Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2200+ mennyire húzható?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tommmy


Tommmy
tag

Sziasztok mindenkinek!

Kérdésem a Ti tapasztalatokra alapul:
ki mennyire tudta húzni a 2200+-os TBred ''B''-s prociját??
vagy esetleg egy 2400+-ost hogyan sikerült!
Várom továbbá a jó eredmények processzor-számát is!

Köszönettel mindenkinek!!!
Ja és sürgős lenne!!

(#2) Tommmy


Tommmy
tag

Senki???

(#3) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

ésmét ésszel teli topic... mint már az összes ilyen topicban le lett írva:
az összes proci másképpen húzható! lehet kifox 1 olyat, ami 100 mhz-nél több húzást nem bír, de lehet olyat kapsz ami 800mhz-vel feljebb is vígan futkorászik!
tiszta?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Tommmy válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Tommmy
tag

Ok!
de én kiváncsi lennék egy jól húzhatónak a sorozatszámára%!

(#5) Mosqu!to válasza Tommmy (#4) üzenetére


Mosqu!to
addikt

te tudod... de ha ittvan hobizoli, akkor majd szépen megjelenik, és leolt, hogy az hülyeség, semmire sem jó :)
ugyanis ha jól tom, akkor az amit abból ki lehet olvasni, az az hogy mittoménmilyen procihűtővel, alap feszen, mikor bukott el... de ha fesz-t emelsz? kapásból bíra tovább is... stb..
ha veszel akkor 1 dolgot nézz, hogy B magos legyen... meg persze csak kiváncsiság kedvéért hogy mikor bukott el..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#6) HiperG


HiperG
addikt

Hát nekem KXXXB (nemtom pontosan fejből és nem fogok most leszedni a hűtőt;]) az 1,6 V alapfeszes szériából...
11,5x166 simán megy 12x166 se kép se hang...;]
Általában 11x166on megy ez az eredeti órajelhez képest nem nagy tuning de legalább annak tudatában vagyok hogy nem hiába van 333as memom;]

(#7) Mosqu!to válasza HiperG (#6) üzenetére


Mosqu!to
addikt

nekem AHIUB van az elején, és a számok szerint 2800+ -ként bukott meg... most 1.75 feszen mocorog, és tökéletesen jó. de valszeg a lapom miatt nem engedi feljebb...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8) HiperG válasza Mosqu!to (#7) üzenetére


HiperG
addikt

Én nem akarok feszt emelni...
Meg számomra fontos a csendesség is, ezért van GlacialTech Silent Breeze II hűtő rajta ami meg nem egy tuninger hűtő :DD

(#9) HiperG válasza HiperG (#8) üzenetére


HiperG
addikt

Meg számomra a nagy tuning úgy zajlik, hogy ház oldalát le picit feljebb viszem..
Lenyomok pár bencsmarkot azt bekopizom irc-n aztán vissza is rakom :DD

(#10) Mosqu!to válasza HiperG (#9) üzenetére


Mosqu!to
addikt

lol.... ennek értelmét nem látom. minek kell itt gizdázni? én azért tuningolom a gépet mert +8-10 fps-em van, ami elég jelentős(számomra)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#11) traz


traz
csendes tag

Nekem spéci egy Abit NF7S 2.0ban 1.7 V-on 158*13.5 (2133) atomstabil. De mehetne 155*14en is (2170), csak a tesztek alapján jobban járok a 158as FSBvel...
Emelhetnék ugyan még a feszen, és akkor menne feljebb is, de nem szoktam csúcsrapörgetni a procijaimat, ha nem muszáj. Első a stabilitás. O:)
Egyébként alapfeszen 133*15.5ön is stabil (2061.5) és még 16on is elindult, amin baromira meglepődtem. Nekem tetszik. Soha rosszabbul húzható procit... O:)

A sötétség a fény éjszakája?

(#12) Sir Fisher


Sir Fisher
tag

Hello!
Ánis 1 ilyen procira pályázok, de honnan lehet tudni, hogy a gyári teszten hol bukott meg a proci? A szériaszám melyik része jelöli ezt?

Öt sört mindenkinek!!!

(#13) erdoke válasza Tommmy (#4) üzenetére


erdoke
titán

Öcsémnek ilyen van, de nem tudom a sorozatszámát. 200*10,5 simán megy, csak az A7N8X nem bírja, nincs BIOS frissítve, az öcsémet nem érdekli. Úgyhogy most 185*11-en használja.

A legjobb aláírás a héten

(#14) Sir Fisher válasza erdoke (#13) üzenetére


Sir Fisher
tag

És szinkronban megy a proci a memmel? Mert nekem sajna csak 333Mhz-s memem van és olyan 166*12,5=2086Mhz lennék megelégedve. Mivel a 1700+om is ment ennyit, csak én balga eladtam..... :O

Öt sört mindenkinek!!!

(#15) Mec válasza traz (#11) üzenetére


Mec
aktív tag

Nekem is NF7SL alaplap van Adlas 256/400 memóriával szinkron 200 x 11 -el 2200 MHz-n megy, 1.8V-on. Sima FalconRock2 meghűti.
:C

mecsystem.uw.hu

(#16) HiperG válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


HiperG
addikt

Azé mi a francnak?
Úgyis elfut minden nem?

(#17) T Mis


T Mis
csendes tag

Hi!!!

Nálam Ecs alaplap Br 13000ft (vidék)és 2200+ xp simán megy ugy az alap 400 mhz 2200-400=1800Mhz tisztán na de így noname 512 DDR 333 (PCHQ)rammal ja silen vulcano hűtő a ténylege freki 2200 tehát ha ez így van akkor az AMD nem hazudik így a 2000+xp megy 2000 mhz az new 3200+xp pedig legalább 3200 mhz

És mindez kb 43-53 C fok nem is rossz igaz

Na Intel mitszól hozzá

T Mis

(#18) hobizoli válasza T Mis (#17) üzenetére


hobizoli
nagyúr

''new 3200+xp pedig legalább 3200 mhz''

Az AMD ezzel nem mondja:F...




hobizoli

több drón kell ;P

(#19) Mosqu!to válasza HiperG (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

olvasd el figyelmesebben. azt írtam hogy azért tuningolom hogy +fps -em legyen, és nem azért hogy elfussanak rajta a cuccok,mert valós igaz, minden elfut. csak nálam számít az fps..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#20) Alvin_ti4200 válasza Mosqu!to (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tudom, nálad egy játék 80 fps-től indul:DD

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  2200+ mennyire húzható?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.