Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#351) KERiii válasza @rglaaf (#349) üzenetére


KERiii
tag

addig repülök egy kört és megnézem a tájat :D

(#352) gali777 válasza @rglaaf (#346) üzenetére


gali777
őstag

Most miért mondod ezt? :U Már megmondták számtalanszor, hogy nincs semmi baj azzal a helivel. ;]

(#353) @rglaaf válasza gali777 (#352) üzenetére


@rglaaf
veterán

na igen de azért sokat elmond hogy egy 64-s serveren van hogy percekig ott a áll a helipadon és senkinek nincs gusztusa beleülni :D
Az biztos én bele nem ülök nem adok ingyen frag-t senkinek :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#354) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap játszottunk IRAM-on és ping chetereztek nekem, na erről csak annyit, hogy valóban sz@r a netem, ezért ugrál a pingem, de ebből semmi előnyöm nincs, csak hátrányom, mostanában nem is infinatryzok(pedig szeretek nagyon BF3-ban ~130000 killem volt inf-el), mert semmi esélyem sincs, járműveknél nem is tudom elmondani milyen idegesítő mikor becélzok valakit/valamit és mikor lőnék visszarántja a csövet, mert pont megugrik a pingem és így mellé lövök, vagy valaki háttal van elkezdem darálni, de már rég lelőtt... :W
mióta kijöttem dolgozni 1,68-ról 1,49-re ment le a K/D-m úgy, hogy itt a teljes játékidőm 10%-át teljesítettem és mostanában csak járművel megyek, mert gyalog kb 0 az esélyem, már-már ott tartok, hogy áprilisig hagyom is a fenébe, mert sokszor azokkal szúrok ki akik beülnek mellém :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#355) DieHard válasza @rglaaf (#353) üzenetére


DieHard
senior tag

Akkor azon a szerón én nem játszottam még :D. Kilépek squadból, jól felszállok, és TV-zgetek magam :U

(#356) TomDog


TomDog
tag

Sziasztok!
A hardcore kedvelőinek ajánlanák egy új Magyar szervert[link]
Egyelőre conqest large módban fut de az üzemeltető nyitott a változtatásra.

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#357) isizakhi03


isizakhi03
tag

szevasztok. nem tudjátok véletlenül mi a nick neve annak a srácnak, aki a twichtv-n szokott streamelni? kínai a srác ! a neve után számok is voltak. múltkor csekkoltam őt, és baromi jól nyomta ! lesném máskor is.

bocsi, ha kicsit baromi off.

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#358) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#359) Xaels válasza SkyS1gn (#358) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy szeretem ezeket az "UP TO" dolgokat. Persze valamilyen irreális esetben kijöhet ennyi, de magam részéről már az is csoda lesz ha a nagy átlagnak 15-20% pluszt fog hozni illetve remélem a min FPS-t növeli és nem a maxot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#360) csibe1 válasza SkyS1gn (#358) üzenetére


csibe1
addikt

Nu mi törpént.Ennyire visszavettek a reklámtempóból. :D
Írhattak volna kétszer ennyit is; ettől nem lesz bugmentesebb a játék, meg jobb a hitbox vagy a netkód. ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#361) LamaCube válasza SkyS1gn (#358) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is kezdem az összeesküvő elméleteket gyártók táborát erősíteni. :)) Szerintem is direkt ilyen bugosan adták ki és majd jön a mantle és minden szuper lesz, így mindenki amd vga-ra cserél. :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#362) Xaels válasza csibe1 (#360) üzenetére


Xaels
félisten

A "netkód" és a "hitreg" soha nem is lesz jobb mivel a játékon kívüli tényezőktől is függ. Valamennyit lehet rajta javítani, de ebben a formájában ebből nehéz többet kihozni. Ha meg visszatérnének egy olyan rendszerhez mint régen, hogy minden a szerveren számolódott akkor a szerverek bérleti díja menne még jobban az egekbe és az sem biztos, hogy bírnák(most sem bírják 100%-osan)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#363) DieHard válasza LamaCube (#361) üzenetére


DieHard
senior tag

Ódszpájsz. bizonyiték köll, nem igéret!

