Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Protoss


Protoss
senior tag

Hali!

Előre bocsátom, nem kötözködni akarok és elfogadom a reklámok jelenlétét és szükségességét. Tudom, hogy nem a ph!-sok tehetnek a következőkben leírt jelenségről.

Szóval, kezdőoldalként napjában többször találom magam szembe a címben említett reklámcsíkkal, ahol a neovo legerősebb 17'' monitora állítólag sokkal olcsóbb. Mivel semmi rossznak nem vagyok az elrontója gondoltam megnézem mit ajánlanak.
Itt kezdődik a bibi, mert elsöször ami kicsit megütött a 25 ms resp time fenhangon történő reklámozása, de hát mindegy ők tudják.
Ami viszont boszantóbb, hogy nem egyértelmű, melyik tipusra gondolnak és az sem, hogy hol (pl.: melyik kereskedőnél) lett olcsóbb. Ami hab a tortán, hogy a depon többször szoktam kovályogni, utam most is oda vezetett, de nem látom egyik neovo monitornál sem, hogy SOKKAL olcsóbb lett.
Kezd átverés szag lenni (sőt már már a fogyasztó megtévesztése figura kijönni) és ami számomra boszantó, hogy ez egy nivós szakmai oldal tetején van. :)

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#2) PeliScan válasza Protoss (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Örülök, hiogy nyitottál neki topicot, én is gondolkodtam hasnonlón, de túl lusta voltam. :((

Tényleg átverés-szaga van a dolognak. :(

(#3) I_Am


I_Am
veterán

Nem lett olcsóbb, viszont volt infláció és maradt az ára. Akár ezt is vehetjük árengedménynek. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#4) PeliScan válasza I_Am (#3) üzenetére


PeliScan
addikt

Ha csak azt írták volna, hogy ''olcsóbb lett'' még hagyján. De itt lóbetűkkel végigpásztázzák a képernyőt hogy

!!/S/O/K/K/A/L__/O/L/C/S/Ó/B/B!!

(#5) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nekem tetszik a csík.Ki tudja miért.:D

(#6) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Az X-170-ről van szó, és 150 bruttó a kisker ára mostantól. Az sokkal olcsóbb, mint amennyi eddig volt... nincs átverés, ha valahol drágábban adják, nem szép tőlük!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) PeliScan válasza Parci (#6) üzenetére


PeliScan
addikt

Köszönjük az infót, így sokkal másabb. :)

Azért hozzátenném, hogy szerintem ezt Te sem a raklámból vagy az oldalról tudod, hanem a ''háttérinfók'' alapján, mivel engem nagyon érdekelt, klikkolgattam össze-vissza, de nmejöttem rá hogy mire gondoltak. :F

(#8) Protoss válasza Parci (#6) üzenetére


Protoss
senior tag

Köszi! :C

Így már érthető. És köszi a cím javítást is, így mindenképpen jobb.

Üdv

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#9) PeliScan


PeliScan
addikt

Akkor egy szubjektív véleményt kérnék... eddig a 125e-s Acer 1721esre pályáztam... annyival hűdesokkaljobbabb ez most 150ért, hogy érdemes lenne megvenni..? Szerintetek?

(#10) Som@ válasza PeliScan (#7) üzenetére


Som@
őstag

Az, hogy melyik monitorról is van szó, kiderül a reklámból! :)
A többit tényleg nem egyszerű kideríteni. De ezért (is) kell a Prohardver! fórumot olvasni. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.