Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#551) csongi válasza Snip3r_HUN (#546) üzenetére


csongi
veterán

Csit nelkul mar ez sem a gyerekeknek :)

(#552) pelenka35 válasza mackosajt (#538) üzenetére


pelenka35
őstag

Bf2 játsszák még ? Mert akkor felrakni :-)

Gamertag:Rob3rt75

(#553) beers válasza pelenka35 (#552) üzenetére


beers
addikt

70-80 szerveren van élet, de eu-s kb 10-15!
Akik még játszanak, valószínűleg ledarálnának, ha így 3 év után felmennék :D!

M&N

(#554) mackosajt válasza pelenka35 (#552) üzenetére


mackosajt
addikt

Biztos.

Én is gondolkodom rajta.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#555) Kucsek válasza deadwing (#545) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Ezt a MONITORT nézd meg.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#556) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mi a fszér törlik megint a hsz-eket?! :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#557) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Exclusive behind the scenes how BF4 was made! :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#558) Def26 válasza SkyS1gn (#556) üzenetére


Def26
félisten

A mantle vs nvidia vs amd miatt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#559) pendre54 válasza SkyS1gn (#556) üzenetére


pendre54
addikt

Azt gondolom, hogy tényleg el kellene gondolkodni az állandó fórumtagoknak azon, hogy végleg költözzünk át ide, mert a moderáció kezd egyre idegesítöbb lenni. Előbb, vagy utóbb úgyis idetalál mindenki. El kellene ugyanis dönteni nekünk, mezei fórumozóknak, hogy mi legyen az alapelv, mi legyünk a moderátorokért, vagy esetleg fordítva. Elvileg a módik azért dobálnak ki egy csomó hozzászólást, mert szerintük az nem szigorúan kapcsolódik a topik témájához, és esetleg egy új érdeklődö elveszne az infók között, bár erre ott van az összefoglaló.
Számomra most már vicc, hogy az abszolúlt szakmai hozzászólásnak számít a moderátorok szerint, hogy naponta kismilliószor leírják, hogy ilyen-olyan hibaüzenettel kidod a játék, egy sor téglát nem tudok átlépni és felakadok, belelövök egy egész tárat az ellenbe, semmi baja, megfordul és egy lövésből leszed, stb. Van még egy pár ilyen állandóan visszatérő téma, de most hirtelen csak ezek jutottak eszembe. A félreértések elkerülése végett, engem nem zavarnak ezek az észrevételek akkor se , ha naponta 150-szer leírják ugyanazt, bár érdemi érdemi megoldás itt a fórumon aligha születik, mert ez a játékkészítők dolga.
Az viszont nagyon zavar, ha születik néhány olyan beírás, vélemény ami nem feltétlen a topikhoz kapcsolódik, de a fórumozók számára esetleg érdekes lehet, azt válogatás nélkül kivágják.
Néhány nappal ezelőtt az on topikban jó kis polémia kerekedett arról, hogy a gyerek játszon-e a játékkal 12-13 évesen, vagy ne, káros-e ez neki, vagy nem. Szerintem a hozzászólások száma, és terjedelme ebben a témában egyáltalán nem lépte túl azt a keretet, hogy emiatt ki kellett hajítani az összes hozzászólást, ráadásul így sokkal jobban megismerhető a másik fórumozó személyisége is.
Nekem is volt ezügyben talán három hozzászólásom, én is repültem. Engem nem zavart, mert bármivel vádolhatnak, csak azzal nem, hogy szószártyárkodok itt a fórumon. 1174 napja regisztráltam ide, és összesen elkövettem ez idő alatt 454 db irományt, de ebben már az apróhírdetések is benne vannak, vagyis napi 0,38 db hozzászólással boldogítottam a nagyérdeműt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#560) SkyS1gn válasza pendre54 (#559) üzenetére


SkyS1gn
félisten

"ráadásul így sokkal jobban megismerhető a másik fórumozó személyisége is."

Ezzel hogy már 1-2 viccesebb hsz-t sem lehet megengedni pont ezt ölik ki a fórumból!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#561) pendre54 válasza SkyS1gn (#560) üzenetére


pendre54
addikt

Pontosan erről van szó, hogy ne egy unalmas, száraz akármi legyen. Én éppen ezért járok ide naponta rendszeresen, mert vannak jó kis laza poénok, vagy más egyéb számomra érdekes észrevételek, vélemények.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#562) sixpak válasza SkyS1gn (#560) üzenetére


sixpak
nagyúr

De akkor legalább lennének következetesek.
"Pofára" megy a törölgetés is. Nekem gyakorlatilag minden hozzászólásom eltűnt amit ma és az elmúlt nap írtam. Mert válaszoltam egy illetőnek, aki szerint Nvidia kártyával szebbek a színek és kidolgozottabbak az effektek. :Y
Persze az eredeti hsz. az megvan, hadd okuljanak a népek.
Én ma írtam oda utoljára, törlöm a kedvencekből.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#563) DeadMeat válasza sixpak (#562) üzenetére


DeadMeat
veterán

Azért mert te az AMD-t védted.. Nem érted meg, hogy szebb a képe a ződnek. Nem érted????? Na értéed?!!! ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#564) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Én csak egyetlen egy dolgot nem értek igazán. Miért szakmai egy játék kibeszéldéje? Anyagi okokból, reklám, statisztika?

