Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2500+ Barton tuning Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2701) Solad válasza Boxer001 (#2700) üzenetére


Solad
őstag

lool. kirakodovasar. :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2702) Balinov válasza iwu (#2681) üzenetére


Balinov
félisten

egyszerűen nem értem,mi a rosseb lehetett.végülis hót mindegy. hullát meg még vasárnap elvitték,tegnap volt az ÁNTSZ fertőtleniteni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2703) Balinov válasza iwu (#2687) üzenetére


Balinov
félisten

.esetleg...:DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2704) FaTHI


FaTHI
őstag

Mivel lehet lemérni hogy a Ramok-megbizhatóan működnek?????

(#2705) Solad válasza FaTHI (#2704) üzenetére


Solad
őstag

memtest 86. Hasznalatarol olvashatsz egy keveset az elso hozzaszolasban linkelt cikkben

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2706) Troy. válasza Boxer001 (#2697) üzenetére


Troy.
addikt

hi .milyen böngészőt használdsz?

ha mozzila akkor : feladatok > sütikezelő > erről a kiszolgáloról érkező sütik engedélyezése

feladatok > képkezelő > erről a kiszolgálóról érkező képek engedélyezés e :R

remélem tudtam segiteni nagy időutazó barátunk :R:P

.

(#2707) Boxer001 válasza Troy. (#2706) üzenetére


Boxer001
veterán

explorer szarakodott, de már nem
nem vagyok....:o:)

(#2708) Troy. válasza Boxer001 (#2707) üzenetére


Troy.
addikt

és már mükxik? te nem az vagy? [kép] !jaaa te slider . nem az időben, hanem a párhuzamos világok között mozogsz [kép]

.

(#2709) Boxer001 válasza Troy. (#2708) üzenetére


Boxer001
veterán

az éppen most műxik, bár néha bezárja a már megnyitott oldalaimat...:DDD, abszolút nem kéne már az winreinstall...áhh...:)
látom te sem vagy ma százas fiam :D

(#2710) Troy. válasza Boxer001 (#2709) üzenetére


Troy.
addikt

:DD (most jo a kedvem :DDD )

.

(#2711) DFeS


DFeS
csendes tag

Hello, nem vagyok benne teljesen biztos, de azért felteszem a kérdést, szóval van egy

- DFI Lanparty NF2-Ultra lapom, meg egy
- 2500+-os Barton-om, és még egy
- Giga-byte 9600PRO 128MB-s VGA-m + ZM80D-HP eladó, baja nincs, csak úgy gondolom ideje volna váltani 64bit-re...mellesleg alapfesszel megy 3200+-on.
Szerintek mennyit lehetne kérnem az alaplapért? Minden tartozékát adom hozzá, tehát nem csak a lapot, meg 1 CD-t...
Bővebben: link
A többire elég szilárd elképzeléseim vannak.

Mellesleg ha valakit érdekel, emil...

[Szerkesztve]

no regrets, no forgives

(#2712) Balinov válasza DFeS (#2711) üzenetére


Balinov
félisten

Dfes, összehasonlításképp. májusban a mezítlábas Asus A7N8X-et egy lockmentessel és egy falkonrokk 2-vel 16k-ba vittek el. akkor mindenki árulta. minap láttam egy topikot,szinte ugyanez a cucc,24k val indított a srác. szerintem bőven e felett ér a cuccod, főleg a lap nyomja meg.de arra már most készüljél fel,hogy sokan az arcodba fogják tolni,hgoy há áhatvanégyet már 35-40körül meg lehet úszni..(új ár)ph-n még ocsóbban is.

