Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic

Hozzászólások

(#901) marilllyo válasza @rglaaf (#898) üzenetére


marilllyo
veterán

achso :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#902) kisza25 válasza @rglaaf (#898) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja így már kerek :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#903) SkyS1gn válasza Ybron (#870) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igaza van!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#904) LamaCube


LamaCube
addikt

Milyen paranccsal lehet cfg-be fix fps-t beállítani? 90 alá nem esik az fps-em, de folyamatos mikrolaggjaim vannak, ha a v-sync és ez a parancs /GameTime.MaxVariableFPS 60/ be van írva, akkor simán fut, mint a vaj. Mondjuk lehet ezzel a paranccsal lehet fixálni... :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#905) gali777 válasza LamaCube (#904) üzenetére


gali777
őstag

Igen, azzal lehet.

(#906) Gyula84 válasza LamaCube (#904) üzenetére


Gyula84
veterán

valószínű, hogy igen ezzel :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#907) LamaCube


LamaCube
addikt

Köszönöm mindenkinek! :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#908) lofagi


lofagi
addikt

Egy kis reklám a cikkemhez! :D Végre meg lehet sasolni! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#909) Bjørgersson válasza lofagi (#908) üzenetére


Bjørgersson
félisten

tl;dr ;]

Épségben megérkeztél?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#910) marilllyo válasza lofagi (#908) üzenetére


marilllyo
veterán

Jó kis cikk de igazán tehetnél egy képet magáról a billentyűzetről is ...úgy alles az egészről...felülről lefotózva.., hogy mégis, hogy néz ki....vagy raktál csak én nem látom?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#911) lofagi válasza Bjørgersson (#909) üzenetére


lofagi
addikt

Igen-igen, minden a legnagyobb rendben van. Megérkeztem minden gond nélkül.

(#910) marilllyo : Nincs teljes totál képem a billről, egyrészt az első cikkem, másrészt annyi kép van már róla a neten, hogy ezt nem tartottam olyan fontosnak. Próbáltam úgy bemutatni a billt,hogy ha valaki épp vásárlás előtt áll az mire figyeljen.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#912) kriszpontaz válasza lofagi (#911) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A cikked jó lett, viszont most dőlt el nálam hogy az életben soha nem fogok mechanikus billentyűzetet venni. Legutoljára akkor hallottam ilyen hangot amikor az egyik haverom 486-osát néztük meg (akkor jött ki). Már akkor is a falra másztam a hangjától, de ez odabasz. Az asszony is páros lábbal vágna ki vele együtt, mert a gép a TV alatt van, miközben játszom, a TV-t nézi.....ezzel esélytelen lenne mert narrátorozna a fülembe végig BF közben....

(#913) marilllyo válasza lofagi (#911) üzenetére


marilllyo
veterán

Ne érts félre! Jó a cikk:)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#914) DeadMeat válasza lofagi (#911) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jó lett a cikk, sikerült elolvasni. :D Nem veszünk ilyen billentyűzetet :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#915) eugabesz válasza kriszpontaz (#912) üzenetére


eugabesz
őstag

Pláne mikor csapkodod az asztalhoz,mert nem csatlakozik,vagy éppen lelőttek valami Istenverte helyről.. ;) :O

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#916) Gyula84 válasza eugabesz (#915) üzenetére


Gyula84
veterán

ezért kell venni drága billentyűt és akkor meg lehet állni a csapkodást :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#917) mackosajt


mackosajt
addikt

Ezeket a mecha billentyűzeteket miért kapták ennyire fel?
Akinek a tartósság kell, vegyen ilyet! :D

Ha 22 évet kibírt, csak kibír még pár fps-t. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#918) kriszpontaz válasza eugabesz (#915) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nálam ilyen nincs, én szépen elmormolom az orrom alatt...nem csapkodok, csak simán beírom chatbe rövid szavakkal, (mint linkelve lett a BF3 topikban) hogy legyen esélye a screenshot betyároknak is mivel trollkodni meg flamelni. Általában csatlakozni enged de random mód kifagy vagy kilép. Mostanában a killcamnek hála úgysem tudod ki szedett ki.

