Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  850-es celeront nem tudom húzni?! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) J.J. András


J.J. András
őstag

Üdv srácok(jah és persze lányok) mindenkinek!
Nagyon nagy gondban vagyok!Réges régen vettem egy 850-es Cerkát,amiről persze a mai napig nem tudom, hogy B0 steppingű-e! -majd elárulja valaki, hogyan tudom megnézni!
Mostanság pedig vettem egy tuning-barátnak mondott ASUS TUSCL-2 alaplapot, amiben reményeim szerint fel akartam húzni a procit! Na,igazából a BIOSban próbálkoztam a húzással,csak furcsa módon a CPU MANUAL menü pont alatt vagy egyböl 133/100/33-ra, vagy a 133/133/33 tudtam volna húzni,ha engedte volna,vagyis bírta volna a rendszer!
A MANUAL állítások másik alternatívájaként az FSB húzása önön magában herzről-herzre nem kivitelezhető,mert a BIOS olyat ajánl csak fel,hogy akkor már növeli a RAM órajelét,sőt vele együtt a PCI-ok frekvenciáját is,ami ugybár nem oylan jó dolog!(pl.: 101/101/34, ....107/107/35 stb. tudom csak állítgatni !)
na,szóval, elég hülyén hangzik,de ezt így kell csinálni??-külön,csak az FBSt nem tudom állítani ?? mennyire állítsam a CPU feszültséget? (most 1,7 V)
-még hozzátennék annyit, hogy a WinXP alatt játszva, még a 107/107/35-ös húzást sem bírta a rendszer,mert RESTARTOLT nekem állandóan!
ha valaki tud,segítsen : J.J. ANDRÁS saman@vianovo.hu vagy ICQ 133493163
előre is köszi !!

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  850-es celeront nem tudom húzni?! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.