Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prozac


Prozac
aktív tag

Fel vagyok háborodva, amit most művetek a várossal a futó verseny kapcsán.
Atóok száza pöfögtek, félórákat órákat mert a zservezőknek a legfontosabb utak mentén jutott eszükbe megrendezni a versenyt. Ne a verseny zavar, hanem a vele járó káosz és képmutatás. Menyni pluszz károsanyag került e lvegőbe így?
Csak azért hogy a Kaiser neve lehessen ezen a délutánon mindehol?

Miért nem egy normálisabb helyet választottak??

''Fussatok bolondok...''

(#2) Bálintosz válasza Prozac (#1) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Ajánlat: vegyél be egy aszpirint és feküdj le...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#3) boygo válasza Prozac (#1) üzenetére


boygo
aktív tag

Egyetértek veled !
A futóknak sem jó a szennyezett levegőn futni. Hosszú távon a beton sem tesz jót a lábnak. És én is idegeskedtem a kocsiban. :O

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#4) biker válasza Prozac (#1) üzenetére


biker
nagyúr

figyi, multkor egy számomra máig ismeretlen okból az éles sarok került rendőrkézre, irányítást színlelve, enne ka következménye szerda délután 16h30 lévén az lett, hogy a jászberényi út, köbányai út, örsvezér tere, kerpesi út behalt, és miután elszabadultunk, és en voltam a 2. autó a sorban kifelé menet, a sor a bosnyák térig ért a nagylajos-on.

na az se semmi volt...

de ez sem.

amugy pesten elég egy csatornafedlapot fellemelni, és megáll minden.

az azonban felháborító, hogy sehol nem találtam KONKRÉT lezárási tervet a mai napról

ezt külföldön pl kerékpáros versneyeken itinerrel együtt terjesztik, ahol látható, hol kb mikor lezs mennyi ideiog lezárás, és merre megy a karaván

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) Den válasza Prozac (#1) üzenetére


Den
veterán

bocs de ilyenkor nem tudok az autósokkal együtérezni, Egész évben az autósoké lassan az egész város, már mozdulni nem lehet tőlük, egy két ilyen alkalmat ki lehet bírni.

www.simson4t.hu

(#6) biker válasza Den (#5) üzenetére


biker
nagyúr

bocs, de ilyenkor mégannyira sem lehet tőlük mozdulni a többi helyen :)

éspedig mert senkit nem tájékoztatank arról, merre kerüljön, mert ne mtudja, merre van még lezárás

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) Prozac válasza biker (#4) üzenetére


Prozac
aktív tag

Hallgatok híreket, nézek tévét nem tűnt fel ez előre, de ez még lazán betudom a figyelmetlenségemnek.

De ha már ilyen k. nagy esemény ez akkor igenis osztogathattak volna egy egyszerű skiccet róla. de semmi.

Csak abba futsz bele, hogy mág vasárnap is áll a város forgalma. Nem látod miért, nem tudod hol mi történt.

Ha karambol van akkor lehet kerülő utakat keresni. De most mindefelé beállt.
Akkor tudtam meg mi is van, amikor egy kiscsaj átengedett úgy hogy a műa. szalagot felemelgette, amikor úgy döntött talán nem ütök el senkit.

A múlt hétvégén 2 percen múlt hogy szintén egy futóverseny miatt egyálzalán a ház mögötti parkolóból ki tudtam állni.
Itt rendőrök is voltak.
Ok vigyázzanak a futókra, rendben.
De a lakóknak miért nem szólt senki hogy mi lesz?
Akkor csak ennyi: Sorry????


''Fussatok bolondok...''

(#8) Den válasza biker (#6) üzenetére


Den
veterán

a tájékoztatás oké, illene előre.

www.simson4t.hu

(#9) Prozac válasza Den (#5) üzenetére


Prozac
aktív tag

Nem az volt a bajom kizárólag, hogy rendezvényt szerveznek.
Hanem vele kpcsolatos szervezetlenség és ismétlem KÉPMUTATÁS!

''Fussatok bolondok...''

(#10) Den válasza Prozac (#9) üzenetére


Den
veterán

de mitől képmutatás?

www.simson4t.hu

(#11) Prozac válasza Den (#10) üzenetére


Prozac
aktív tag

1. Attól, hogy az egész igazából reklámfelület a szponzorcégnek

2. Nem érdekli őket hogy az okozott dugóban álló kocsik által kibocsátott károsanyag így sokszoros. A futók ezt szívják be.

''Fussatok bolondok...''

(#12) Viktor77


Viktor77
titán

Érdekes hogy az autósok mindig mindenen idegeskednek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) Prozac válasza Viktor77 (#12) üzenetére


Prozac
aktív tag

Tudod egyrészt nem kedvelem amikor valaki általánosít.

Másrészt ilyenkor kedvem lenne azt mondani, hogy biztosan csak irigykedsz.
De ha jól elolvasod miről szól a dolog, akkor értenéd.... Hagyjuk ezt jó?

