Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  145 wattos táp (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) BEE válasza PeliScan (#50) üzenetére


BEE
addikt

Hát kösd ki azt a fránya ventit!

Megosztott terhelésnél nem lesz probléma, de akár hűtheted a lehalkított
gépből kijövő levegővel is!
Ha ezt megoldod király leszel modderéknél!

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#52) PeliScan válasza BEE (#51) üzenetére


PeliScan
addikt

Cöcö. :)

Maj' ha kész lesz az egész, fogladjuk, hogy be fogod látni, hogy tök jó lett. Meg halk. :)

(#53) Atom


Atom
aktív tag

Nem a feszültség az életveszélyes, hanem az áramerőssg :)

Konfig: Már nincs

(#54) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

(vagy ha csak egyszerűen belenyúlsz a konnektorba)

bocsesz :D

(#55) PeliScan válasza Atom (#53) üzenetére


PeliScan
addikt

Ehh, ha meghalok, asszem nekem már mind1 lesz, hogy az I vagy az U végez velem. :)

(#56) TitiRii


TitiRii
senior tag

rákontrázok:)
(és perzse jól müködne, nem szeretném ha megföne nekem itt valami..)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#57) #25954560 válasza TitiRii (#56) üzenetére


#25954560
törölt tag

Csinaltak mar modderek dupla tapot, talan meg itt is volt rola szo... de volt valami fontos feltetele a kozositesnek, amire nem emlexem :D

(#58) #25954560 válasza #25954560 (#57) üzenetére


#25954560
törölt tag

hmm... ja, neked nem mind a ket tap ugyanazt hajtana, hanem eztazt. ha mindket tapon van terheles es mind a ketto megkapja a powergood-ot, akkor menniuk kell. remelhetoleg a kikapcsolasuk is mukodni fog, nem fogja a ket tap eletben tartani egymast :))

(#59) TitiRii válasza #25954560 (#58) üzenetére


TitiRii
senior tag

na ja :)
de én atol is parázok hogy a feszek nem adodnak e össze
elvégre 2 külön forásbol jön az az 5 v ami a powergod nak kell nem lesz abol igy 10?
a nálamnál okosabaknak:
a cél az hogy 2 db egymástol független tápot ugyna azzal a gombal kapcsoljak be illetve ki, és reseteljek
mind2 más más ketyeréket hajtan meg, de mégis 1 pc alkatrészeit

melesleg sokan irták itt a forumban hogy sok feles tápjuk van ;)
szivesen látnék 1 db atx tápot(kivéve jnc és vargáné és társa típusut9
HA CODEGEN ACORP MERCURY MÁR VAN VALAKINEK FELESBE SZIVESEN VESZEM :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#60) LukE válasza TitiRii (#59) üzenetére


LukE
veterán

az elvetemültek úgy csinálták, hogy a második táp olyat hajtott meg, ami az elsőtől nem kapott tápot, pölö vinyó, venti, optikai drive... ha azonos potenciálon vannak a tápok, akkor még működhet is.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#61) PeliScan válasza TitiRii (#59) üzenetére


PeliScan
addikt

Azért ugye figyelembe veszed azt is mondjuk két Mercury táp összeheggesztésénél (ami egyébként megoldható, én már láttam rá több példát is) hogy az amúgy sem kicsi meghibásodási esély így a DUPLÁJÁRA nő..?! :(

(#62) TitiRii válasza LukE (#60) üzenetére


TitiRii
senior tag

pont ezt akarom elérni :)
vas egyik táp
otika coling hddk másik táp
csak kéne egy kis help majd mert abban az egy két dologban nem vagyok biztos

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#63) TitiRii válasza PeliScan (#61) üzenetére


TitiRii
senior tag

igen sajnos ez a házul ütöje
már gondolkozok egy védelmen is ha netán elszálna.
max a tápok mehetnek ki de nekem semmit ne vágjon ki
valami tip? a csatik elé alul áteresztó szürök vagy mik hogy véletlen se kapjon 5 és 12 voltnál többet ?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#64) engusz válasza TitiRii (#62) üzenetére


engusz
veterán

Vegyél valami normális nagy tápot. Mondjuk Enermax, Chieftech, Zalman... ;] Nem kell vele annyit szenvedni és 99999x biztonságosabb, mint az általad említett tápok bármelyike is!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#65) LukE válasza TitiRii (#63) üzenetére


LukE
veterán

hát az talán menne, hogy pár volttal ne kapjon többet, ha minden csati elé pakolsz valamit, de az kb normális táp árának 6szorosa lenne:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#66) PeliScan válasza LukE (#65) üzenetére


PeliScan
addikt

csakhogy az AT tápot nem lehet csak mechanikusan bekapcsolni, így már alapból bukó a két-tápot-egy-gombbal stratékia... :)

(#67) LukE válasza PeliScan (#66) üzenetére


LukE
veterán

relé?
(csakmert ha valami régi ATX tápot szed ki, akkor talán márkás konfigban volt normális minőségű, inkább olcsóér gagyit jelszóval jöttek)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#68) PeliScan válasza LukE (#67) üzenetére


PeliScan
addikt

Hacsak relével nem... :))

(#69) TitiRii válasza engusz (#64) üzenetére


TitiRii
senior tag

veled ellenben én a modolás alat nem azt értem milyen jo kis gyári kütyüket lehet megveni méregdrágán
hanem hogy a xarbol össza pofozak valami hasznos uj stuffot ;)
mellesleg vennék én gyári márkás jo kütyüt ha erre a honapra nem lenne még mindig -2000 ft om :DDD)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#70) TitiRii válasza PeliScan (#68) üzenetére


