Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  A nagy 6600 GT találkozó (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) eastsider válasza LeslieG Jr. (#250) üzenetére


eastsider
nagyúr

Halásztelek az merre van?
vetttelek MSN-re ;)
bevallom én füreden még soha newm voltam :B

(#252) Foxi


Foxi
senior tag

Nos akkor újabb első hsz bővítés előtt állunk. Mégpedig a helyszan ügyében bővül, az állás tehát:

Füred:
kavicssli

Boglár:
Rover623 (az övé 10-et ér ugye ;] )
eastsider
moongoose
Flashget (Rover után szabadon:DDD)
Face8814
LeslieG Jr.
Foxi

Ha valakit kihagytam volna az hangos tiltakozással adja ezt tudtomra vagy hallgasson mindörökké:D Jóváhagyás után kérvényezem a módosítást.


Más: Rájöttem, hogy még tartogat új dolgokat számomra a topik mivel két hozzászólás most a a legalább másodszori olvasásra kimondottan ismeretlennek tűnt... :B
Face8814-nek pedig köszönet a felajánlásért, meglátjuk még mi lesz, de :R .

(#253) kavicssli válasza Foxi (#252) üzenetére


kavicssli
addikt

16:1 mint ha itt sem lennék! :DDD :R :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#254) eastsider válasza Foxi (#252) üzenetére


eastsider
nagyúr

hangos tiltakozás: (#156) [HUN]Tyson :DDD füred neki

[Szerkesztve]

(#255) AMD!4ever válasza kavicssli (#253) üzenetére


AMD!4ever
őstag

és énse!!
Pedig figyelek! ;)
(csak érdemben nemtudok hozzászólni most)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#256) AMD!4ever válasza Rover623 (#218) üzenetére


AMD!4ever
őstag

Ezt az Avatart! :)) szerintem ezért csak 9et ér a szavazatod :DD
:R

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#257) [HUN]Tyson válasza eastsider (#254) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Köszönöm Kollega úr, kicsit elbambultam! :R


kavicssli: elég erősen kisebbségben vagyunk! :)

(#258) Szabesz válasza Foxi (#252) üzenetére


Szabesz
őstag

Erősítsük a boglári tábort
Füredre egy ideig nem szeretnék menni :D

¯\_(ツ)_/¯

(#259) eastsider válasza Szabesz (#258) üzenetére


eastsider
nagyúr

látjátok ennyi füred :D

mocst érkeztem LAN partyról csöppet se vok álmos ;]

(#260) eastsider


eastsider
nagyúr

UP-ocska

(#261) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Ráfér az UP a topikra, mer mindenki nagyon megfeledkezett a dologról, úgy nézem!

(#262) moongoose válasza [HUN]Tyson (#261) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Azt hinné az ember mindenki nyaralni van! :DDD
Aztán ide már be sem néznek.
Pedig még nem sok minden van fixálva.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#263) eastsider


eastsider
nagyúr

Silencer is jön :)
moongoose még te kérdezted :)

(#264) moongoose válasza eastsider (#263) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

igen!
Hozzá megyünk, vagy camping, sátor stb...?

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#265) Face8814


Face8814
őstag

TheSilencerrel mi van mostanában? Rég nézett már be ide ( mint ahogy jó páran a többiek közül ).

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#266) [HUN]Tyson válasza Face8814 (#265) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

Az érdeklődést figyelve sztem nem lesz ebből az egészből semmi.

(#267) Lazarus666 válasza [HUN]Tyson (#266) üzenetére


Lazarus666
tag

Ne legyél ilyen pesszimista!Fő az optimizmus menni fogunk!! Amúgy ezek ha kitalálnak valamit tuti hogy megvalósítják!! :R

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#268) moongoose válasza Lazarus666 (#267) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Így van...addig ütjük balatoni honfitársaink,amíg nem találnak helyet, a megbeszélt időpontra. ;]

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#269) Lazarus666


Lazarus666
tag

Mi lesz hogylesz tud valaki valamit nyakunkon van augusztus! :)

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#270) moongoose válasza Lazarus666 (#269) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Eastsider-t kell faggatni...ő elvileg szervezi...
Hisz Boglári lakos...
Írj neki privit, így talán ismét lendületet vesz az ügy.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#271) moongoose


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom ki, hogy van vele, de én fizukor készittetek egy feliratos pólót.
Van egy mondás ami a kedvenceim közé tartozik. :)
''...ha jót akarsz csináld magad...''