Vagy ez fricska akart lenni? :DDD

(#917) mackosajt: pontosan ilyen billentyűzetről beszéltem, de ez még halk is a bemutatotthoz képest. :D

[ Szerkesztve ]

(#919) DeadMeat válasza mackosajt (#917) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezért. Mert kb 1x kell megvenni, ha "vigyáz" rá az ember.Az az ibm is még mecha volt. Nem véletlen működik még.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#920) mackosajt válasza DeadMeat (#919) üzenetére


mackosajt
addikt

Nekem még egyszer sem azért ment tönkre billentyűzet (várjunk csak, lehet nem is ment tönkre), mert nem mechanikus volt.
Általában azért, mert a fiaim leverték a gép elől (amikor még kicsik voltak).
Vagy én mostam el véletlenül egy pohár vízzel, működés közben.

Viszont felteszem másképp a kérdést.
Mi a f@szom kerül rajtuk annyiba, ha egy sz@r, 22 éves billentyűzet ugyanazt tudja. ;)
Érted?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#921) mackosajt válasza mackosajt (#920) üzenetére


mackosajt
addikt

Vagyis mivel 2értelműen fogalmaztam, ami tönkrement, az nem azért, mert nem mechanikus volt, hanem külső behatás miatt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#922) DeadMeat válasza mackosajt (#920) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezért is írtam, hogy nem veszünk olyat. F*szom sem ad érte ennyit. Még tízezret sem. Csak azért mert razer, corsair ect. Lenne tescós ötezeré azt venném.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#923) sixpak válasza DeadMeat (#922) üzenetére


sixpak
nagyúr

Van...én SilverLine nevű csodát használok már évek óta (InterSpar-1490 ft.)
Ezt ha megtekeri az ember, hogy a gombok százfele repkednek, csak leugrik és vesz egy másikat. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#924) Gyula84 válasza DeadMeat (#922) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem meg logitech g510em van :D de hogy minek... előtte pl egy hama volt na az rohadt rossz volt 1 hónap után akadtak a billentyűk és nem ütöttem rá és nem esett le és volt vagy 6ezer..

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#925) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#924) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Jó pár éve használom már ezt a Logitech Delux 250-et, semmi extra gomb semmi sallang, igaz egyszer már újra lettek matricázva a gombok. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#926) lofagi válasza kriszpontaz (#912) üzenetére


lofagi
addikt

Orulok,h ha sikerult dontesre birni akar egy embert is legyen az akar egy lemondas. Elvileg pont ezert jott letre. Igen valoban nem egy halk billentyuzetrol beszelunk. Elnezest az ekezetek miatt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#927) kisza25 válasza eugabesz (#915) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amíg olcsó bill.em volt én is csapkodtam, csak úgy repkedtek a gombok, amióta drágáért van leszoktam róla:P
lofagi: miért nem használsz ékezeteket? behányt a bill.zeted ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#928) lofagi válasza kisza25 (#927) üzenetére


lofagi
addikt

Nem az en gepemrol vagyok, az meg uton van ide, holnap mar az lesz, vagy egy kis xarkazmus volt a levegoben? :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#929) kisza25 válasza lofagi (#928) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neeem dehogy is:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#930) pEtii94


pEtii94
tag

Sziasztok. Feltettem a kérdésem a rendes Battlefield 4 fórumba is, de ott nem kaptam semmiféle választ, visszajelzést, ezért megkérdezem itt. Nem tudom már hogy a gépemmel van a gond vagy a magával a játékkal, de a lentebb látható konfigon 30-40 fps-el remekel high beállítások mellett. És ez úgyszint igaz a Battlefield 3-ra is multiban. Rengeteget utána olvastam már, hogy mi lehet a hiba, mindent kipróbáltam amit írtak angol fórumokon is, de semmi sem hozott javulást. Olvastam hogy másoknak ilyen konfiggal, illetve még gyengébbel is több fps-t mutat a játék. Szerintetek mi lehet a probléma ?
Illetve a procim is felhúztam 4,2 Ghz-ig, de nem hozott sok javulást sajnos.