Én nem a futókat, sem a gyalogosokat BKV-val közlekedőket csepültem, hanem a szervezetlenséget. Én sem csak kocsival járok. Sőt futni is járok, kerékpározom is rendszeresen.

''Fussatok bolondok...''

(#14) Prozac válasza Prozac (#13) üzenetére


Prozac
aktív tag

U.i. : Az aláírásom nem ost született és nem a futóknak szól :)
Ez egy kósza idézet a Gyalog Galopp-ból :)

''Fussatok bolondok...''

(#15) Viktor77 válasza Prozac (#13) üzenetére


Viktor77
titán

Oké, de nem tudom mit kell ezen felhúzni magad? Igen, irigykedem( BKV-val járok). Amúgy nem hiszem hogy nem hallottál róla, én kb. másfél hete tudom hogy lesz a futás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#16) biker válasza Viktor77 (#15) üzenetére


biker
nagyúr

tényleg? ezt één is tudtam, de pontos utvonalat, tól-ig időbeni lezárási menetrenddel nem.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#17) biker válasza Viktor77 (#15) üzenetére


biker
nagyúr

és ezt most nem mint autós, hanem mint ma kivételesen bkv-val utazni szándékozó ember mondom...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) Viktor77 válasza biker (#16) üzenetére


Viktor77
titán

De he tudsz róla és tényleg fontos, akkor már utána tudsz érdeklődni, nem? És csak ennyin múlik? Ti vagytok a hibásak! :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) Den válasza Prozac (#11) üzenetére


Den
veterán

le lehet azt a kocsit állítani.

www.simson4t.hu

(#20) Szőrös  válasza Viktor77 (#18) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm azé nem az embernek kéne utána érdeklődni , főleg ekkora rendezvénynél hanem nyomatni kéne orrbaszájba az infokat - pontosabban kellett volna - , hogy merre is lesz ez a verseny , hogy lehet kikerülni blablabla. És én is gyalogos vagyok. De ennyi talán elvárható. Persze nem itten nálunk. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21) biker válasza Viktor77 (#18) üzenetére


biker
nagyúr

hát igen, hogy b..m meg, dde hülye vagyok, minden utam előtt meg kelelne kérdeznem a különleges tudakozót, Demszky urat, a közlekedési minisztériumot, a rendőrséget, vagy a tököm tudja kit...

nyugaton ez ugy megy...

Van egy szórólapom, Tour De France szurkolók hozták.
napokkal a karaván érkezése előtt minden érintett városban szétszórnak egy kétoldalas lapot, egyik oldalán a napi teljes zskazs, falvak közötti itinerrel, várható min-max sebességre tól-ig időlezárási infókkal, és a másik oldalán az adott városra vonatkozó ugyanilyen adatokkal.

ebből mindeki tudja, merre ne menjen.

amugy szerettem volna, de csak olyan körvonalas dolgok jutottak el felém, amiből csak azt lehetett biztosra leszűrni, ma napközben szar lesz a helyzet budapesten, és kész.

ez qrva sok infó, tényleg...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) Prozac válasza Den (#19) üzenetére


Prozac
aktív tag

Nem okoskodni akarok te köztudott dolog hogy a kocsi akkor bocsát ki legkevesebb károsanaygot amikor halad.

Ezért tiltották be valamelyik skandináv országban még télen is a kocsi bemelegítését, úgy hogy hagyjákl járni.

Ennél csak egy esetben rosszabb a dolog, amikor 10 méterenként indítózok újra.
Ha megállok akkor a tényleg megállok, mert garantált, hogy beállnak elém. AKár ott is alhatok......

''Fussatok bolondok...''

(#23) emvy


emvy
nagyúr

A tájékoztatás hiányában igazatok lehet, de egyébként hol fussunk??? Én kint voltam ma, és jó volt _egyszer_ egy évben csöndesnek látni a rakpartot. 10000 ember volt kint, ennyi embert nem lehet máshova vinni, meg a hangulata is így volt az igazi.

Szóval a lezárás szerintem rendben volt. Egyszer (na jó, van pl. nike félmaraton is) egy évben, vasárnap, rengeteg ember örömére.

while (!sleep) sheep++;

(#24) emvy válasza Prozac (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Jah, és szinte kizártnak tartom, hogy az autósokat a károsanyagkibocsátás zavarta...na ez képmutatás.

while (!sleep) sheep++;

(#25) Szőrös  válasza emvy (#23) üzenetére


Szőrös 
veterán

''ember volt kint, ennyi embert nem lehet máshova vinni'' dehogynem ! le kell őket ültetni gépek elé oszt PH!-zanak ! :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#26) Szőrös  válasza Szőrös  (#25) üzenetére


Szőrös 
veterán

uuupsz a 10000 lemaradt...

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#27) lesaux válasza emvy (#23) üzenetére


lesaux
veterán

Jó dolog a betonon futni? A Margitszigeten nem lett volna jobb?

(#28) emvy válasza lesaux (#27) üzenetére


emvy
nagyúr

Nézd, vigyél oda a Margitszigetre 11000 embert (mint ma), és fussanak maratont.

