Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#5251) apeelme válasza TRob1 (#5249) üzenetére


apeelme
addikt

ott van az jobb oldalon a függőleg leírásban

(#5253) kelzsoca: tisztában vagyok vele... ;)

[ Szerkesztve ]

(#5252) TRob1 válasza apeelme (#5251) üzenetére


TRob1
veterán

:R De lüke vagyok, csak az 1-esig néztem, az alatta lévő sort már "nem láttam" :B

¤ R'n'R ¤

(#5253) kelzsoca válasza apeelme (#5248) üzenetére


kelzsoca
félisten

T=Turbo ;)

https://vertigostore.eu

(#5254) TRob1 válasza apeelme (#5251) üzenetére


TRob1
veterán

Mondjuk a Samu az oldalán is T-nek írja, úgyhogy valszeg az. :D

¤ R'n'R ¤

(#5255) apeelme válasza TRob1 (#5254) üzenetére


apeelme
addikt

akkor ezt lesd meg, illetve keresd meg...ha tudod :P
mert ugye átlag magyar ember átlag magyar oldalon keresi, és hol máshol mint a hivataloson...lol

(#5256) TRob1 válasza apeelme (#5255) üzenetére


TRob1
veterán

Bevallom (de csak neked), hogy én is ott néztem először, csak mint annyiszor már, itt is látszik, hogy nem éppen roskadozik a magyar oldal minden infoval, ami az eredetin is megtalálható. Épp ezért majdhogynem mindig ránézek a "nemmagyar" oldalakra is ha vmi infora kiváncsi vagyok...

¤ R'n'R ¤

(#5257) ux1


ux1
addikt

Na aztán összeomlik a világ ha az ícsé nem úgy megy, ki nem sz*rja le hogy 1 év múlva mi lesz? Már bléd ügyileg így is túlteljesítettük a tervet... :DDD A ~80e plédből 79800 azt se tudja hogy van rá más ROM a gyárin kívül... :D

Nem gonoszkodom, de van aki SE telót 1.6-al teljes megelégedéssel használ... Voda845 tulajok is vannak bőven olyanok... Pont azt mondom, hogy nem omlik össze a világ. Egy CM vagy ha lenne MIUI sokkal többet nyújt/ana mint a szűz ÍCSÉ.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#5258) kelzsoca válasza ux1 (#5257) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ne gonoszkodj, lesznek még akkor is Blade tulajdonosok :)

https://vertigostore.eu

(#5259) Glatius válasza kelzsoca (#5258) üzenetére


Glatius
őstag

Pedig valóban meglepő, a héten járt nálunk egy szervizmérnök, aki ipari elektronikában utazik... és leesett állal méregette a Pengémet, a First Strike semmit sem mondott neki, a 2.3.7-től meg sikítani kezdett, hogy a 2.2-t a jövő héten szeretné rátenni a tavaly karácsony előtt vett készülékre... Nem is értem: van akinek még csak most kezdődik. :)

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#5260) TRob1 válasza Glatius (#5259) üzenetére


TRob1
veterán

Valszeg a gyengébb rommal használó elégedett emberek száma nagyon sokszorosa annak, mint az itt tapasztalható eleve jobb rommal használó örök elégedetlenek száma... ;]

szerk? Sőt, nem valszeg, hanem Biztos. :K (Ls nagyrészük nem azért mert nem tud arról hogy lehetne jobb is, hanem mert nem is érdekli, hisz majdhogynem tökéletesen lehet használni amúgy is)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5261) warezxts


warezxts
senior tag

Szeretnem lecserelni a fontokat a Fontchanger progival, de bajaim vannak az ekezettel!