(#565) kisza25 válasza pendre54 (#559) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na látod csapattárs a szívemből szóltál, ezért is nyitottam ezt a fórumot, mert mi egy közösség is vagyunk egyben, nem csak egy hivatalos fórumot látogató bf4 szakik, hanem itt beszéljük meg azt is, mi volt ma a csatatéren, jót csapattunk, vagy elkenték a szánkat ectera-ecetera :R
én már napok óta nem is nézem a sima bf4 fórumot, mert minek, mindig ugyanazok a kérdések, ami meg érdekelne moderálva van...jó itt :P

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#566) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Arra én is kíváncsi lennék ha valamelyik modi elmagyarázná hogy szerinte, vagy a modik szerint egy játék topikjában mi az a hozzászólás ami SZAKMAI??? Játéknak szakmai topik? Komolyan mondom ez vicc kategória, mert az Autocad topik az legyen szakmai, de egy játékban melyik rész a szakmai?????

Én is válaszoltam a VGA-val kapcsolatosan de az érdekes mód megmaradt..... biztos szakmai írás volt -.-".

(#567) kovy29: most mire is facepalmozol???

[ Szerkesztve ]

(#567) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#566) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha a moderátorokon múlna.

szerk.: Arra amit írtál. A moderátoroknak szerinted mennyi köze van ahhoz, hogy melyik topik szakmai vagy közösségi?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#568) kriszpontaz válasza Bjørgersson (#567) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Annyi hogy válogatás nélkül ráfogják hogy az egyik hsz. szakmai, a másik nem és törölgetnek agyba-főbe. Lehet hogy közük nincs hozzá, de az indok adott, a törléshez és figyelmeztetéshez, eltiltáshoz pedig a joguk adott. Ők ezek szerint tudnak valamit amit sem Te, sem a többiek és Én sem tudok, gondolom akkor el tudná magyarázni valamelyik hogy mit szabad beírni és mit nem. Pl. szerintem hasznos rész volt a gyerekekről szóló pár hozzászólás, erre törölve lett mert nem "szakmai"......anyám borogass....-.-"

[ Szerkesztve ]

(#569) Def26 válasza kriszpontaz (#568) üzenetére


Def26
félisten

Az amit devil elindított valahol véget kellett érjen. Sehol sem gond ennyire az "off" csak abban a topikban. Az amit az a srác művelt túllőtt a célon és a topik nagyon nagy része csak off -ból állt.
Mást nem tudtak tenni a moderátorok sem, mint hogy szigorúan ránéznek és "móresre" tanítják a népet. Köszönhető ez egy hülyének személynek...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#570) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#568) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, a moderátorok feladata a topikok tisztán tartása (is), de továbbra sem ők fogják eldönteni mi legyen a topikokkal. Ha annyira zavar, írj Kalandornak vagy valami ehhez kapcsolódó interaktív topikba, hogy rakjanak át minden játékot a közösségi részre.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#571) kriszpontaz válasza Def26 (#569) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Devil végleg tiltva lett?

(#570) kovy29 : nem a modikkal van a bajom, hanem hogy nem tudom eldönteni hol a határa egy szakmai hozzászólásnak. Szerintem mostanában nem volt olyan jellegű full offolás mint régen. Ennyi belefér szerintem amennyi mostanában becsúszik.

[ Szerkesztve ]

(#572) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#571) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy volt, a mostani már az lesz, de két hónapot kapott helyette.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#573) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#570) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Neki ne mert leszedi a fejed (tapasztalat)!

Akkor én vagyok a hibás mert oda csináltam a topicot, de hát gondoltam a 3 is ott van akkor mint minden játék ez is ott lesz jó helyen! :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#574) Bjørgersson válasza kriszpontaz (#571) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mehetne oda bármi, ami a játékkal kapcsolatos, legyen az szoftver, hardver, akármi. De ugye devil-féle offhuszároknak köszönhetően már csak konkrétan a játékról tudtok ott beszélni.

(#573) Cris99: Én eddig mindig normálisan tudtam vele beszélni, úgyhogy te csinálsz valamit rosszul. Egyébként meg nem a te hibád, a játékoknak ott van a helye, akkor meg miért nyitnád ide?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#575) kisza25 válasza SkyS1gn (#573) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na akkor már meg is van a bűnös ;] vagy inkább 2 bűnös? ez már egy igazi bűnszövetkezet :DDD
szerintem is egyszerűbb lenne itt folytatni, mert most egy darabig egész jól lehetett használni a "rendes" bf4 topikot, de most megint törölve lett a fele hsz, lehet csak síelni voltak a modik:P

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#576) Neoteric válasza pendre54 (#559) üzenetére


Neoteric
addikt

Pont ezért egy ideje már nem is nézem a "hivatalos" bf4 topicot. Párszor szívem szerint beszólnék egyik-másik (leginkább egynek, de az úgy túl egyértelmű lenne) modinak, de mivel úgy is én húznám a rövidebbet, inkább lesz*rom. Am ha valakit az vigasztal, akkor nem csak az official bf4 topic "szenved" ugyanezen, közutálatnak örvendő ember(kék) miatt. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#577) kriszpontaz válasza Bjørgersson (#574) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak azt vettem észre hogy nem osztja az észt pedig egy ideje már játszik a 4-el is, egy csomó ideig nem lestem a topikba, biztos kimaradtam egy orbitális buliból, hogy 2 hónap eltiltást kapott, ezek szerint olyan december körül kaphatta.... észre sem vettem, nem tudtam róla.