Gondold csak végig. Szerinted sem működne, ugye?

És egy alkalommal nem vészes betonon futni.

while (!sleep) sheep++;

(#29) emvy


emvy
nagyúr

Sőt! Állítsunk be a Népstadionba futógépeket meg ventillátorokat, projekorról menjen a városkép...

while (!sleep) sheep++;

(#30) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Bocs, de ti miről beszéltek? :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#31) slug válasza Prozac (#1) üzenetére


slug
senior tag

Most akkor mi is a baj?

Szerintem az a bajod, hogy te otthon ülsz a gép előtt, és semmit nem csinálsz. Talán kimozdultál otthonról, és dolgod volt arrafelé? Vagy mért baj neked, hogy le van zárva az út? Mért baj az, hogy ha az emberek futnak, az autósok autóznak, a biciklisek bicikliznek, a gyalogosok gyalogolnak, ez az élet rendje.

Ez van, ezt kell szeretni.

(#32) Szőrös  válasza slug (#31) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja van aki meg melózik. SUX :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#33) Szőrös  válasza slug (#31) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja van aki meg melózik. SUX :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#34) up válasza biker (#21) üzenetére


up
senior tag

Svájcban meg magasabb az életszínvonal :))

(#35) Prozac válasza emvy (#24) üzenetére


Prozac
aktív tag

Tévedsz, engem zavar.
Hisz én is azt szívom...

''Fussatok bolondok...''

(#36) Prozac válasza slug (#31) üzenetére


Prozac
aktív tag

Ha elolvastad volna mi volt az igazi bajom , akkor most nem személyeskednél.
Gratula, tovább süllyedünk..

''Fussatok bolondok...''

(#37) Som@ válasza up (#34) üzenetére


Som@
őstag

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMM!

Svájcban más az emberek felfogása. Ott európai módon gondolkodnak. A szó szoros értelmében!
Itt is meg lehetett volna oldani, amit többen felvetettek! Nem a pénz volt a gond. Ugyanis kis hazánkban is van pénz. Minden olyanra, amire akarnak.
Csak ez a szó hiányzott: AKARAT
Nem akarásnak tudjuk mi a vége.... :(

Csak itt le van sz***** az állampolgár. Nem számít. Svájcban pedig foglalkoznak veled.
Ezért mondom, hogy sokat kell még tanulnunk. Nagyon sokat. Az emberek felfogása azonban nem fog egyik percről a másikra megváltozni. Sőt. Nekik már meg sem fog. Majd szépen viszik magukkal a sírba.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#38) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Ne 1 link [L]http://index.hu/politika/bulvar/futo0927[/L]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#39) joghurt


joghurt
addikt

Á, pusztuljanak csak az autósok! Nekem is van autóm, mégsem azzal járok be naponta, mert fel tudom emelni a löttyedt seggem. (Más megfogalmazásban: Én nem autót hordok kabát helyett.) Egész évben le kellene zárni a fél várost, máris jobb lenne a levegő, meg nem lenne ilyen idegbaj a belvárosban, mint ami most van. Nosztalgiával emlékszek vissza a taxisblokádra, amikor a Petőfi-híd környékét birtokba vették a gyalogosok, görkorcsolyások és bringások. Az elgázolás veszélye nélkül.

A tej élet, erő, egészség.

(#40) Pötyi válasza Szőrös  (#38) üzenetére


Pötyi
őstag

Ezt a cikket 1 nappal az esemény elött írták egy internetes portálon. Hol itt az esemény ismételt belesúlykolása az autósok fejébe? No és aki nem olvas félóránként index.hu -t?

QNX is cool!

(#41) TitiRii válasza Viktor77 (#12) üzenetére


TitiRii
senior tag

nos az ember azért vezs kocsit hogy valahová elöbb érjen oda mint bkv.. ez itt a külvásorban müködik(belvárosban nem)
és mikor elindul és azt látya hogy egy végeláthatalan sorba kerül amiből semere se tud kiszabadulni és legalább 1-1,30 orát fog ot vesztegelni a büzben a kocsija meg 2* anyit fogyaszt mint amynivel az utat normális köülmények közöt megtenné mindemellé benne van az hogy netán siet.... és a töbi idegbeteg autós megh a dudát nyomja holot értelmetlen.. igen meg lehet öket érteni miért idegesek(én is elégé az szoktam lenni de én inkább betolok a mp3 ba egy cdt berakok egy rusht vagy carl coxot volume fel sub wofer on és senbki és semmi nem érdekel legalább ez az 1 örömöm legyen ha már muszály egy öreganyu tempojával mennem... :DD

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#42) Marcus válasza Prozac (#1) üzenetére


Marcus
aktív tag

Lehet, hogy nem csak prozacot kéne szedned,hanem valamilyen szorongáscsökkentőt is! :P :P :P

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#43) Szőrös  válasza Pötyi (#40) üzenetére


Szőrös 
veterán

jóvanna nem kell leharapni a fejemet. Én csak kitettem ezt a linket no.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.