Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) realbass


realbass
csendes tag

Sziasztok!
Van egy MSI KT3 Ultra 2 alaplapom, ami sajnos csak max 4x-es AGP tud. Úgy döntöttem, lecserélem a jó öreg tnt2-met, és veszek egy gef 6600-at. A meglepetés akkor ért, amikor a gyártó honlapján azt találtam, hogy a rendszerkövetelmény minimum egy AGP 3.0 port(AGP 8x). Sebaj gondoltam én, veszek helyette egy 9600-as radeont. Itt is hasonló meglepetés ért. A kérdésem viszont az lenne, hogy cseréljem le az alaplapom, vagy hajlandó lesz elindulni a kártya 4x-es módban, csak a kártya gyártója nem tüntette fel ezt az ''apróságot''???

(#2) Shalala válasza realbass (#1) üzenetére


Shalala
senior tag

Biztos, hogy menni fog, legalabbis nalam mukodott.
A mostani kartyam is 8x-os agpt tud, az alaplapom meg 4x-es.
Allitolag szinte semmi kulonbseg nincs, hogy 4x, vagy 8x van meghajtva a kartya.

(#3) Chris82 válasza Shalala (#2) üzenetére


Chris82
senior tag

Nekem a 845-ös intel lapban - ami szintén 4x-es agp-t tud - X800 Pro kártya ment rendesen. Semmi baja nem volt. Tökéletesen működött. Azóta a lapot lecseréltem.

(#4) Bobbacsi válasza realbass (#1) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Nekem egy AsusTUSL2 C (815EP) alaplapom van szintén csak 4x AGP-t tud ,de megy benne az Inno 6600GT !

[Szerkesztve]

(#5) Dufresne


Dufresne
addikt

Menni fog az a 4x-es portban is:)
Énis azt olvastam, hogy nem számít szembetűnően az a 8x-os slot. Amúgy meg a rendszerkövetelmény csak az ajánlottat írja oda, a régi 2x-es AGP slotokba is mentek a 4xes kártyák, de persze csak 2x-es sebességgel:D

(#6) Dufresne válasza Bobbacsi (#4) üzenetére


Dufresne
addikt

Érdekes egy alaplap videokártya páros:D

(#7) Bobbacsi válasza Dufresne (#6) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Az élet hozta így :) konfigváltás elött megbetegedett az autóm ,és a váltás elmaradt ,csak kártya lett belöle (egyenlöre )

[Szerkesztve]

(#8) realbass


realbass
csendes tag

Köszi minden választ. Tehát nyugodtan beruházhatok egy gef 6600-ra minden alaplapcsere és izgulás nélkül.
Köszi mindenkinek a hozzászólást.:R

(#9) kantor válasza realbass (#1) üzenetére


kantor
tag

az rg9800pro ment 4x-es modban is.

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.