Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  6600 usb kábel driver gondok.. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Helló..szerintem ez a gond mást is érint: Sziasztok!! Minap szereztem egy 6600-ást és ma vettem hozzá jó drágán egy adatkábelt, már tudom hogy rossz döntés volt csak elkapott a HÉV (hirtelen érkező vágy) egy adatkábel iránt:) namost a gondom hogy ez utángyártott concorde termék adtak hozzá cd-t de istennek sincsen rajta ehhez a furcsa adatkábelhez driver!!! mit tudok csinálni ???valaki mondjon valamit mert én elakadtam:)

aki tud please segitsen..én holnap visszamegyek satur...ba és visszacserélem ezt a kütyüt IRDA-ra.

(#2) acer_ válasza Babetta-X (#1) üzenetére


acer_
aktív tag

Milyen kabelt vettel te?
Sztem az max szervizkabel..
Tudtommal 6600-t csak infran vagy bt-n tudsz a gepre kotni.
A gyari oldal sem emlit semmilyen adatkabelt, es en sem talalkoztam meg soha ilyennel (1 eve van 6600-m).

[Szerkesztve]

(#3) Babetta-X válasza acer_ (#2) üzenetére


Babetta-X
senior tag

nekem egy hete van és ez egy concorde adatkábel amit a saturnban vettemm...rajta van nagy betűkkel hogy USB DATA CABLE...

(#4) #53246592 válasza Babetta-X (#3) üzenetére


#53246592
törölt tag

Hova akarod az USB kabelt dugni? ;]
6600-val csak BT vagy infra.

(#5) acer_ válasza #53246592 (#4) üzenetére


acer_
aktív tag

Ezt mondom en is..
Hol lat a topicnyito pop-portot, vagy barmi mast a telojan?

(#6) Babetta-X válasza acer_ (#5) üzenetére


Babetta-X
senior tag

na ház ez egy olyan kábel hogy le kell szedni az aksit meg sim kártyt meg mem kártyát..az aksit és sim-et beleteszed az abatkábel egyik végébe és az aksi helyére beilleszted ezt a kazettányi kábelvéget amiből tüskék álnak ki a sim kártya fele..

(#7) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

[link] tessék ez egy ilyesmi kábel csak usb van a végén és nagy matrica virit rajta 6600 usb data cable..

[Szerkesztve]

(#8) acer_ válasza Babetta-X (#7) üzenetére


acer_
aktív tag

#2-es hsz.
'szervizkabel'

(#9) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

További kérdéseket a telefon saját témájába ([link]), ill. az Azonnali (mobilos) kérdések órája ([link]) topikba.
Ezt zártam.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  6600 usb kábel driver gondok.. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.