Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  64vs128 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Van egy 64mb-os gf4 ti4200-am, a kérdésem, lehet, higy néhány játék emiatt megy rosszul? Pl. van az Ut2003, a botmatch felbontástól függetlenül 51 fps, mégis medium detail mellett játék közben nagyon akad a tömegjeleneteknél, low mellett szép folyamatosan megy. Vagy ennek inkább a ti4200-es memóriaórajele az oka?

I am having fun staying poor.

(#2) Bogyó bá' válasza Drizzt (#1) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Lehet, hogy tévedek, szvsz. nem a procid teljesitményével van a gond?
Ha kisebbre vett felbontással is akad, akkor az lesz a gond, esetleg kevés a ramod...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3) Drizzt válasza Bogyó bá' (#2) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A sima ram hiányt azért zártam eleinte ki, mert mediumon még nem swappel a winyó.Az xp1600+ most nálam 1575mhzen szaladgál...
... az meg nem hinném, hogy kevés.

I am having fun staying poor.

(#4) BitRaider


BitRaider
csendes tag

Szerintem inkább a Gf4Ti4200-al van vmi baj. Már többedszer olvasok olyat, hogy ezzel a kártyával ilyen-olyan proggi akad, ami nekem meg nem akad. Pedig 1100Tbird + Gf2 GTS már elég elavult... (Eddig 512SD, most 256DDR társaságában)

''Tessék elárulni, hol találom az Any key-t a billentyűzeten?''

(#5) Cane válasza Drizzt (#1) üzenetére


Cane
őstag

A 64Mb-ba (bár sok) de lehet hogy a mai csúcs játékoknál nem férnek bele teljesen a textúrák, ha azokat nagyon finomra állítod. Az UT2003-at nem próbáltam, de abban biztos lehetsz hogy nem a ti4200-as memóriajelével van a gond.
(felraktad a k7s6a-hoz az agp drivert amit cd-n adtak hozzá?:P)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#6) LukE


LukE
veterán

64
Pont ma kezdtem újra UT2003-at, minden maxon volt, és semmit nem akadt. Ti4200@300/594.

Ha felbontástól függően 51 fps, akkor én ránéznék valami fps limiter, vagy vertical sync beállításokra.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#7) GalaxGamer válasza Drizzt (#1) üzenetére


GalaxGamer
csendes tag

Szerintem a 64M ut2003-ban kicsit határközeli ..de ez nem hiszem ,hogy ok.

Galax Gamer

(#8) GalaxGamer válasza GalaxGamer (#7) üzenetére


GalaxGamer
csendes tag

64 megán lazán kell mennie egy 4200 -ason

Galax Gamer

(#9) Szőrös  válasza Drizzt (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hali !

Nekem Abit Gf4 Ti4200-om van 128mbyte rammal nincs húzva , 2100XP (Tbred) Unreal 10214*768 maxra állítva minden és nem akad. Lehet , hogy kevés az a 64mega neki . Milyen drivert tettél fel ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  64vs128 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.