Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  1,7 tbred tuning (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ridick


Ridick
tag

hi...
lenne egy kérdésem....
ha emelem az fsb-t akkor a proci órajelének is emelkednie kéne??nem?
a szorzót feltettem 12.5 re igy az 1,7 ből 2 gh lett de fagyogatott a gép...
viszont ha az fsb emelni akarom nem változik az órajel
alaplap: soltek-75drv4

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#2) hobizoli válasza Ridick (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

2GHz-nel azert meg beindult vagy csak 'blank screen' lett a jutalom? plusz Vcore-t adtal neki? Hat a free-szorzot ez a lap ugylaccik nem tudja rendesen allitani, csak reszben kezeli le, de az FSB-s tuningnak ettol fuggetlenul mukodnie kene:U...




hobizoli

több drón kell ;P

(#3) Ridick


Ridick
tag

nos adtam neki vcore-t is el is indult a gép mert bűvészkedtem vele csak kb 1-1,5 óra alatt kifagyott amikor igencsak használatban volt...
eddig id szivtam az fsb-vel mert nem ment 133-on csak 120-on most kaptam egy vírust és 2 napig csinálgattam a gépem és láss csodát ment 133 fsb-n de ha a szorzót visszateszem defaultra és az fsb-t 140-re akkor sem változik az órajel
nem tom elég érdekes...amugy a proci 133 fsb és 12,5 szorzóval kb 45 fok...

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#4) Ridick


Ridick
tag

senkinek nincs több ötlete??

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#5) b0unCe


b0unCe
aktív tag

nyugi valtozik az.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#6) Ridick


Ridick
tag

na mind1 már...
rájöttem hogy az alaplapom nem bírja ha az fsb-jét buzerálom....
1.7 xp+==>2.0xp+ lett a vége a szorzó 12.5 re emelésével és vcore 1.65 -re rakással...
amúgy az fsb-t 152 lehetet overlockolni...
csak kell egy normális alaplap...

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Én beujitok egy nf7-et mert a kt600 felkqrta az agyamat. Megtáncoltatok benne egy applebred 1.6-ost :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) b0unCe


b0unCe
aktív tag

nf7-s a legjobb tuning lap.

rulla. mindenkinek melegenn ajanlom

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#9) Ridick


Ridick
tag

nem tom én is valami nf7 akarok...vagy lehet megvárom a k8 mostmár...
pedig qurva jó ez a lapka ami nekem van....
msi kt400 odaveri...ugyannazzal a konfiggal
pedig ez csak kt266
:-))

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#10) Esmein


Esmein
nagyúr

Nf7 ill nf7-s erősen ajánlott, de legalább egy epox 8rda+.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) Esmein válasza b0unCe (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

neked ez a 2400+ a vége ? hány mhzen ment még ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Ridick


Ridick
tag

ezt kitől kérded?? :U

CSAK MÉG 5 PREC...///... ha nem sikerül valami elsőre nevezd el 1.0-ás verzionak

(#13) Esmein


Esmein
nagyúr

Bounce. Az én alaplapom se egy tuning deszka, se szorzó se fesz se fsb állitás nincs benne mégis 1667@2300 járatom benne a 2000+-os tbredem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#14) Toness


Toness
őstag

Most vettem a gépembe egy jó procihűtőt (Volcano11), úgyhogy kicsit jobban meghúztam az 1700+ TBred-B0-t. 215 FSB-ig bírta 10-es szorzóval => 2150 MHz, a VCore-t azért emelnem kellett (1.75). 200 FSB-vel pedig 2200 MHz-ig ment el. A hőmérséklet meg 47 fok volt 3 óra max procihasználattal (alap 34 fok).

'' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

(#15) b0unCe válasza Esmein (#13) üzenetére


b0unCe
aktív tag

hat en 9.5*200 on jaratom es 3/3 al a ramokkal sinkronban futozsgalnak.

kozel sem ennyi a vege csak nem jo annyira a hutesem hogy kockkaztassak. De hamarosan lesz vizhutes es akkor adok neki feszt is. egyenlore alapfeszkon megy h ne melegedjen annyira.
eddig 2200mhz ig toltam fel miden okes volt csak megfelelo hutes hianyaban visszavettem. 50fok felett mar nem orulok.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#16) b0unCe válasza Toness (#14) üzenetére


b0unCe
aktív tag

hany rpm en megy a volcano 11?

inkabb 200az fsb t hasznaljmert a 400as ramjaidnak jot tesznek. meg meg tovabb is tudodd huzni.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  1,7 tbred tuning (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.