(#364) LamaCube válasza DieHard (#363) üzenetére


LamaCube
addikt

:K :C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#365) csibe1 válasza Xaels (#362) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor valamennyit javítva kellett volna kiadni vagy inkább hagyni a francba az egészet ha nem tudják normálisan megcsinálni.

A szerverek szerintem már jó ideje nem valódi szerverek, hanem virtuális szervereken fut a játék.
Esetleg nem a játék készítése közben kellett volna elgondolkodni a készítőknek, hogy a szerverek bírják-e ezt a számolási igényt? :F

Ezek alapján nekem nem az jött le, hogy egy hozzáértő csapat, és kiadó hozta össze ezt a játékot; hiába megy a reklámrizsa ezerrel.

(#363) DieHard

Az már tényleg nem ártana, mert az utóbbival már nagyon teli a padlás. :K

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#366) DieHard válasza csibe1 (#365) üzenetére


DieHard
senior tag

Majd ha bizonyit akkor besétálok üzletbe, és ha anyegin engedi megvásárolom az előző kártya eladásából kapott pénzből, meg egy kis pótlásból.
Addig meg olyan számomra mint kiszeltünci életkora.

(#367) Xaels válasza csibe1 (#365) üzenetére


Xaels
félisten

Kicsit azért túl reagáljátok a dolgot. Ha nem tetszik lehet menni a régebbi részekkel játszani csak ott meg más kompromisszumot kell kötni és le lehet mondani elég sok + dologról. Általában azért ha a szerveren nincsenek nagyon durva pinges emberek és a szolgáltató sem b@szakodik akkor azért jól szokott menni. Mint írtam sok a külső tényező amivel ők nem tudnak sokat kezdeni mert nincs rá egyszerű matematikai képlet. Ott van neked a csúszka (NSF) lehet vele próbálkozni. Magam részéről csak nagyon ritkán megyek 1000tk-s vagy 64fős szerverre. A kisebbekkel szerintem ritkább a gond és azon is könnyebben teszem magam túl, ha csak 1-2 ember van akivel fura dolgok történnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#368) r-chee válasza SkyS1gn (#358) üzenetére


r-chee
őstag

És mikó fog gyünni? :U

*****

Ma este olyan esetlen voltam TDM szerókon, hogy sírva röhögtem magamon :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#369) r-chee válasza TomDog (#356) üzenetére


r-chee
őstag

Atomtuti, hogy magyar szeró? :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#370) sensejke


sensejke
aktív tag

WTF is this? :F

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#371) SkyS1gn válasza r-chee (#368) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Targeting January...

Remélem a mai livestreamben lesz mantle demó, hajnali 1kor, CES2014 Las Vegas.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#372) isizakhi03 válasza SkyS1gn (#371) üzenetére


isizakhi03
tag

Mindjárt kezdi

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#373) Gyula84 válasza SkyS1gn (#371) üzenetére


Gyula84
veterán

45% faster :D mivel írathatta ki az adatokat jobb felül? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#374) TomDog válasza r-chee (#369) üzenetére


TomDog
tag

Igen Magyar a tulajdonos :K

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#375) Xaels válasza TomDog (#374) üzenetére


Xaels
félisten

De földrajzilag a szerver is Magyarország területén található?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#376) @rglaaf válasza Xaels (#375) üzenetére


@rglaaf
veterán

4Netplayers én itt nem látok semmit ami arra utalna hogy mo-n is lenne server parkja ez a szolgáltató only német de cáfoljon meg aki az ellenkezőjében biztos

PSN:BiZzare_0 ️

(#377) TomDog válasza Xaels (#375) üzenetére


TomDog
tag

Nem. De ha jól tudom olyan nincs is./még/

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#378) @rglaaf válasza TomDog (#377) üzenetére


@rglaaf
veterán

Akkor a promód eléggé félreérthető volt :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#379) TomDog válasza @rglaaf (#378) üzenetére


TomDog
tag

Ez alapján bátorkodtam Magyar szervernek titulálni

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#380) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Sziasztok!

