Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sopi


Sopi
senior tag

Sziasztok!

Mióta kb. 2 éve megvettem az XBox360-am 4db kontrollerrel, legjobban mindig az olyan játékoknak örülök, amiket 4-en játszhatunk egyszerre offline együtt / egymás ellen.
Úgy vettem észre, hogy 2 személyes játék még egész sok van, de 4-es már kevésbé.
Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen rajongója az ilyen játékoknak, így arra gondoltam, hogy elkezdhetnénk itt szépen gyűjteni őket egymás és mások segítésére :) !
Meg is kezdem a sort azokkal, amiket mi szoktunk nagy örömmel játszani. A vastaggal szedettek a legnagyobb kedvencek.

Teljes
- F1 Race Stars (434D0849): remek kis gokart jellegű verseny osztott képernyővel
IGN cikk, YouTube
- Grand Slam Tennis 2 (45410891): tenisz, egy pályán 4 játékos, közös képernyő
IGN cikk, YouTube
- Mortal Kombat Komplete Edition (575207FD): híres sorozat, viszont egyszerre csak 2 karakter lehet a pályán
IGN cikk, YouTube
- Sonic & All-Stars Racing Transformed (5345085D): versenyzős játék, osztott képernyővel
IGN cikk, YouTube
- Rayman Origins (55530884): mászkálós, közös képernyős játék
IGN cikk, YouTube

XBLA
- Bomberman Live (5841083F): A régi DOS-os Dyna Blaster kedvelői imádják, köztük én is. Sokféle játékmód, élvezetes játékmenetek :). Akár még 4 gépi ellenfél is beállítható, így akár 4-en lehet egy csapatban lenni, de természetesen akár egymás ellen is.
IGN cikk, YouTube
- Bomberman Battlefest (584109B2): Egy újabb verziója a Bomberman Live-nak. Mostanában már ezt szoktuk.
IGN cikk, YouTube
- Joy Ride Turbo (5841125E)
IGN cikk, YouTube

[ Szerkesztve ]

(#2) sptkyle válasza Sopi (#1) üzenetére


sptkyle
senior tag

Diablo 3
Ha jól emlékszem a CoD-ok Zombie módjai is támogatják.
Minecraft.
Halo 3

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#3) tarjo válasza sptkyle (#2) üzenetére


tarjo
csendes tag

Left 4 Dead 1-2 négyszemélyes osztott képernyős .
Gears Of War 1-2-3 kétszemélyes osztott képernyős .
F.E.A.R 3 kétszemélyes osztott képernyős .
Lost Planet 2 kétszemélyes osztott képernyős .
Resident Evil 5-6 kétszemélyes osztott képernyős .
Remélem valakit még érdekel helló ....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.