(#931) DeadMeat válasza pEtii94 (#930) üzenetére


DeadMeat
veterán

Simán meg kellene legyen a 60 high beállítás mellett is szerintem. A proci, mint tudjuk nem túl acélos, egy kis tuning nem árt neki, de a bfeket szépen kell vigye, főleg egy kis oc mellett. Élsimítás ilyesmiket próbáltad levenni?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#932) emiki6 válasza pEtii94 (#930) üzenetére


emiki6
veterán

Alaplap nem lehet probléma forrás? :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#933) M^xx válasza pEtii94 (#930) üzenetére


M^xx
aktív tag

Tipp: játékban a grafikai beállításoknál a RESOLUTION SCALE csúszka mennyin van? Nálam 100% ha többen van akkor nagyon zabálja az fps-t és látványban nem dob rá, érdemes 100-120 körött belőni.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#934) pEtii94 válasza M^xx (#933) üzenetére


pEtii94
tag

100-on van.

(#935) pEtii94 válasza emiki6 (#932) üzenetére


pEtii94
tag

Miert lenne problema az alaplap ?

(#936) @rglaaf válasza pEtii94 (#935) üzenetére


@rglaaf
veterán

rakd fel a csoda mantle-t az mindent meg old:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#937) pEtii94 válasza pEtii94 (#934) üzenetére


pEtii94
tag

Attol csak durva fps droppjaim lesznek par perc utan. :/

(#938) mackosajt válasza pEtii94 (#930) üzenetére


mackosajt
addikt

Azért a felbontás sem mellékes.
Nem mindegy, hogy 1024*768, vagy 1920*1080.

Innen kéne elindulni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#939) pEtii94 válasza mackosajt (#938) üzenetére


pEtii94
tag

Megnézem majd úgy. De szerintem ennek a gépnek vinnie kéne high on 1080p-be hibátlanul stabil 60 fps-el .

(#940) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#941) pEtii94 válasza mackosajt (#938) üzenetére


pEtii94
tag

Még kevesebb az fps-em alacsonyabb felbontáson ... :D

(#942) marilllyo


marilllyo
veterán

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#943) DeadMeat válasza marilllyo (#942) üzenetére


DeadMeat
veterán

Most voltam úgy vele igen-igen régóta, hogy kettétöröm a billentyűzetem... Annyira kiidegeltek a kedves csapat társaim... Annyi ostoba buta játékos együtt már igen rég volt, mint most. Ha most lanon lettünk volna a fele biztos vérző arcal szalad haza.. :W

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#944) marilllyo válasza DeadMeat (#943) üzenetére


marilllyo
veterán

Rush-t nyomtam múltkor.....mi támadtunk...a csapatom nagyrésze az a valahol a spawnpont és az mcom között megállt és sniperrel lőtte a defender csapatot. Azt hittem felrobbanok. Ugyanez visszafelé ...vinnyog az a sz@r, hogy élesítették....a tank meg ott áll mellette és senki nem száll ki belőle, hogy hatástalanítsa...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#945) DeadMeat válasza marilllyo (#944) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mostanában, ha egyedül kell játszanom, elütögetem a picsába a kempereket, a minap a tankot toltam a vízbe, mert kempelt. Felpezsdült egyből a cset, voltam minden csak úriember nem.... PTFO... volt rá a válaszom ;]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#946) Bjørgersson válasza DeadMeat (#945) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy óra múlva akarsz még próbálkozni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#947) DeadMeat válasza Bjørgersson (#946) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akár, lehet róla szó. :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#948) Bjørgersson válasza DeadMeat (#947) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Zsír, akkor sietek. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#949) DeadMeat válasza Bjørgersson (#948) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nagy életbölcsességet osztok meg veled, figyelj jól, jegyzetelj: Gyorsan csak beszarni lehet.

:DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#950) marilllyo válasza DeadMeat (#945) üzenetére


marilllyo
veterán

Jajám...és...itt bújik ki, hogy ez nem egy verseny game, és nem egy pro game. Idegbeteg anyázó prő-k akik sírnak a szar kdr, meg skill pont miatt....mi értelme. B@szok az egészre egy nagyot és elkezdek c4-el funolni. 10-30 as a statom de jól éreztem magam mert az "any@zó sniperprőt" kétszer is hókondobhattam suav-val és legalább egyszer megrugattam rajta a quad-ot. Priceless ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  BF4 OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.