Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cs.zs.


cs.zs.
addikt

(magánvélemény)
(Samu Z-Flip 3 5G-t használtunk hónapokon át)
Az összehajtható telefonoknak pont az a lényege, hogy a becsukással a kijelzőt óvjuk, zsebben sem fog karcolódni, stb. Ha a külsejére elkezdünk minél nagyobb kijelzőt építeni, pont a lényege vész el, mert onnantól arra vigyázni kell.

Igen, nagyon szép,
igen, nagyon jó,
zseniálisan ügyesek, stb stb

na de...
:R

...

(#2) Duree válasza cs.zs. (#1) üzenetére


Duree
veterán

Ugyanezt gondolom én is.

duree54

(#3) fornettisuti válasza Duree (#2) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mi a zene címe a videóban?:B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) ErwinChico válasza fornettisuti (#3) üzenetére


ErwinChico
tag

A Shazam és a Soundhound sem találta. 0:21-nél látszik egy "Tarafirma - Lemme show ya something" előadó-dalcím kombó, de semmit sem találtam ezekre, illetve dalszövegrészletekre sem. Jó eséllyel reklámzeneként készült, erre az alkalomra.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#5) ErwinChico válasza cs.zs. (#1) üzenetére


ErwinChico
tag

Az összecsukás a hajlítható kijelzőt hivatott védeni. A külső hagyományos, gondolom, kellő Gorilla Glass-védelemmel. Nincs kevésbé kitéve a karcoknak, mint egy classic, nem foldable telefon képernyője.

Cogito ergo sum sollicitus.

(#6) prolad válasza cs.zs. (#1) üzenetére


prolad
őstag

Na jó, de ha becsukom a kijelzőt, akkot nem látom mi van rajta. És nem mindig praktikus vagy könnyen megoldható kinyitni a telefont valami apróság miatt (pl a tömött villamoson nem állok neki nyitogatni a Foldot).
A normál üvegborítású kijelzőket meg már megoldották, ha kicsit odafigyelsz rá nem fog karcolódni 2x akkora méretben se. És ha már van hely neki, miért ne, az extra funkcionalitás mindig jól jön.

(#7) cs.zs. válasza prolad (#6) üzenetére


cs.zs.
addikt

Amikor becsukod a telefont... ELRAKOD. Zsebedbe, hátizsákba, bárhová. Semmit nem kell látni rajta. Z-flip-3-5G-nél is azt éreztem, felesleges, hogy az ott egy érintőkijelző legyen, egy percig sem gondoltam hogy mégnagyobbra van szükség. Az ott akár egy pontmátrixos bármi is lehetne.
Én nem felfelé növelném a külső kijelzőt, hanem épp ellenkezőleg.

De kinek-hogy.
Az enyém is csak 1 db vélemény a sokból.

...

(#8) prolad válasza cs.zs. (#7) üzenetére


prolad
őstag

Persze, ízlés dolga. De ha ott van összecsukva az asztalon (pl munka közben), akkor nem akarnám mindig azért nyitogatni, hogy egy értesítésre gyorsan ránézzek vagy 2FA kódot beírjam. Vagy indítsak egy időzítőt, beállítsak vagy épp megnézzek egy emlékeztetőt, reggel kinyomjam az ébresztőt, vay akármilyen apróság amihez nem kell óriási kijező és felesleges hozzá nyitogatni a telefont. Ha nincs ott kijező, akkor is nagy eséllyel üveg lesz a burkolat, ugyanúgy törik. Ha meg nem kell, akkor nem használod.

(#9) Steevy84 válasza cs.zs. (#1) üzenetére


Steevy84
kezdő

"Az összehajtható telefonoknak pont az a lényege, hogy a becsukással a kijelzőt óvjuk"
Nem, egyáltalán nem ez a lényege. Hanem a jobb hordozhatóság.

(#10) victory92hun


victory92hun
csendes újonc

Razr nél bármit megtudok csinálni, pont ez a lényege hogy ne keljen mindenért kinyitni, sztem igenis kell a nagyobb kijelző

https://www.youtube.com/watch?v=ZO6Szvuu3G4

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.