(#578) @rglaaf válasza kriszpontaz (#577) üzenetére


@rglaaf
veterán

Orbitális buli nem nagyon , se anyázás vagy hasonló csak a szokásos, egymás vérét szívták csak devil az előélete miatt kapott "nagybüntit"

PSN:BiZzare_0 ️

(#579) lofagi válasza ЯΞD (#564) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy ez az! Ezt nem értem. Könyörgöm egy játékról van szó?! Szórakozás! Nem hardverek meg programozás meg nem tudom én még milyen komoly témák, ahol azt mondom,hogy nincs helye a gyerek nevelésnek vagy tudom is én még miket töröltek ki. De könyörgöm egy játék topicban komoly moderáció?!?!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#580) xavix13


xavix13
senior tag

Sziasztok fiúk-lányok! :D
Rég jártam erre, történt valami említésre méltó az elmúlt hónapban?
Még mindig hulladék a játék? (Bár van egy tippem, hogy ezt felesleges volt meg kérdezni. :D )

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#581) lofagi válasza xavix13 (#580) üzenetére


lofagi
addikt

Kár! :D:D:D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#582) gali777 válasza kriszpontaz (#577) üzenetére


gali777
őstag

Már rég ki volt tiltva amikor elkezdték ezt a nagy törölgetést :D

(#583) SkyS1gn válasza xavix13 (#580) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ts-re told fel a pofád este! :K

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#584) xavix13 válasza SkyS1gn (#583) üzenetére


xavix13
senior tag

Lehet fel nézek majd, de nem ígérek semmit.
Azon gondolkoztam hogy megint elkezdek játszani a 3-al.
Csipetcsapat megvan még? :))

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#585) SkyS1gn válasza xavix13 (#584) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hogyne, kicsit szétesve, kicsit felszabdalva, errearra, de tegnap is csapattuk End Game-be, néha visszanézünk ;)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#586) xavix13 válasza SkyS1gn (#585) üzenetére


xavix13
senior tag

Hát én mostanában Hearthstone-al csapattam szabadidőmben, meg aztán most néha nem ártott tanulni is, ha nem akartam 2-es lenni félévkor.

Nem is tudom mikor játszottam bf-el utoljára...
Azt viszont tudom, hogy nagyon felbaszhatott agyilag, hogy ennyi ideig rá se néztem. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#587) SkyS1gn válasza xavix13 (#586) üzenetére


SkyS1gn
félisten

3hete ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#588) TechArtist


TechArtist
aktív tag

Ha a játék nem lenne elég bugos, akkor a drága UPC f*sadék szakadozós netje még ott van, hogy emlékeztessen az online játék örömeire. :W

(#589) Gyula84 válasza TechArtist (#588) üzenetére


Gyula84
veterán

Szemet EA :D ja nem vagy mégis :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#590) kisza25 válasza Gyula84 (#589) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na mi van veled patrone :DDD komolyan meglátlak már automatice váltok supportra ;]
nem tudom te mit csinálsz, de mindig kifogysz a lőszerből :DDD

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#591) eugabesz válasza kisza25 (#590) üzenetére


eugabesz
őstag

Ez,,??...ez lövöldözik...szinte állandóan..ez olyan... :N :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#592) Gyula84 válasza kisza25 (#590) üzenetére


Gyula84
veterán

amúgy kilövök egy tárat és benyomom mindig mert viccesen hangzik :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#593) kriszpontaz válasza TechArtist (#588) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is a UPC-vel szívok. 5 körből 3-at nem tudok végigjátszani mert Client closed down connection vagy Something went wrong hibaüzivel kivág.

(#594) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#595) kisza25 válasza SkyS1gn (#594) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

abba nem 9 lőszer megy? tárazáskor meg 8?

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#596) @rglaaf


@rglaaf
veterán

:U
[link]

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#597) Def26 válasza @rglaaf (#596) üzenetére


Def26
félisten

Elvileg jön patch. Elég gusztustalan amúgy... :((

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#598) SkyS1gn válasza @rglaaf (#596) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezekszerint egy régi buildű metron dolgoztak bf4-re mert ezt pachelték a 3-ba...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#599) @rglaaf válasza SkyS1gn (#598) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem tudom pár hónapja amikor metróztam 3-ba volt emiatt kickvote mert valaki felment a planfon fölé

PSN:BiZzare_0 ️

(#600) kriszpontaz válasza @rglaaf (#599) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mégis hogy lehet oda felteleportálni? Egy tereptárgy sem segít benne....egyszerűen nem értem...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.