Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Longd


Longd
csendes tag

Azert hoztam létre ezt a témát mert szeretnék telót venni csak nem tom eldonteni,h melyiket.Tudom a SE sokkal jobb a multimedia teren,viszont lehet pl fagy ,vagy a joy nem pontos vagy egy ido utan nem is megy.
A 6230i mellett meg az szol,h Nokia parti vagyok es az nem joy-os és preciz pontos

Ja és még egy, h vettem egy SE f500i-t es egy honapra ra allandoan fagyott meg szar volt a joystick.Es a K750i-nek meg ugyanolyan joy-ja van kivulrol,de egybekent naon bejon a SE is.Uh kerlek segitsetek

(#2) Viktor0610 válasza Longd (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rövid leszek és tömör...
Minőség kell? Nokia. Tudás? SE.
SE fanok most biztos a világ végére kívánnak... ;]

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#3) AS


AS
félisten

Már megbocsás a de k750 jobban összevan rakva mint 6230i.
sokal jobban.
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Viktor0610 válasza AS (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, elhamarkodottan írtam, de sokan panaszkodnak a K750i-re. ;]
Mondjuk, tegnap, mikor eladtam egy SE-t, nem tapasztaltam ezt a dolgot. Annyit vettem észre, h. a telcsin érződik, nem spóroltak az anyaghasználattal -nehéz(nek tűnik).

Samsung Galaxy A54

(#5) AS


AS
félisten

AZ lehet, de nokai 6230i minösége a k750 alatt van.
Recseg ropog, gyöngeminöségü anyagok,:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Goose-T válasza Longd (#1) üzenetére


Goose-T
veterán

Nokia 6230i. Jó kis telefon. Arról nem is beszélve, hogy a Nokia az olcsóbb MMC kártyával bővíthető, a K750i viszont a drága MemoryStick Duo Pro-val. A SonyEricsson-nak viszont jobb a fényképezője, de aki jó képeket akar készíteni, úgyis digitális fényképezőgépet használ. Vegyél Nokiát és nem fogod megbánni. Nagyon jól össze van rakva.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) AS


AS
félisten

Se-be valodi rádio van, tényleg jol szol, legjobb rádios telo.
Se Mp3-t is sokal szeben játsza le a fülleg a füllesel.
Se--be sokal több funkcio van,

K750 joval fejletebb mint a 6230i. de azt már több külföldi oldal kitárgyálta.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én is 6230i t fogok nemsokára kapni, szerintem jobb telefon mint a Se.Nekem azok közül egy se jön be.Meg a menüje is számomra valahogy szebbnek és átláthatóbnak tűnik, mellesleg tudja a nokia az edge t is amit tudtommal a k750 nedm , ami azért mostanában már elvárható lenne egy telefontól, főleg ebbe a szegmensbe

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9) Goose-T válasza AS (#7) üzenetére


Goose-T
veterán

Miért, a 6230i-ben nem valódi a rádió, vagy mi? :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#10) Longd


Longd
csendes tag

Na most akkor melyik van jobban osszerakva?Es mi ez a valodi radio?Igen en is igy gondolom,h a K750 az sokkal nagyobb tudasu.De az f500i-m menuje nekem nem jott be mindent korulmenyes votl elerni.Ennek is olyan a menuelosztasa?Meg a kihangositas az egy gombnyomas,vagy itt is lepkedni kell a menuben.Meg hát a Nokia az nokia es en eddig meg egy nokiaban egyikben sem csalodtam (amim volt),mert azert tegyuk hozza a Nokia is gyart szart.
Ja es akksi hogy birja?Kijelzo fenyerejet lehet-e allitani?

[Szerkesztve]

(#11) Intelligencs válasza Longd (#10) üzenetére

Hát, a 6310-esemhez képest a 6230-nak elég gyengusz az aksija. 3-4 nap, és tölthetem újból, míg a régi telcsim 7-9 napig muzsikált. De az aksit leszámítva nagyon kis cool telefon a 6230. A másikat nem ismerem, de nekem nem tetszenek a Sony Ericsonok, volt már egy pár fajta telcsim, de a Nokia menüjét és kezelhetőségét überelni lehetetlen.