Jézus szive,most nézem a linkelt accessories list-et...mekkora dobozba adták ezt a lapot? mint egy 55cm-es szinestévét?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2713) Boxer001 válasza DFeS (#2711) üzenetére


Boxer001
veterán

bezzeg amikor én gyúrtam egy ilyen lapra, egy darab nem volt senkinek :U

(#2714) DFeS


DFeS
csendes tag

Hát jah...én úgy gondoltam, hogy mivel egy 2400+-os sempron BOX-os verzió most 15k bruttó boltban, kb. megérne az én 2500+-os Bartonom is hűtéssel kb. 15öt.
A VGA szintén 14e nettó, igaz noname, kb. én is ebből indultam ki, csak mellé raktam az egy hetes Zalman Passzív hűtést, amit 8250-ért vettem. Bővebben: link Mivel abban semmi moszgó alkatrész nincs, így nem is használódik el, tulajdonképpen örök életű...mindezt 1 hét használat után 6k ért gondoltam, így jött össze erre 20k. Ez mellé még az alaplap, minden tartozékkal, eredeti dobozában, megint csak 20k volt az agyamban, bár a piac diktál sajnos. Mellesleg FSB-t 100tól egyesével 300ig lehet benne csavarni...

Ha kell átküldöm emilben a doboz képét...kb. akkora mint a Samsung 753DFX monitorom (kb. 36x30x12cm-es a doboz). Ja, egy kicsit túloztam, mert járt hozzá szilikonpaszta, azt már nem tudom odaadni, az sajnos már elfogyott... :)

[Szerkesztve]

no regrets, no forgives

(#2715) Vigneau válasza Boxer001 (#2709) üzenetére


Vigneau
félisten

Látom, ismét formában vagy... ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2716) Boxer001


Boxer001
veterán

up a topicnak
kénytelen voltam visszavenni 11x210re a cuccot 11x218ról, mert pl Gta egy idő után fagyott (most meg jelenleg nem is megy a játék, pedig nagyon nyomnám vele :( )
Így most 2310 mhzen megy 1.59 v-on. Elvileg így stabil az eddigi tapasztalataim alapján. szemét ramjaim...

(#2717) Solad válasza Boxer001 (#2716) üzenetére


Solad
őstag

miert nem megy a jatek?
Milyen feszen ment 11*218on?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#2718) Boxer001 válasza Solad (#2717) üzenetére


Boxer001
veterán

1.65v-ra pakoltam
elindítom, bejön az eleje, az intro, de már a start gém, stb nem jön be, kilép a winbe hibaüzivel :(
újratettem már 4x a gémet, semmi változás, pedig tegnap előtt este még nyomtam vele, tegnap meg kampó

[Szerkesztve]

(#2719) Balinov válasza Boxer001 (#2718) üzenetére


Balinov
félisten

bázz,amennyi idő alatt 4x újratetted a gta:sa-t már egy új wint is tudtál volna tenni...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2720) Boxer001 válasza Balinov (#2719) üzenetére


Boxer001
veterán

annyi idő alatt igen...csak nekem egy új win tétele sokkal nagyobb macera...pl c meghajtót már régóta formáznom kéne, de tele van minden földi jóval, stb, stb...
de most már muszáj lesz, de csak a gta miatt :)

(#2721) Balinov válasza Boxer001 (#2720) üzenetére


Balinov
félisten

bakker,Imi,szánd már rá magad.hidd el,megéri! én még biosfrissítés után is újra rakom utóbbi időbe a wint.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2722) Boxer001 válasza Balinov (#2721) üzenetére


Boxer001
veterán

hát muszáj lesz
nekem nem magával a win telepítésével van problémám, hanem előtte és utána sok a macera, formázás nélkül meg már több wint nem rakok fel...
írtó nagy káosz van a vinyómon, hidd el...ez már kínzás lesz, amit művelnem kell :)
na majd kaja után mennem kell boltba, addig elszánom magam :)

(#2723) Troy. válasza Boxer001 (#2722) üzenetére


Troy.
addikt

hát nekem is rámféren egy win reinstall, de annyi progi van a gépen ,hogy nem ttudom fejentartani, aztán meg ha kell akkor nem emlékszem rá :(

meg pl: a böngészuőbe beállitom ,hogy jegyezze fel a jelszót, és igy nem kell sehova beütnöm, iy nem is tudom :DD de ha ujrarakom akkorelvesznek :( nekem 160+40 es vinyom van


szerk: én inkább ,most hagyom még egy ideig :DD

szerk: irni se tudok :B:U

[Szerkesztve]

.

