Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ricsike3333


Ricsike3333
csendes tag

Sürgős??????????????????????????????????,

INTEL FoReveR

(#2) steveetm válasza Ricsike3333 (#1) üzenetére


steveetm
őstag

jó, majd szólj ha eldöntötted.
Üdv.: steveetm

(#3) gery03


gery03
senior tag

Hi!
Nagynehezen fel lehet húzni, de csak egy 50-60e ft-os vízhűtéssel. Meg persze kell hozzá egy jó alaplap is, de nem tudok ajánlani, mert én amd párti vagyok, és az intel celeron szar.
De úgyhallottam, hogy az Aopen ax4ge-vel nem nagyon lehet húzni. :(

[Szerkesztve]

(#4) Esmein válasza Ricsike3333 (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Abit ic7, vagy asus p4c800, hűtésnek zalman 7000 cu, oszt húzzad.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) HiperG


HiperG
addikt

Egy büszke Celeron tulaj az Ő aláírásával ;]

(#6) HiperG


HiperG
addikt

Saccra 3 Ghz-ig húzhatod, bár nem kell hozzá extrém hűtő sem.

(#7) gabi123


gabi123
senior tag

Minden azon múlik (a többi hardver mellett), hogy milyen procit húzol ki a pakliból Én 2 hete vettem egy 2.4-es cerkát + TT Spark7 (6000 FT) hűtőt, hogy majd meghúzom 3.5-re, egyes példányok 3.8-ra húzhatók, csak nagyon ritkák! Na az én procim ritka szar tuning szempontjából, 2.8-nál nem bír többet, hiába kap akár +15% fesztet! A hőm.-mel sincs gond, kb. 40 °C! Úgyhogy szerintem szerencsejáték az egész, az lenne jó, ha olyan helyen tudnád venni, ahol ki lehet próbálni, hogy mennyin megy!

Forza Ferrari!

(#8) TudorVigyor


TudorVigyor
aktív tag

Gabi123: ritka pech

Amugy meg:
Alapfeszen menni fog kb 3.2-ig, ha minden igaz. Amugy nalam 2.8GHz uzemszeruen, jobb a bekesseg. Soha semmi fagyas (na jo, amikor a memoriaidozitesekkel jatszottam, akkor volt neha kavar). Gyari huto beven eleg. Hazhuto SZVSZ legyen.



[Szerkesztve]

(#9) Myki19 válasza gabi123 (#7) üzenetére


Myki19
tag

Hi Szerintem te nem rosz procit hanem rossza lapot fogtál ki vagyis vettél! ahogy néztem a irásod te azt irtad hogy 15% ot adtál neki ha jól sejetm akkor az egy Abit 865 lapban tetted!Hát igen abban nem lehet annyira húzni!Barátomnak is volt egy 2.1 cerka és neki sem ment 2.6 nál többön 865 ös Abit lapban de az Ic7 ben ment már 3.0 án!Szal szerintem próbáld másik lapban! bye

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#10) Sopi


Sopi
senior tag

Nekem (mint az aláírásomból is látszik) egy Abit BH7 alaplapban van egy 2.4-s Celeron 3.0-ra húzva.

CPU: 3000Mhz = 24 × 125Mhz

Az egész alapfeszen, és full stabil, egy Coolink Cool Tank1Breeze -el (4000Ft).

Tovább nem igazán megy.
Próbáltam 3.2-n, de ott már sztem az alaplap nem bírja tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.