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#272) Lazarus666 válasza moongoose (#271) üzenetére


Lazarus666
tag

Van benne valami! Csak reméljük nem feleslegesen csináltatod azt a pólót! ;] De tényleg jó lenne ha valaki mostmár mondana valami biztosat is!!Mert úgy látom csak ketten maradtunk :)

[Szerkesztve]

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#273) eastsider


eastsider
nagyúr

[link]
;)
sztem kiba olcsó

[Szerkesztve]

(#274) LeslieG Jr. válasza eastsider (#273) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Na szép napot/estét/éjszakát mindenkinek! :D

Olyan ismerős nekem ez a Sellő kemping vagy mi a szösz. :F És tényleg baráti árak vannak, bár ez általában elmondható a kempingekről a Balcsi környékén. ;) Lehet hogy valamikor voltam már ott, de lehet hogy összekeverem már egy másik kempinggel. Balatonon elég sok helyen megfordultam már az életem során. :P

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#275) pg012345


pg012345
senior tag

helló akkor most mivan hol lenne mikor mennyia beléppő stb mennyien lennénk? ha a közelemben lenne elmennék csak a 6600GT topicba kéne reklámozni mert multkor gondoltam megkérdem és most véletlen vettem észre a topicot.

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#276) r9550


r9550
senior tag

szevasztok én most vok itt először itt mit tárgyalunk meg? ja és nyertek a franciás ;]

(#277) r9550


r9550
senior tag

ja hogy itt valami kirándulást terveztek,és ide csak ilyen nagy senior tagfélék mehetnek? vagy valmi ilyesmi

(#278) eastsider válasza r9550 (#277) üzenetére


eastsider
nagyúr

újonctól PH! félistenig vagy mi a legmagasdabb rang jöhet mindwen PH!-s 6600GT-s

(#279) Lazarus666 válasza r9550 (#276) üzenetére


Lazarus666
tag

Na haj!
Itt a nagy találkozást tárgyaljuk pontosabban azzal rukkoltak elő itt többen hogy a 6600GT fórumozói szervezzenek meg egy találkozót augusztus 20.-a környékén valahol a balatonon sörözgetés, beszélgetés, egy éjszakát aludnánk aztán másnap mennénk haza!Egyenlőre ennyi van lefixálva!A helyet és pontos időpontot még keressük!!És bárki jöhet ahogy előttem is írta a collega :)

[Szerkesztve]

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#280) eastsider válasza Lazarus666 (#279) üzenetére


eastsider
nagyúr

21-ikéig van a kemping őgy nézem :(

(#281) Lazarus666 válasza eastsider (#280) üzenetére


Lazarus666
tag

ÚÚÚ akkor kicsit hamarabb kellene menni :F vagy valaki tud egy nyaraló szerűt vagy valamit ami nem annyira limites :F

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#282) eastsider válasza Lazarus666 (#281) üzenetére


eastsider
nagyúr

jaja, de vajon hova?
attól függ, h hányan jöttök
vagy előbb nem le nne jó?
h pont 20-án itt ''aludnátok?''

(#283) r9550 válasza Lazarus666 (#281) üzenetére


r9550
senior tag

és akkor én postán nektektek elküldöm a cash-t vagy mi?
gépet kell vinni?
még csak 15 éves vok! (ge már cigizek :O )

(#284) eastsider válasza r9550 (#283) üzenetére


eastsider
nagyúr

én is 15 vagyok :DDD
gépet nem kell hozni, nme lessz hálóparty közkívánatra :D
nem lenne megoldható, vagyishát az nme lenne megoldható, h mindenki elhozza a gépét is :))

[Szerkesztve]

(#285) Szabesz válasza r9550 (#283) üzenetére


Szabesz
őstag

Milyen casht? nem kell ide lé ;)
Sőt gép se, max megúsztathatod a 6600GT-det a Bacsiban :D
Én meg 16, sőt ha jó rémlik eastsider is :)

Na nem jól rémlett, dehát ez van :D

[Szerkesztve]

¯\_(ツ)_/¯

(#286) r9550


r9550
senior tag

akkor jo es mikor lesz ez vagy meg ti is vitatjátok?

