Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zui


zui
tag

hali.

Igaz nem eppen aktualis dolog, de egy ASUS A7A133 alaplaban volt egy AMD AthlonXP 1600+ procim ami tonkrement. Az alaplap maximum 1,4Ghz ig ismer SocketA-s procikat, de sjna nem talatam ilyet arlistakban, ha vki tud irjon ceget, uzletet vagy barmit ahol tudok venni max 1.4 Ghz es procit. Hasznaltan nem vennek...

koszi

zui

(#2) Dilikutya válasza zui (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig máshogy nem nagyon fog menni... vidéki boltokban esetleg még előfordulhatnak ilyen procik újan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) zui válasza Dilikutya (#2) üzenetére


zui
tag

igen, gondoltam, meg korbejarom az uzleteket hatha van vhol csak neten nem irjak mar ki, mert nem rendelnek, de maradt raktaron 1 darab...
Esetleg, amit legkisebbet amit lattam az egy AMD AthlonXP 1800+ ez 1,53 Ghz en megy. Ha ezt belerakom el fog ez menni 1,4 Ghz en vagy az alaplap fel se ismeri es nem jutok el a biosig hogy levegyem 1,4 Ghzre?

koszi

zui

(#4) EchoNorbi


EchoNorbi
tag

Hy!

Ha budapesti az üzlet írd meg, hogy melyik az (pontos cím: kerület, utca házszám), mert nekem biztos jó az ilyen proci csak árulni nem árulják szinte sehol.

[Szerkesztve]

Nyugtával dicsérd a papot.

(#5) zui válasza EchoNorbi (#4) üzenetére


zui
tag

hali.

az oldalt en se neztem meg, csak a depo-n lattam, hogy ez a legkisebb.
aszem Extreme digital, de nezd meg a dpon.

udv

zui

(#6) Dilikutya válasza zui (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nyugodtan belerakhatod... én Intel lapban használtanm nem belevaló procit. Alacsonyabb fsb-vel hajtotta. Igaz ott az fsb volt, amit már nem ismert az alaplap. de szerintem a tied sem ismeri még a 133-as fsb-t.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) zui válasza Dilikutya (#6) üzenetére


zui
tag

oke, remelem mukodni fog

koszi

zui

(#8) EchoNorbi válasza zui (#5) üzenetére


EchoNorbi
tag

Dpon? Tudnál egy pontos netcímet írni, még nem régóta van netem, és az álltalánosan ismert oldalak nekem még újak.

Nyugtával dicsérd a papot.

(#9) HERR Z


HERR Z
veterán

ez a lap kezeli a 266-os FSBt vagyis belemegy az 1800+ -os XP is simán..
Bővebben: link
Itt meglátod mi minden belemegy....2400+ simán....úgyhogy ne cicózz

(#10) Dilikutya válasza HERR Z (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nesze neked Intel... melyik azaz alaplapjuk, ami P3 700MHz-től P4 2.4GHz-ig viszi a procikat... :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) zui válasza EchoNorbi (#8) üzenetére


zui
tag

hali, bocsi, csak elirtam.
a Depon. (www.depo.hu)

udv

zui

es koszi mindenkinek a segitseget

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.