Tud valaki Androidra Ekezetes Fontokat vagy gyujtohelyet, vagy csomagot?
Windowsbol kimasolva TTF es ekezetes helyett is kockakat mutatott :(

ilyen is jo lenne, bar ha van mibol valasztani akkor inkabb egy csomag: [kelzsoca leirasa]

Elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

(#5262) icons válasza Glatius (#5259) üzenetére


icons
addikt

Az is elképzelhető, hogy egyszerűen nincsen idejük ilyesmivel foglalkozni :). Hiába van hozzá meg az alapjuk. Nekem is anno annyi időm volt, hogy ráraktam a legújabb CMet, meg rápakoltam pár progit, de nincs időm kipróbálni a különböző ROMokat, az újabb verziókat, stb. Azóta nem is foglalkoztam vele, ha kijön a 2.4, akkor felteszem, addig jó ez nekem. Ráadásul minden nap használom, ebből tanulok (pdf-ek, doc-ok, stbstb), és ha kijönne egy ROM, ami nem tökéletes, azzal kellene időt töltenem, hogy használható legyen :). A gyári ROMok általában jól működnek, sokaknak nincsen más szempont (ami érthető is :) ).
Persze kis idő alatt sok dolgot lehet elérni, de ha már egyszer felraksz egy ROMot, akkor a legújabb témákat is érdemes átnézni, a battery pack se néz ki rosszul, és így tovább, sose lesz vége :D (tapasztalat).

Erre valaki?

warezxts: próbáld meg az app-os topikot, ott ilyen témában több segítséget tudnak nyújtani!

[ Szerkesztve ]

(#5263) apeelme válasza warezxts (#5261) üzenetére


apeelme
addikt

gyujtohelyet=internet

és nem vicc, anno mikor font mániás voltam, tudtam hogy milyen betűtípust szeretnék, végigkerestem a netet, egy-párnak a nevét megjegyezve tovább kerestem, és vagy találtam "ingyenes" verziót - mert a szebbek fizetősek - vagy ha nem volt az istennek sem hát beleszerkesztettem a hiányzó karaktereket...

[ Szerkesztve ]

(#5264) bandi0000 válasza warezxts (#5261) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hali
tudna nekem valaki segíteni ZTE rootolásában ? persze privátban :D

Xbox One: bandymnc

(#5265) alexdp7


alexdp7
tag

First strike-ban az állapotsort tudom módositani? nekem nem kellene oda a pl a bluetooth
sorry a duplaert

[ Szerkesztve ]

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#5266) alexdp7


alexdp7
tag

First strike-ban az állapotsort tudom módositani? nekem nem kellene oda a pl a bluetooth

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#5267) kelzsoca válasza bandi0000 (#5264) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért, már az is tiltott :D

(#5266) alexdp7

Miért nem nézed végig a beállításokat....

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#5268) TRob1 válasza alexdp7 (#5266) üzenetére


TRob1
veterán

Ha kikapcsolod, eltűnik, nem? :D
(Vagy netán a kapcsolókat akarod módosítani? Mert azokat lehet)

¤ R'n'R ¤

(#5269) bandi0000 válasza kelzsoca (#5267) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem tudom azért nem akarom h cseszegessenek :D

Xbox One: bandymnc

(#5270) alexdp7 válasza kelzsoca (#5267) üzenetére


alexdp7
tag

nem találtam ezért kérdeztem.....
meglett...ennyi
nektek thx:)

[ Szerkesztve ]

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#5271) TRob1 válasza alexdp7 (#5270) üzenetére


TRob1
veterán

Kérdeztem hogy a kapcsolókat vagy az ikont?
(Beállítások/CM beállítások/Felület/Értesítési energia widget/Widget gombok)

(#5272) apeelme:
Alapból be van kapcsolva a Romban a Blútyúk? (És átnevezted a CM beállításokat? Há' semmi tisztelet nincs a fiúk iránt? ;] :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5272) apeelme válasza alexdp7 (#5270) üzenetére


apeelme
addikt

- ha állapotsorrol beszélsz akkor Beállítások - Wi-Fi és hálózatok - Bluetooth pipa ki
- ha az értesítési területen található energia widget-ről beszélsz ahol a bluetooth kapcsoló (is) található akkor: Beállítások - Extra beállítások - Felület - Értesítési energia widget - Widget gombok

(#5273) warezxts


warezxts
senior tag

Koszonom a valaszokat, a problema akkor is az hogy ekezett helyett kockat tesz be :(
Feldobtam az app-os topicban remelem van megoldas.

