Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PeliScan


PeliScan
addikt

Sziasztok!

Kiállításra szeretnék fotónyomtatót vásárolni, félmillió alatt. Ha jól láttam, csak tintasugaras van ennyi pénzért, ami tudja az A3 méretet is. Hőszublimációsból a legolcsóbb A3 méretű?

Egyáltalán, milyne lehetőségek vannak? Volt már egy hasonló topic, de a témájában eltért (kiadványokat akart készíteni, eladásra, itt pedig kiállításra kéne, a bemutatandó képek nyomtatásához)

Köszi előre is, üdv,

(#2) sszever válasza PeliScan (#1) üzenetére


sszever
őstag

[link]
[link]

[link]

''Bubble Jet i9950: az Év európai fotónyomtatója 2004-2005

Forgalmazásának kezdetén, 2004 februárjában a Canon Bubble Jet i9950 volt a világ leggyorsabb és legnagyobb felbontású, 8 tintapatronnal működő, A3-as méretben is nyomtatni képes fotónyomtatója volt. Ezzel a Bubble Jet i9950 lett a professzionális fotónyomtatás területén a követendő minta...
...A Bubble Jet i9950 volt az első olyan nyomtató, amely a Canon ChromaPLUS technológiájával készült. A színskála egy piros és egy zöld tintával bővíthető, élénkebb, élethűbb nyomatokat eredményezve. A Canon MicroFine Droplet (mikrofinom cseppek) technológiájával nem csak a képek élessége és pontossága növelhető, de a nyomtatás sebessége is - a nyomtató az A3 méretű képeket mindössze 65 másodperc alatt készíti el, ezzel megközelítőleg négyszer gyorsabb, mint a konkurens cégek termékei.''

Én csak ajánlani tudom. Megfelelő papírral, megfelelő minőségből... Le a kalappal. És az ára is messze elmarad attól, amit megcéloztál...


S majdnem elfelejtettem: [link] a patron árak is nagyon rendben vannak.

[Szerkesztve]

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#3) PeliScan válasza sszever (#2) üzenetére


PeliScan
addikt

Köszönöm, valóban szimpatikus egy darab. :) Otthon szintén Canon (450i) van, jó gép az is.

Fotópapírra nyomtatva, mennyire látszik a különbség a hőszublimációs és a tintasugaras között vajon?

(#4) sszever válasza PeliScan (#3) üzenetére


sszever
őstag

Látod, erre passz!

Anyit tudok mondani, hogy a hagyományosan kidolgozott fényképekénél jobb a minősége. :))

Mikor megvettem, két napig nem tértem magamhoz. Sosem hittem volna, hogy ilyesmi létezik!

Csak egy ember hiányzik, és máris üres a világ!

(#5) Gee-Bee válasza PeliScan (#1) üzenetére


Gee-Bee
tag

Ezért a pénzért kapsz egy A1-es HP Designjet 130-ast, vagy a negyedéért egy A3-as 30-ast.

Természettudományi múzeuman most van egy kiállítás, állítólag azzal nyomtatták, hát elég ütős.

[Szerkesztve]

�%-12345X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.