(#2724) Boxer001 válasza Troy. (#2723) üzenetére


Boxer001
veterán

tényleg...a jelszavak, kedvencek (bár azt lehet menteni, de úgy nem az igazi)
meg az a sok kis pöcs progi, amit fel kell rakni, stb, msn (na, az baszakodik állandóan)
háááááát :Y
rohadt gta, hogy nem megy

(#2725) Balinov válasza Troy. (#2723) üzenetére


Balinov
félisten

Kérdezd meg Moomant vagy X-comot a windowsxp kérdések és válaszok topikba,vagy a winportal.net-en nézzél körül,hogy winxp hol tárolja a jelszavakat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2726) Boxer001 válasza Balinov (#2725) üzenetére


Boxer001
veterán

na, látod, ez csak az egyik kis köcsögség, ami miatt utálom az egészet...

(#2727) Balinov válasza Boxer001 (#2726) üzenetére


Balinov
félisten

pedig előbb utóbb muszály lesz!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2728) kircipeti


kircipeti
senior tag

Udv!
Megosztom itt is a tapasztalataimat az Alcomp-fele magyar hutorol, egy Primecooler 922512BMA-val megspekelve.
2500+ Barton, 11*200, 1.8V, a venti max fordulaton, 24fokos szobaban:
Uresjarat: 38fok
Terhelve: 44fok

Sajna kisebb feszultsegen ujraindulgat :(
A 10*200-at, 1.65V-on tudja stabilan, olyankor 41fok korul van max terhelesnel, 24-25fokos szobaban.

(#2729) csekki


csekki
csendes tag

Hello mindenki! Az én helyzetem a következő!

2500+ Barton nem szorzólockos, NF7 lapban, próbáltam tuningolni de mindig instabil volt, kivéve a 200-as FSB-t, de ekkor is 1,825V-ot kellett neki adnom!

most felraktam a DRIV3R nevű játékot (előtte nem nagyon játszottam), és rövid játék után ujraindult a gép, felraktam 1,85V-ra, most atom stabil sose bootol ujra nem is fagy, de alapban 53fokos, terhelve 60-61

előtte 1,825-ön alapban 47-49 fokos volt, ez a 0,025V ennyit melegít ezen a szerencsétlen procin?

hűtőm:HT-101, ház oldallapok levéve!

vkinek vmi javaslata, vagy hasonló tapasztalat?

:F-:F-:F

(#2730) Boxer001 válasza csekki (#2729) üzenetére


Boxer001
veterán

hmm...akkor most 11.5x200on vagy ilyen magas fesszel?
hát valszeg nagyon nem tunningszériába nyúltál, sőt...:(

(#2731) csekki válasza kircipeti (#2728) üzenetére


csekki
csendes tag

CUAL 550 Pro bordáról beszélsz? ilyen jól hűt!?

(#2732) kircipeti válasza csekki (#2731) üzenetére


kircipeti
senior tag

Jaja, olyan a ''kicsike'' :))

(#2733) Vigneau válasza Boxer001 (#2722) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam a Win install csak kihúzza a következő lapig. Amúgy az összes cuccom D-től felfelé tárolom. Ezen a téren a C tabu. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2734) Boxer001 válasza Vigneau (#2733) üzenetére


Boxer001
veterán

jól teszed...én is azt tenném, ha a többi partícióm nem lenne már tele...:DDD
persze majd azok között is rendet kell vágnom...mit kell kiírni, stb...tehát nálam a win reinstall az kínzás már, annyira káosz a vinyóm.