Új vagyok a BF világában, és lenne is egy olyan kérdésem, hogy merre találok olyan szervert, ahol "fel tudnék nőni" a feladathoz? A "normális" pályákon elég béna vagyok :D

Illetve még egy kérdés: a SP-t végigtolása számít a MP-ben? Pl. a dogtag-ek és fegyverek amiket ott meglelek azok MP-be is bekerülnek?

(#381) Xaels válasza CoolBoy323 (#380) üzenetére


Xaels
félisten

Van pár fegyver amit az SP-ben tudsz megszerezni. MP-ben meg keress NOOB szerverekre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#382) CoolBoy323 válasza Xaels (#381) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor tolhatom végig... harmadjára... :DD

Köszi a segítséget, megyek a NOOB-okhoz :))

(#383) Gyula84


Gyula84
veterán

origin nálatok okés?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#384) apollo12 válasza Gyula84 (#383) üzenetére


apollo12
veterán

nálam ok

(#385) odorgg válasza CoolBoy323 (#380) üzenetére


odorgg
addikt

TDM-Domination. Megtanulsz lőni meg szokod a fegyverek szórását, sebzését stb. BF3-ba ez olyan 200 órámba telt, itt meg 70 kb, de embere válogatja. :DDD Ha járművezni szeretsz, akkor meg beleülsz a cél gépbe, és eltöltesz benne szintén sok-sok órát.

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#386) Xaels válasza odorgg (#385) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy ott a Test Range amin a jármű kezelést és a célzást lehet gyakorolni. Én helivel szoktam ott gyakorolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#387) Ybron


Ybron
senior tag

EMS One Cup: [link]

(#388) isizakhi03 válasza Ybron (#387) üzenetére


isizakhi03
tag

magyarok is versenyeznek a kupáért?

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#389) Ybron válasza isizakhi03 (#388) üzenetére


Ybron
senior tag

Nem:
[link]

(#390) Gyula84 válasza Ybron (#387) üzenetére


Gyula84
veterán

HC ban nyomják?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#391) lofagi válasza CoolBoy323 (#382) üzenetére


lofagi
addikt

Igazából a fegyverek miatt kár végig küzdened újra az SP-t, vannak nagyon jó fegyók a MP-ben, amit csak ott tudsz megszerezni. Inkább a multit gyakorold, mint hogy újból végignyomod a SP-t egy-két fegyóért.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#392) gali777 válasza lofagi (#391) üzenetére


gali777
őstag

Elég az utolsó küldetést végignyomni háromszor. Szép is volna, ha az egészet kéne :D

(#393) Gyula84


Gyula84
veterán

haha [link] :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#394) mackosajt válasza Gyula84 (#393) üzenetére


mackosajt
addikt

jó, de ezen mit kéne látni?
Azt, hogy mihez van pb?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#395) Gyula84 válasza mackosajt (#394) üzenetére


Gyula84
veterán

nincs a listán a call of duty széria :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#396) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Nos kis barátunkat már nullázták is.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#397) csibe1 válasza Gyula84 (#395) üzenetére


csibe1
addikt

Ne aggódj, lassan a BF2 is felkerül; aztán majd szépen sorban a többi régebbi játék is. ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#398) Edem05 válasza Ybron (#387) üzenetére


Edem05
őstag

Nem is tudtam, hogy a tiszteletemre indítottak egy kupát. :U :DD

(#399) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#395) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

CoD 2-höz valamikor a nyáron szűnt meg a pb támogatás, nagy bánatomra...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#400) csibe1 válasza Snip3r_HUN (#399) üzenetére


csibe1
addikt

Attól még lehet vele játszani, hogy nincs pb támogatás. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.