The Amiga, Born a Champion

(#12) AS válasza Goose-T (#9) üzenetére


AS
félisten

Minöségben megsem közeliti.:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Intelligencs válasza AS (#7) üzenetére

Bocs, de a hozzászólásod nagyon olyan, hogy bibi, az enyimé jobb. Van egy olyan sejtésem, hogy ha 6230-ad lenne, akkor is ugyanezt írtad volna, csak behelyettesítve a 6230-al Se helyet... :D

The Amiga, Born a Champion

(#14) shev7


shev7
veterán

W800i.

De egyébként is a SE. Ha ennyit kifizetek egy telefonért már megnézem, milyen extrákat kapok. A K750-ben mind az MP3 mind a kamera jobb. A Nokia nem ér annyit amennyibe kerül. Ha pedig nem érdekel milyen az MP3 meg milyen a kamera akkor meg tök felesleges ennyit fizetned egy telefonért, mert nem erre van szükséged.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#15) shev7 válasza Longd (#10) üzenetére


shev7
veterán

Fenntartom a tévedés lehetőségét, mivel nem K750-em van hanem W800am.

A menü szerintem nem körülményes, csak kicsit más. Pár nap és hozzá lehet szokni.

Kihangosítás egy gombnyomás.

Az akksijával nekem nincs gondom. Tölteni kell viszonylag gyakran, de folyamatosan zenét hallgatok.

Kijelző fényerősségét 50-100% között lehet állítani.

''Meg hát a Nokia az nokia'' erre leginkább meg azt tudom mondani, hogy a SonyEricsson meg SonyEricsson.

Hozzá kell tennem, addig amíg nem vettem meg a W800i-t nagyon nem tetszett a SE. Nem is nagyon került szóba korábban, hogy olyan telefonom lesz. De nem bántam meg, sőt.



''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#16) Longd


Longd
csendes tag

Shev7 Igazad van,de ha a SE hibas es vihetem allandoan szervizbe,mert fagy meg szar a joy akkor inkabb a kisebb tudasu-de megbizhato-nokia.En nokiat meg nem vittem szervizbe,pedig volt mar egy par,SE-t pedig ketszer is pedig csak egy volt.
Hat ne hasonlitsunk ossze egy monochrom telcsit egy szinessel.a 3-4 nap meg igy is jo a 6310pedig koranak legjobb teloja volt pl ezert,h 2 hetig is birta az akksi.Kijelzo fenyerorol vki?Pl tuzo napnal?Nekem 7210-em van de ha sms-t kapok es sut a nap akkor inkabb bemegyek vmi arnyekos helyre mert nehez olvasni

(#17) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Szvsz. ha valaki fényképezni is akar, akkor k750. Ez az első telefon az én szememben, ami tényleg fényképezős. Volt 6230-asom, sima karburátoros (nem i-s, injektoros), elég rövid készenléti ideje volt, az i változat a nagyobb kijelzővel gondolom még hamarabb lemerül. Egyik sem rossz teló, én a k750-est venném.

(#18) Digital


Digital
addikt

AS kolléga szerint a K750i jobb minőségű a 6230i-nél:F na ezt megkérdőjelezném! Vegyél K750i-t,és rá tudod rakni a W800 szoftot!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19) shev7 válasza Longd (#16) üzenetére


shev7
veterán

Ez meg előítélet. Ezzel nem tudok mit kezdeni. Innentől kezdve felesleges volt feltenni a kérdést.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#20) Longd válasza shev7 (#19) üzenetére


Longd
csendes tag

Igen eloitelet de sztem joggal.Ezert tettem fel a kerdest,h meggyozzetek,h a K750-nel nincs semmit ilyeniranyu para.Vagy a 6230-cal van.mert nekem nagyon bejon az SE.

