Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  A64 alaplap + proci + ram (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Peet


Peet
senior tag

Tudom, több oldal szól már itt az A64-es konfigokról meg alaplapokról, viszont most talán én is beruházhatok egy ilyenbe és szeretném a legjobbat kihozni a pénzemből.

Ami kérdések felmerültek eddig bennem ezzel kapcsolatban:

Milyen alaplapot érdemes venni, ami stabil, mindenféle földi jóval el van látva és esetleg még olcsó is. (a húzhatóság nem fő szempont!)
Láttam, hogy többen is favorizálják a DFI LanPARTY UT nF3 250Gb -t (19+Áfa) és az igazat megvalva nekem is tetszik, viszont mondom, fontos lenne, hogy stabil lap legyen és minden működjön rajta rendesen, gondolok itt arra, hogy a C'n'Q -val van állítólag gond vele. Az igazat megvalva nem is tudom mi ez, vagy kell-e nekem. Valami hűtési valami lehet.

Szóval milyen lapot ajánlanátok?

Milyen procit?
Procinak én egy AMD ATHLON 64 3000 S754 dobozos 3év gari (31+Áfa) gondoltam, nemtudom ez jó-e, vagy elég a 2800-es esetleg.
Mellesleg a dobozos verzióban ugye van gyári hűtő?
Milyen a gyári hűtő, vagy inkább sima proci 1 év garival és vegyek hozzá Én hűtőt? (kb 3000ft van a két proci között)


Ramból mit érdemes venni?
Elég egy DDR 512MB PC3200 400MHZ SAMSUNG (12+Áfa) vagy egy ilyen gépbe már érdemesebb ECC-s ram vagy esetleg valami kisebb időzítésű stb stb.

Pár ezer forint ide vagy oda nem számít, szóval ha ennyi pénzért tudtok jobbat nosza rajta osszátok meg velem!


Előre is köszönök minden építőjellegű hozzászólást!




(#2) Petie válasza Peet (#1) üzenetére


Petie
veterán

Bővebben: link

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3) Loretto


Loretto
veterán

érdekes én is meg tudtam ott kérdezni a gondomat. amugy bash nyitó hsz-e is beszédes.

Soirée...

(#4) Peet válasza Petie (#2) üzenetére


Peet
senior tag

Hát, igen, ezzel a topic-al csak az a bajom, hogy piszok hosszú és olvasom és olvasom és olvasom, és válasz meg nem igazán van a kérdésemre! :(

(#5) Petie válasza Peet (#4) üzenetére


Petie
veterán

akkor felteszed ugyanezt a kérdést és szépen válaszolnak rá, nem biztos hogy egyből de Herr Z vagy Janesz tuti fog válaszolni rá. csak copizd át és zárasd ezt a topicot....

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6) Loretto válasza Peet (#4) üzenetére


Loretto
veterán

#3 én ugyanezt kérdeztem mint te. kicsit utánaolvasol még és kész. de mondom nekem is segítettek ;)

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  A64 alaplap + proci + ram (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.