Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  500 mhz-es ramhoz deszka (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Digital


Digital
addikt

Csáp
Azt szeretném megtudni hogy 500mhz-es ramot milyen alaplapba tudok tenni? Ami támogatja a 400-ast az tudja az 500-at is:F Duálban (hyper threading) müködnek?Ezeket a motyókat a MISTRAL oldalán láttam,nem tuning cuccok(az árból ítélve:DD)
Várom hozzászólásaitokat:))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#2) Viktor77 válasza Digital (#1) üzenetére


Viktor77
titán

A Dual és a Hyper-Threading nem ugyanaz.

Amúgy én is úgy tudom, hogy amelyikbe a 400-as belemegy, abban megy az 500-as is. De a legbiztosabb a próba.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) Skica válasza Digital (#1) üzenetére


Skica
őstag

SiS 655FX-es deszkákban biztosan megy, vagy Intel 865/875-ös deszkákban is (persze csak tuningolva).

.: No Comment Grp:.

(#4) Digital válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Digital
addikt

Bocsi igazad van! :DD Az asszony is ''duruzsolt '' a fülembe :)) Akkor pl az ASUS P4 c 800
megy 500 as rammal?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) Viktor77 válasza Digital (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Asus oldala nem ír semmi ilyet? Szokott lenni kompatibilitási lista, ott keresd.
Amúgy sztem viszi.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Digital válasza Skica (#3) üzenetére


Digital
addikt

Milyen tuningra gondolsz?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) Viktor77 válasza Digital (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Arra gondol, hogy alapból ugye 2x200 az FSB. Szorzóval nem tudod feljebb állítani. Csak ha húzod a procit.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Loretto válasza Digital (#6) üzenetére


Loretto
veterán

növeled a proci fsb-jét pl 200-ról 210-re igy ugrik a ramé 420-ra.elvileg ennek kell történnie 1:1-ben.

Soirée...

(#9) Digital


Digital
addikt

Köszke:DD Elméletileg(még sajnos) egy P4 800 2,8,vagy 3,0 gondoltam egy ASUS lapban!
Természetesen egy parányit tuningolva ,spéci hütövel!:P [I ] http://www.mistral.hu/uj/images/valid/3680_1.jpg

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#10) zoli58 válasza Digital (#9) üzenetére


zoli58
tag

msi 865pe neo2 P sorozat
http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=528

(#11) Digital válasza Digital (#9) üzenetére


Digital
addikt

El b...tam :O

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) Digital válasza zoli58 (#10) üzenetére


Digital
addikt

875-ös csipszettben gondolkozom :DDD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#13) Skica válasza Digital (#6) üzenetére


Skica
őstag

A SiS deszka tud alapból is asszinkron mód DDR 500-at, az intel deszkáknál kell a tuning.

.: No Comment Grp:.

(#14) Cefa válasza Digital (#1) üzenetére


Cefa
senior tag

nekem a 333-as lapban ment a 450 es ram.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#15) nobufalo


nobufalo
tag

Hello

Én így tudom:
Van 3db ddr szabvány 266, 333, 400, a jobb minőségű rammok mennek 500-on is ez nem szabvány, de támogatják a lapok, bár ha van lehetőség próbára akkor én élnék vele!

Abit NF7-S V.2.0-2500barton@230*9.5-Radeon 9600pro@470/670-512DDR@453

(#16) Digital válasza nobufalo (#15) üzenetére


Digital
addikt

Valszinű hogy lessz próba,mert a boltban egy volt osztálytársam dolgozik,és nagyon rendes srác :))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  500 mhz-es ramhoz deszka (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.