Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2400+ mennyire tuningolható? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) gesuz válasza Lordus (#45) üzenetére


gesuz
senior tag

Az baj ha nekem oda 03 van irva?

Kötelemfakasztó - A könyvek legnagyobb hibája, hogy nincs bennük CTRL+F. ''Or do something that's never been done''

(#52) hobizoli válasza Lordus (#45) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez az ize egy full hujeseg...Tbred-bol NINCS 2500+, ilyen csak Barton van.


hobizoli

több drón kell ;P

(#53) _Volkovy_ válasza hobizoli (#43) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

''P4 fuggo csak a Delta ventivel(7200rpm) hutott K7-st latott eddig eleteben...'' jaja,mint minden haverom.. :) Mikor megmutattam nekik a 2darab 3000 rpm-es ventivel megáldott cooleremet a 8000-es Delta után,csak lestek :)

(#54) Lordus válasza hobizoli (#52) üzenetére


Lordus
senior tag

Ajánlom figyemedbe a


http://mp3.zonebg.com/cpu/cpu.php


oldalt. Ha ide beírod a procidon található kódot, akkor kiírja neked a procidról az összes tulajdonságát!!!

Próbáljátok ki!!!

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#55) hobizoli válasza Lordus (#54) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ismerem, de az egy hujeseg....nem Te vagy az elso aki ajanlgatja...



hobizoli

több drón kell ;P

(#56) LukE válasza Lordus (#45) üzenetére


LukE
veterán

Ezzel(mmint a 8. és 9. számjeggyel) csak az a baj, hogy a procikat nem gyártják alapból szarnak. Legfeljebb letesztelik, hogy mennyit bír. Arra meg AxxxB, vagy JxxxB elég jól választ ad. Nekem a 8-9 szám alapján 2600+ kellene, de 2Ghzen is hibázott alapfeszen, pont ahogy egy JIUHB-tól elvárható:)
Persze 1.7Von már megy 2066-on, több feszt meg nem kap, mert szeretek csöndben aludni.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2400+ mennyire tuningolható? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.