Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ®abstract®


®abstract®
őstag

Aki kedveli a flippereket rossz ember nem lehet! :)

magyar fejlesztok reszelgetik evek ota a zen studio flipper tablakat,igenyes fullos fantasy elmenyt adnak.kedvenceim a star wars kollekcio de van mas is. ha jol tudom 80 db tabla van. [link] meg [link] itt [link]
a masik a pinball arcade flipperes kiado de a zenstudio kinyirja! ezek igazi flippereket modelleztek amiken regen jatszottam kocsmakban meg jatektermekben :) [link] meg [link] meg [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#2) Sz.L. válasza ®abstract® (#1) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Ezer köszönet a linkekért! :R Az őszi vásár keretében, néhányat biztosan be fogok húzni.

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#3) flexxx2


flexxx2
őstag

ötletes, + pár napja tudtam meg, hogy 1 jó régi cimbora a zennél dolgozik pályatervezőként :)

(#4) ®abstract® válasza Sz.L. (#2) üzenetére


®abstract®
őstag

ha tudok segiteni akkor mar megerte :K remek szorakozast adnak.
rajongo vagyok= zen studio= 77 db table. pinball arcade=100 db table :D

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#5) Sz.L. válasza ®abstract® (#4) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Az utóbbi időben (~10 év), a pinball kategóriás játékok nagyon kimaradtak nálam. Ennek az egyik oka az volt, hogy nem volt időm keresgetni a megfelelőket. Amiket írtál, nagyon jónak tűnnek. :K

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#6) ®abstract® válasza Sz.L. (#5) üzenetére


®abstract®
őstag

ja,tudom :) egyebkent lehet venni virtualis flippert idehaza-magyarok fejlesztik de van mas is pirategames fiuk [link] meg [link]
az ipon computer arul meg virtualis flippert meg videojatek gepeket [link] meg [link] ez [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#7) Neurotoxin válasza ®abstract® (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

A Pinball FX 2 vagy 3-hoz van 3 SW asztalom is (Zsivány Egyes-es, Rey junkyard-os és egy First order-es, emlékeim szerint az Ébredő erőből van az is), imádom :K Ki fogom próbálni ezt az új programot is, Chucky, a The Thing és a a Duke Nukem is nagy kedvenceim!

ZEN-éket sajnálom, ez a leépítési hullám elég kemény lehetett :(

Huhh, ezeket a videójáték gépeket én is kipróbáltam Alzáéknál, a Mortal 1-el el is kezdtünk játszani egy sráccal, amíg vártuk a bemutatóteremben a rendeléseinket :DDD Nincs is olyan elvadult áruk....

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#8) ®abstract® válasza Neurotoxin (#7) üzenetére


®abstract®
őstag

akkor nagy hal vagy :D
zsenialis dolog,hogy ilyesmik vannak :K
ez pedig a menyorszagturist-flipper muzeum budapesten :C [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#9) Neurotoxin válasza ®abstract® (#8) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszönöm, ismertem, de eddig még nem sikerült eljutnom oda, de tervben van! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#10) Sz.L. válasza ®abstract® (#6) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Marad a PC-s pinball steam-ről. ;) Arcade gépből az SF2 tetszik. A pinball-al úgy vagyok, ha "digitális", akkor jó a PC-s. Ha a "valódi", akkor meg a mechanikus a nyerő. ;)

[ Szerkesztve ]

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#11) ®abstract® válasza Sz.L. (#10) üzenetére


®abstract®
őstag

Nekem androidon van meg a kollekcióm :K
Tableten is nagyon jó meg monitoron is.
Az a profi dolog mindkét flipper játék támogatja gamepad et.
Bluetooth os meg vezetékes Gamepad el tudok játszani teljesen korrekt.
A Doom, Fallout 4, Skyrim, cápa vagy E.T. vagy vissza a jövőbe és baromi hangulatos!
Hát nehéz a döntés hogy melyik a kedvenc mert több ilyen is van :B

Star wars kínálatból azt hiszem az episode 5 a legnagyobb élményt adó tábla.Han solo, Skywalker Darth Vader Yoda mester birodalmi lépegetők Leila hercegnő Csubakka c3tripio egyszerűen fantasztikus hogy meg van csinálva :)

Budapesti flippermúzeum világhírű, másik az hogy több mint 160 darabos flipper és játékgép vár arra hogy tudjál játszani egyszerűen fantasztikus :) az igazi mechanikus kattogó villogó flipperek ott hangoskodnak!

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#12) Sz.L. válasza ®abstract® (#11) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

A flippermúzeumot beírtam az úti céljaim közé. ;)

Tableten is nagyon jó meg monitoron is.
Valamelyik pinball-t megnézem majd iPad-en is. Ezek szerint, tablet/iPad méretben egész jó játékélményt nyújt. Kipróbálom!

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#13) mg1992mg válasza ®abstract® (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nekem mai napig a Psycho Pinball a kedvencem :B

(#14) ®abstract® válasza mg1992mg (#13) üzenetére


®abstract®
őstag

nem ismerem :N
nekem ez volt az elso & masodik virtualis flipper amiket imadtam :K pc n
1997 [link] masik ez 1999 [link] csoda hogy meg voltak csinalva akkoriban!
felpofozva ilyen lett [link] meg [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#15) PTM


PTM
tag

A stúdióról volt korábban egy Checkpoint adás is. :)
Checkpoint 5x06: Zen Studios

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.