Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9200 tv out probléma?! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Symple The Best


Symple The Best
tag

Nem mükszik a tv out!

(#2) Symple The Best


Symple The Best
tag

Az eggyik ismerősömnek van 1 Shappire 9200 non-pro-s karija és nem müködik neki a TV out-ja!

(#3) Keitaro


Keitaro
addikt

ennél kicsit bővebben is írhatnál róla. Mik a tünetek? Felrakja a catalystot és nem tudja bekapcsolni a TV-t a driverben, mert szürke a gomb, vagy be tudja kapcsolni, de nem megy? Vagy mi pontosan?

(#4) pz


pz
csendes tag

Sziasztok!

Én a mai napon egy másik topic-ban vázoltam egy igen hasonló problémámat.

Először is: van egy laptomom Radeon 7500 C videokártyával. Ezzel gong nélkül működik a TV. (Így a TV oldali hiba kizárva.)

Vagy 2 hete vettem egy asztali gépet Radeon 9200-as videokártyával. Telepítettem a hozzáadott driver-t és nem lehetett kiválasztani a TV-t, mint (másodlagos)megjelenítő eszközt. Tegnap olvastam valahol, hogy a driver bug-os így letöltöttem egy friss verziót. Ezzel már ki lehet választani a TV-t, de képet nem rakja ki oda - sötét képernyő, egy kicsit vibrál.

Tegnap éjszaka itt fejeztem be a próbálkozást, az asztalt nem tudtam kiterjeszteni a TV-re.

pz

(#5) I_Am


I_Am
veterán

A másik topicban válaszoltam olvassd el. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) Symple The Best


Symple The Best
tag

Köszi srácok,de megoldódott a probléma!A haverom egyszerüen csak béna volt és nem dugta be rendesen a kábelt a kártyájába!Elnézést!

(#7) Pupa'k


Pupa'k
csendes tag

az atinál alapból mennie kellene a tv kimenetnek akor is ha nincs felrakva driver
Dosban működik?

Moderátor Killer, harc hát legyen harc

(#8) Menthirist


Menthirist
veterán

Mondjuk nVidiánál is küszködtem, de általában ilyenkor a kábelekben van a baj.
Én sem tudtam mi van, a keresztanyámék esküdöztek, hogy a kábel jó, mert profi műhelyben rakták össze. De nem volt jó.
Tapasztalat:
Amiről nem személyesen bizonyosodsz meg, az nem biztos (néha még az sem, amiről személyesen)

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  9200 tv out probléma?! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.