(#287) Lazarus666 válasza eastsider (#282) üzenetére


Lazarus666
tag

Ha elfér nálad annyi ember ha csak az 1. hsz t nézem plussz még aki rajta se van akkor mehet a dolog mindenre vevők vagyunk(szerintem nyugodtan beszélhetek mindenki nevében ;] )

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#288) Lazarus666 válasza r9550 (#283) üzenetére


Lazarus666
tag

Nyugi a kor nem számít Sims kolléga tán csak 9 éves ha jól emlékszem de mintha Foxi kolléga sem lenne sokkal több szval no para ;)

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#289) pg012345


pg012345
senior tag

én is 15 vagyok ti mennyi idősek vagytok? habár szerintem ellennénk :)
lányok is jönnek? :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Lada motor vígan kotor, Jó a Lada az visz haza:-)

(#290) eastsider


eastsider
nagyúr

hát 9-13 ember nálunk probkémás lenne :F

[Szerkesztve]

(#291) eastsider válasza eastsider (#290) üzenetére


eastsider
nagyúr

kicsúztam a modból :B
nah meg anyám tuti nme egyezne bele

(#292) LeslieG Jr. válasza eastsider (#291) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Halihó! :)

Hát az tuti hogy kitérne a hitéből az anyukád ha odacsödülne vagy 10-20 emberke. [kép] Ezzel teljes mértékben egyetértek. :R

r9550: És te már 15 évesen cigizel? Dobd el azonnal azt a büdös bagót! Pffúj [kép]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#293) eastsider válasza LeslieG Jr. (#292) üzenetére


eastsider
nagyúr

jaja :D
bazeg ph 50 %-a 15 éves v. mi? :DDD
nem mindenkiről mondtam volna meg h 15 éves pl szabeszről tuti nem, Kolombuszról se h 16 ez van :)

[Szerkesztve]

(#294) SimS válasza eastsider (#293) üzenetére


SimS
senior tag

,,nem az 50%-a 15, mert én csak 9 vok'' :DDD
,,meg Foxi se sokkal több'' :D ez mekkora szöveg - azt hittem behalok mikor olvastam :Y :C

mod: Lazarus: te el is hitted? :U:F;]:DDD

[Szerkesztve]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#295) LeslieG Jr. válasza SimS (#294) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hali! :)

Ezt nem gondoltam volna hogy amit mondok az ''úgy'' is van. :D Még jó hogy valamikor erről kérdeztelek, és te meg rávágtad hogy 9 vagy. :P De te 9 éves vagy ugye? :F Áááá egy illúziót romboltál le. :))

Én meg 6 éves vagyok és most ismerkedem a számítástechnikával az óviban. :))

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#296) SimS válasza LeslieG Jr. (#295) üzenetére


SimS
senior tag

Örülök neki, legalább kiruccansz picit az ovis hangulatból... majd mesélek neked egy-két érdekeset - amit talán az oviban nem hallhatsz ;]:D:P

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#297) eastsider


eastsider
nagyúr

UPI
ki mennyit tudna szánni max erre a kis kiruccanásra?

(#298) Lazarus666 válasza eastsider (#297) üzenetére


Lazarus666
tag

Sztem nem tízezreket de nem is egy ezrest hanem a kettő közt valahol :D
Amúgy te mennyire gondoltál :F

[Szerkesztve]

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

(#299) eastsider válasza Lazarus666 (#298) üzenetére


eastsider
nagyúr

még keressük a szállást
ilyen faházas bungallós dologra gondoltunk

(#300) Lazarus666


Lazarus666
tag

Nyakunkon az augusztus ijá ijá jó :) UP!!UP!!

'' A interneten nem vótam meg minden Hanem köszönöm szépen őő hanem egy nagyon aranyos tézta demindegy! Bocskor Gábor intézte el a téztát! Szándokáán...''By Kelemen Béla kész vége :D alias Gátvéder

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  A nagy 6600 GT találkozó (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.