(#21) shev7 válasza Longd (#20) üzenetére


shev7
veterán

De ha előítéletes vagy, és eldöntötted, hogy a Nokia a király, és a Nokiával semmi bajod nem lesz, mert eddig sem volt, akkor hiába mondom, hogy az én SE-m eddig kétszer fagyott, mindkétszer egy szar Java-s játék letörlése közben. Illetve egyszer kapcsolt ki a Walkman (ez nem volt fagyás), mert olyan mp3-at akart megnyitni playlistről amit közben már töröltem. (Továbbra is a W800-ról beszélek :)) ) Szóval sztem sokkal több dolog szól a SE mellett mint a Nokia mellett. (Huh ezt télleg én mondtam???)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#22) Digital válasza Longd (#20) üzenetére


Digital
addikt

Azért a K750i sem egy szuper teló! A barátom is bekapott egy selejtes darabot,ha a telefonkönyvben a B betűnél keresel (csak ha a sim telefonkönyvet használja) a telefon rögtön kikapcsol! Most W800 szoft van rajta,de a hiba megmaradt! Ja a 6230i-ben kifogástalanul üzemel a kártyája!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#23) Fade_Away


Fade_Away
őstag

már 100* bebizonyosodott, hogy ilyen topicot nyitni itt gyakorlatilag értelmetlen.

(#24) AS


AS
félisten

Külföldi felmérések és szavazások alapján mindig a Se k750 nyert. de ez igy is van.
Nokiának legközelebb a Nokia 6270 6280 fogg ütni de az nagyon!
:Y:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) Longd


Longd
csendes tag

Na akkor kedves SEK750i (d750i,w800)tulajok azt kernem irjatok le,h volt-e szervizben a telo es ha igen miert es h milyen idos mert ha nem volt sok akkor lehet azt veszek.Elore is respect

(#26) shev7 válasza Longd (#25) üzenetére


shev7
veterán

w800: 10 napja, és nem volt még szervízben :))

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#27) Coyote2000


Coyote2000
őstag

En folyamatosan cserelgettem a telefonjaimat az utobbi idoben Nokiarol SE-ra valtogattam es forditva. Ugyan K750i-m meg nem volt, se 6230i-m, de a tapasztalataimat megosztanam, hatha segit a dontesben:
- SE telefonok menuje es mukodese lassabb, korulmenyesebb, foleg olyan mindennapos dolgok eseten, mint az SMS iras, fenykepezes...
- SE telefont kezelni mindig kenyelmetlenebb, mert kemeny muanyagokat hasznalnak (ezzel szemben Nokiaeknal a gombok nyomaspontjat is a telefon adottsagainak megfeleloen optimalizaljak)
- SE telefonok a Quickshare funkciokkal joval hatasosabban es egyszerubben kommunikalnak a PC-vel, Nokiak altalaban korlatozottabbak es butitott a kommunikaciojuk.
- Nokiak kiforrottabb menuvel rendelkeznek (ez jelenti a jobb mukodest, pontosabb forditast, stb.)
- SE-k osszessegeben tele vannak olyan apro plusz funkciokkal, ami a Nokiakbol regota hianyzik (pl. hivasido kiirasa hivas kozben, uj szamok eseten ajanlat mentesre automatikusan, jobb T9 szotar, stb.)
- ha a szolgaltatasok egyforma minoseguek lennenek, akkor a SE-k jobban megernek az arukat, sokkal jobb lenne az ar-ertek aranyuk. DE SAJNOS a szolgaltatasok minosege megis a Nokiakban magasabb (kiveve az adatatviteli funkciokat (ld fenn). De 6230iben alapban EDGE van...

Egyebkent en epp most fogok 6230i-t venni, amit vegre tartosan hasznalni fogok terveim szerint. Sajnos K750i megint bumfordi gombokat kapott, ami miatt a Nokiat valasztom.

(#28) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Mindkét telefonnak van saját topikja ahol mindkettőt kivesézték. Kérlek használd a keresőt és ott tedd fel kérdéseid.
A topikot zártam.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.