TitiRii
senior tag

relévét egyenlöre nem szándékoznám használni
ha semmi féle képp nem lehetésges a szálak össze kötésével
akkor a kapcsolonál buherálok pl olyxan kapcsolot iktatok be ami 4 szálat kapcsol 1*re ezzel meg lehetne oldani, de akkor a másik tápot sem az alaplap kapcsolja hanem ez a + kapcsolo
melesleg melyik szálon megy visza az a bizonyos 5 v?
nem csak 1 pillanatra kel ösze érniük?ugy értem ha az alaplapon csavarhuzoval kapcsolom akkor utána elvilegm egszakad az áramkör nem ?(meg kapcsoloval is)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#71) PeliScan válasza TitiRii (#70) üzenetére


PeliScan
addikt

Félreértettél, két ATX gond nélkül megy, ha mindkettő megkapja azt a bizonyos bekapcsolójelet (az enyém, amiről a topic szól, még szerintem a powergood-ot sem kéri) akkor elindulnak!

LukE írta az AT tápot, nah az nem megy, csak ha mechanikusan bekapcsolod.

(#72) LukE válasza TitiRii (#70) üzenetére


LukE
veterán

[L]http://www.phm.lu/Documentation/Connectors/PCPower.asp[/L]
vagy intel bácsiéknál: [L]ftp://download.intel.com/design/motherbd/atx_201.pdf[/L]
vagy [L]http://www.formfactors.org/developer/specs/ATX12V_1_3dg.pdf[/L]

ja, csak 1 pillanatra. összedrótozni viszont nem lenne egészséges gondolat, mert akkor tényleg füstölne valami.

de valahogy el kell érni, hogy a második táp PS-ON-ja is 0-ra kerüljön.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#73) LukE válasza LukE (#72) üzenetére


LukE
veterán

em, hogy második táp PS-ON-ja 0-n is maradjon.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#74) PeliScan válasza LukE (#73) üzenetére


PeliScan
addikt

[OFF]
jó az aláírás... :) hogy is van tovább..? :)
''You are here. Good. We have a problem. A big one. The water purifying chip...''
[/OFF]

(#75) LukE válasza PeliScan (#74) üzenetére


LukE
veterán

:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#76) PeliScan válasza LukE (#75) üzenetére


PeliScan
addikt

Úgyis elég off ez a topic, tehát: milyen a karatered? :) Amúgy az egyben a gifted@fast shot volt a legjobb kombó, a kettőben a bár a fast shot nagyon megnehezítette. :(

(#77) LukE válasza PeliScan (#76) üzenetére


LukE
veterán

gifted és..? :)) bár sniperrel már egy lövéssima lövés is elég szokott lenni
nemtom, bár most próbálok gonosz lenni, de bőven+ban van a karmám:DDD

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#78) PeliScan válasza LukE (#77) üzenetére


PeliScan
addikt

Csak azért nem jó a fast shot, mert a kettőben vagy a játék feléig nem is látsz lőfegyvert... az egyben meg azzal indulsz... és kissé idegesítő spearral gekkot nyirbálni anélkül, hogy jól szemen ne döfjem, ''slipping him to the ground'' vagymi. :)

Azért az egyben vicces volt a vége felé; gifted+fast shot, +2 action boy, összesen 12 AP, és az alien blasterrel meg 2AP volt egy lövés... hát. ;]

(#79) PeliScan válasza LukE (#77) üzenetére


PeliScan
addikt

Jah ami meg még alap volt, h agility 10 és small guns perk. a többivel néha variáltam...

(pl érdekes 9es, 10es intelligenciával mászkálni... olyan válaszopciók vannak, amiket 6-7es int-el el sem tudnál képzelni!)

(#80) LukE válasza PeliScan (#79) üzenetére


LukE
veterán

most találtam: [L]http://www.conelrad.com/[/L]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#81) PeliScan válasza LukE (#80) üzenetére


PeliScan
addikt

szerintem már mutattam neked, de nekem ez a kedvencem...

[L]http://foody.org/atomic/atomic01.html[/L]

(#82) PeliScan válasza PeliScan (#81) üzenetére


PeliScan
addikt

ezt a képet én csináltam, post-nuclear apokalipse BP... :o

[L]http://peliscan.fpn.hu/Bp.JPG[/L]

(#83) LukE válasza PeliScan (#82) üzenetére


LukE
veterán

rengeteg épület épen beteges elgondolás egy post apokalipkit képen:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#84) PeliScan válasza LukE (#83) üzenetére


PeliScan
addikt

Jajmá, kell itt kötözködni, az a képben a pláne, h semmi utómunka nincs benne... most ha fotosoppal lerombolnám a parlamentet, jobban teccene, mi..?! :DDD

(#85) LukE válasza PeliScan (#84) üzenetére


LukE
veterán

indeed;]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#86) PeliScan válasza LukE (#85) üzenetére


PeliScan
addikt

Nahde ha törlöm a parlamentet, akkor ennyi erővel lehetne London after apokalyps, nem lévén semmi BPre jelllemző épület..! :))

(#87) LukE válasza PeliScan (#86) üzenetére


LukE
veterán

ez a kihívás benne:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#88) PeliScan válasza LukE (#87) üzenetére


PeliScan
addikt

aham... :))

(#89) engusz válasza TitiRii (#69) üzenetére


engusz
veterán

Sok szerencsét kívánok a moddoláshoz! A Guru alkatrészei mellé temetjük a tieidet is? ;]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  145 wattos táp (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.