @rglaaf (#669) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Mivel ezt látják a TV-ben, azt hiszik így kell. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#676) Ybron


Ybron
senior tag

NA, ez egy jól összerakott video lett: [link]

(#677) Gyula84 válasza Ybron (#676) üzenetére


Gyula84
veterán

igen ez jó lett meg azért tud is na játszani mintha magamat látnám :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#678) Ybron válasza Gyula84 (#677) üzenetére


Ybron
senior tag

ja, én is majdnem így voltam vele :D
Talán 600-800 óra játékból ha össze tudnék rakni egy ilyet.

(#679) aizen92 válasza Ybron (#676) üzenetére


aizen92
addikt

Ez kegyetlen. Tud a srác az egyszer biztos....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#680) Gyula84


Gyula84
veterán

és lőn megjelent isten ostora :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#681) isizakhi03


isizakhi03
tag

csaló a gyerek. reportoljátok?
csaló

a kép

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#682) Honzi válasza Gyula84 (#680) üzenetére


Honzi
senior tag

Nem csodálom.
Miért pont azt kell kifestőnek használni.
Már vártam a kérdéseket hogy hogyan kell bablevest főzni meg mi a teendő fitymaszűkületkor stb...
Ráadásul itt van ez de inkább tele kell szemetelni a másikat.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#683) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Mi van már megint a BF4 topikban?

(#684) Gyula84 válasza Honzi (#682) üzenetére


Gyula84
veterán

jogos volt :(

(#683) Godlike79
"OFF áradat" teljesen másról ment a témázás már

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#685) Ybron válasza isizakhi03 (#681) üzenetére


Ybron
senior tag

Mivel nyirkált ez titeket, mert statban csak 16 killje van U-100 MK5?

(#686) isizakhi03 válasza Ybron (#685) üzenetére


isizakhi03
tag

semmit sem írt ki. jah de, KILLED. csak ezt-

szerk:

besz*rok :D

165-1

pls reportoljátok

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#687) Ybron válasza isizakhi03 (#686) üzenetére


Ybron
senior tag

király lehetett...videot néznék ilyenről.

(#688) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Ez teljesítmény srácok!

#30840 - #30848

Jó kör volt :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#689) sixpak válasza kriszpontaz (#688) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hi. Ebben az a legviccesebb, hogy a minden offolók (szép szó :D ) ükapja nem hogy kitiltást, de még csak figyelmeztetést sem kapott. :K
Az, aki válaszol neki....na, az igen. De a legtöbben csak figyelmeztetésben részesültek. Én persze nem. :D
Abszolút nem következetesen működnek a szankciók, de ezt már többször megjegyeztem. Jó, biztos nem lehet egyszerű megkülönböztetni az értékes és a kevésbé értékes hozzászólásokat, de az, hogy a legnagyobb Nvidia troll az univerzumban röhög a markában, mert még a neve sem merült fel az ügyben, az egy vicc....pofám leszakad.

Remélem itt elfér az a hozzászólás, mert nem bírnám ki röhögés nélkül, ha ez miatt is kapnék pár órát a lyukban. :DD

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#690) gali777 válasza sixpak (#689) üzenetére


gali777
őstag

Ez is ati miatt van ;] :DDD

(#691) sixpak válasza gali777 (#690) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez nem vicces. :(
Nála nagyságrendekkel nagyobb trollok mászkálnak itt szabadlábon :D és róluk tudomást sem vesz senki.
Tényleg, ati mikor tér vissza?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#692) radi8tor válasza sixpak (#689) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kit hagytam ki szerinted?

Te azért nem csak figyelmeztetést kaptál, mert volt már az elmúlt 12 hónapban valami veled. :(

⭐ Stella

(#693) gali777 válasza sixpak (#691) üzenetére


gali777
őstag

Tizenvalahány nap :D Már nem kell sokat aludni :)

(#694) sixpak válasza radi8tor (#692) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sokan sejtik, hogy kire gondolok...én már úgy voltam vele, hogy undorodtam a rókáktól....mivel az volt az avatárja...hahaha. Megláttam egyet a National Geographic-on és pánikszerűen csatornát váltottam. :D
Persze azóta megváltoztatta, így nyugodtan tudok ismeretterjesztő csatornákat nézni. :D
Nagy feneket nem szeretnék az ügynek szentelni, mivel annyit nem ér az egész, véleményem szerint, de azt még megjegyezném, hogy annak idején szintén egy b@lfasz 14 éves troll miatt lettem elmarasztalva.
Ez van. Na mindegy, lejárt a szankció, minden visszatért a régi kerékvágásba.
Ameddig nem lesznek trollok a porondon, addig én sem leszek kitiltva....hogy utána mi lesz....?
Tényleg, miért jár végleges kitiltás?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#695) radi8tor válasza sixpak (#694) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sok egymás utáni szankcionálásért vagy csalásért Hardveraprón.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#696) sixpak válasza radi8tor (#695) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kösz...a francba! Úgy tűnik, hogy engem csak az első fenyeget. :K
Amúgy a sok az egy bizonyos szám vagy egyéni elbírálás függvénye?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#697) radi8tor válasza sixpak (#696) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Duplázva triplázva mennek fel a számok fél óra, óra... nap, 3 nap, 5 nap, hét, hónap, stb... Aztán egyszer elbúcsúzunk tőle.

⭐ Stella

(#698) TXT


TXT
őstag

ENNEK a videonak melyik progival csinaltak a belassitasait es mivel vagtak ossze vajon? :U

(#699) bdavid94 válasza TXT (#698) üzenetére


bdavid94
tag

sony vegas?

(#700) Gyula84


Gyula84
veterán

slam mbt law slam mbt law :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.