(#2735) Boxer001


Boxer001
veterán

tényleg Vig! Eszembe jutott, hogy ha váltasz...akkor miért nem pci-e? Én arra váltanék, elpasszolnám a lap+proci+vidkarimat. Agp-s már nem kéne

(#2736) Vigneau válasza Boxer001 (#2735) üzenetére


Vigneau
félisten

A váltást minél kisebb tőkével kívánom végrehajtani, de kevés ráfizetéssel nem tudnék még egy ilyen kategóriájú karit se szerezni... Esetleg 1 6600GT-t. Annál azért ez a kari is többet ér. Egyébként volt pár álmatlan éjszakám a PCI-E ügyében, de költséghatékonyabbat még nem sikerült kiötlenem. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2737) Vigneau válasza Boxer001 (#2734) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem már lett oda anyagom a halogatott írások miatt, úgyhogy ne sokáig tétlenkedj...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2738) Boxer001 válasza Vigneau (#2736) üzenetére


Boxer001
veterán

kari ügyben ha itt a ph-n vadászol, nem jönnél ki rosszul vidkari ügyben sem

(#2739) Boxer001 válasza Vigneau (#2737) üzenetére


Boxer001
veterán

hát ja, igazad van!
itt egy példa jó kis pcie vidkarira
Bővebben: link


(#2740) Troy. válasza Boxer001 (#2724) üzenetére


Troy.
addikt

jaj, ne is mondjad :(

ezt a Win-nek [kép] [kép]

.

(#2741) A-l-i-e-N


A-l-i-e-N
aktív tag

Hell!

Mennyire huzzam majd a proct? Mennyit bir? Nem szeretnék ujjjjat:)

(#2742) Vigneau válasza Boxer001 (#2739) üzenetére


Vigneau
félisten

Gondolkodóba ejtettél... AMD vonalon egy mezei NF4-et választanék ebben az esetben az Abit-tól. Talán... Intelben továbbra sem gondolkodom. Neked mi a véleményed?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2743) A-l-i-e-N


A-l-i-e-N
aktív tag

Hell!

Mennyire huzzam majd a proct? Mennyit bir? Nem szeretnék ujjjjat:)

(#2744) Troy. válasza Vigneau (#2742) üzenetére


Troy.
addikt

vágjál bele a pci-e be ;)

.

(#2745) Vigneau válasza Troy. (#2744) üzenetére


Vigneau
félisten

Talán egy óra múlva tudok beszélni a barátommal, mit tud tenni az ügyemben, aztán a többit meglátjuk. Mindenesetre SLI-t nem akarok, az már túl sok lenne... Már ez is eléggé radikális ötlet tőlem... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2746) Troy. válasza Boxer001 (#2739) üzenetére


Troy.
addikt

ja, amugy van egy érdekes golok !

bátyám régen mondta ( meg is csináltuk ,nem tudom ,hogy ti mit tudtok rola ) hogy , hogy nem kell ujrarakni a windows-t hanem a nortonnal lehet csinálni agy ''képet a windows'' rol [ persze akor érdemes csinálni ha nincs rajtta semmi ''szeméét'' ] azt megh kiirni DVD-re .

nekem most ott figyel a fiókban '' windows ghost dvd '' :DD nah ezt majd kiprobálom !

.

(#2747) Troy. válasza Vigneau (#2745) üzenetére


Troy.
addikt

figy . veszel egy sli lapot, attol még nem kell 2 kártyádna lennie ! [vagy igen? ] :U

.

(#2748) Boxer001 válasza Vigneau (#2742) üzenetére


Boxer001
veterán

sztem is gondolkozz el rajta, olyannyira, hogy pci-e legyen inkább :)
abit, asus, msi, dfi lapok közül van válogatnivalód, sztem gigabyetot ne vegyél, azok nem annyira szeretik a tunyingot, az meg fontos dolog. :) Mert ha később ramokat is tudsz ugye cserélni...;)

(#2749) Boxer001 válasza Troy. (#2746) üzenetére


Boxer001
veterán

hmm...ez érdekel...erről még nem hallottam! :C

(#2750) Boxer001 válasza Vigneau (#2745) üzenetére


Boxer001
veterán

figy, nem kell sztem sli, minek, elég egy jobb kártya is, mint kettő közepes...kettő nagyon jóra meg kinek van píze :)
bár ha tudsz valami olcsó, de jó kis sli lapot, akkor miért ne, hátha egyszer kipróbálhatod ;)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2500+ Barton tuning Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.