Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  9GAG-esek PH!-n

Hozzászólások

(#1) geckowize


geckowize
őstag

Hello!

Kerestem, de nem találtam. Úgy gondolom elég sokan vagyunk itt PH!-n, akik hardcore/átlag/néhai 9gaggerek, ezért megérdemel egy topicot az oldallal kapcsolatos kérdések, meglátások, esetleg poénok postolása.

Első kérdésem:
Használja valaki a 9GAG Official appot androidra? Mert kissé furcsán viselkedik, ugyanis magától törlődik és mindig újra kell telepítenem, mert nem találom a telón. Utána feltelepítem és ott folytatja, ahol abbahagytam, tehát az adatok nem vesztek el...

[ Szerkesztve ]

(#2) Wyll válasza geckowize (#1) üzenetére


Wyll
őstag

Én szeretem az oldalt, néha szoktam lapozgatni (Titanwarrior néven regisztrálva egy-kettőt postoltam is), bár egyre kevésbé, mert amióta felfutott, a postok kevésbé vagy ritkábban olyan viccesek, mint régen.
Ezt egy-két régi motoros mondogatta is, de hát ez van, nem nagyon lehet mit tenni.

Én (egyelőre) csak pc-ről szoktam nézegetni, mert nem androidos a telóm.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3) geckowize válasza Wyll (#2) üzenetére


geckowize
őstag

Na, első hozzászóló, aki nem én vagyok! :DDD
Sajnos a Rage Comic őrület lejárta után már nem ugyanaz az oldal, igen... Kb időben oda tudnám tenni a színvonalcsökkenést, mire megjelent a hivatalos androidos app. (Azóta valahogy megszűnt a probléma, asszem telóváltással :D)
Én 2 postot (első, második) Hot page-ig eljuttattam, valamint 1-et trending-ig.

Ncoreon hirdetve futottam bele ebbe az oldalba: 2coal.com, hasonló elképzelés, magyarul, és néhol érdekességgel kombinálva. Szerintem jó elképzelés, bár az a baj, hogy nekem ezek a mém kifejezések magyarra fordítva még mindig nem ütnek annyira, távolról sem.

(#4) customer114


customer114
senior tag

Itt az idő, hogy ez a topic feléledjen. Jöhet a 9gag legjava linkek formájában:

[Best game review ever.]

[ Szerkesztve ]

(#5) customer114


customer114
senior tag

(#6) geckowize válasza customer114 (#5) üzenetére


geckowize
őstag

Ja ezeket mar lattam, rohogtem :D :D

(#7) customer114


customer114
senior tag

(#8) customer114


customer114
senior tag

(#9) geckowize válasza customer114 (#8) üzenetére


geckowize
őstag

Nekem ezek annyira nemgyerebék. :)

Egyebkent akartam irni, hogy miota kezdtem a topicot, azota szerintem nagy mertekben csokkent a szinvonal az oldalon.

Nagyon sok egyaltalan nem vicces post van, es en meg azert jarok oda, ezert allatira idegesit... Az anime elburjanzasanak sem orulok, bar tudom, eleg geek gyujtohely, de "back in my time" (2010 vegen kezdtem) meggeekebb volt a felhasznaloi bazis, megis majdnem minden poston felrohogtem, egyet sem ignoraltam, meg a hosszabb irast tartalmazo postokat is elolvastam, sot, amikor meg egyetemistakent sok idom is volt, igazabol mar a trendingen logtam, mivel a hotot vegigneztem, es meg az is szorakoztatott... Most meg a hotra olyanok kerulnek fel neha, hogy az agyamat kilokom a facepalmmal...

Btw not to brag (deigen ;) ) 3 postom kikerult hotra es 1 trendingre.

Trendingre kikerult post

Hotra kikerult #1

Hotra kikerult #2

Hotra kikerult #3

Ez pont szembemegy azzal, amit fentebb irtam, mert filmek megjelenesevel foglalkozik, ahelyett, hogy vicces lenne, de en az ilyeneket hasznosnak tartom es engem erdekel is, ezert engedtem meg magamnak ezt a luxust.

(#10) customer114


customer114
senior tag

(#11) geckowize válasza customer114 (#10) üzenetére


geckowize
őstag

:D :D

(#12) customer114


customer114
senior tag

Történelmi esemény hot-on:

(a komentek nagyon jók alattuk :DD )

18+ !! (elszabadult erotikus videó a főoldalon) (9gag link)

Reakció posztok érkezőben. (9gag link) :D

(bár az is történelmi, hogy 2 év után uppolom a topikot) :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  9GAG-esek PH!-n
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.