@kelzsoca, mi a font neve a fenti linkeden levo kepen?

(#5274) #19617792 válasza szezso15 (#5245) üzenetére


#19617792
törölt tag

"A Samsung sz@rt nem fog kiadni"

ezt két féleképpen lehet értelmezni:
- nem fogja kiadni, mert szarik rá. nem lepődnék meg.
- kiadja és jó lesz, amit meg nem hiszek el, mert a Samsung inkább ne nyúljon a szoftverhez, mert elbassza. :DDD lásd TouchWiz, az minden, csak nem jó. ;]

(#5275) apeelme válasza TRob1 (#5271) üzenetére


apeelme
addikt

alapból nincs, de ha azt sem tudja szegény júzer hogy mit akar lehet bekapcsolta...akaratlanul... :P
csak annyira van átnevezve amennyire zsoca is átnevezte...azt a "vonalat" vittem én is tovább hogy ne legyen keveredés belőle.......tisztelet? azmi? ráküldöm gugli fordítót :DDD

(#5273) warezxts: igen, a probléma azért jelentkezik mert a betűtípus nem megfelelő, hiányoznak azok a karakterek belőle...keress másikat...

[ Szerkesztve ]

(#5276) TRob1 válasza apeelme (#5275) üzenetére


TRob1
veterán

Há tudod: "Respekt és tisztelet Zsocának, a békának" by Belga, Zsoca a béka. :DD

Ok, csak azért kérdeztem az átnevezést, me' akk én rosszul írtam, és ha épp segíteni szeretnék ilyesmiben, vki nem érti hogy mit írkálok összevissza, és meg se találja. :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5277) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Pár napig nem voltam, de nem láttam, hogy téma lett volna: mikor vette le a t a defyt az étlapról? Semmi akció, egyebek?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#5278) apeelme válasza baal-amiga (#5277) üzenetére


apeelme
addikt

és kérdezed ezt a Blade topicban? :DDD

(#5279) TRob1 válasza baal-amiga (#5277) üzenetére


TRob1
veterán

45re lement az ára...

¤ R'n'R ¤

(#5280) baal-amiga válasza apeelme (#5278) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Mindkettő topic nyitva volt, rossz helyre ment. Halál rám.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#5281) Ace owner


Ace owner
addikt

Na ma este megcsinálom a recoveryt. és utána nem kell többet eltűrni a marhaságaimat :))
Tehát felrakom, factory reset és nem lesz lelockolva?

Galaxy Fold 4

(#5282) levi.hungary


levi.hungary
tag

Légyszí mondjatok nekem egy romot ami atomstabil és gyorsan megtalálja a GPS-t a IGO. "Gyári" cyanogenmod 7.1 for zte pl? Az stable állapotban van ugye? Gondolom az nem csinál ilyeneket, mint a nightlykra épülő romok, jól gondolom? Nekem a Godfather csinálja, hogy kb 3 naponta nem tudom feléleszteni inaktív állapotból. Amúgy tökéletes a rom csak ennyi bajom van vele. De hogy egy újratelepítés megoldaná azt nem hiszem el :D

(#5283) szezso15 válasza #19617792 (#5274) üzenetére


szezso15
addikt

Nekem bejön a TouchWiz! :K
Persze a Sense 3.5 sokkal jobban bejön, csak kíváncsiságból feldobtam a HD2-re egy Sensation XL ROMot és megfogott a Sense, annyira, hogy csak próbára dobtam fel az ICS-t, majd reppent vissza...Még az edigi etalon MIUI-t is csak próbáltam...:B

Amúgy arra gondoltam, hogy instabil, lassú bugos szoftvert nem fog kiadni a Samsung, tehát ha Ace-re megoldható az ilyen ICS, akkor Blade-re is...:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#5284) TRob1 válasza levi.hungary (#5282) üzenetére


TRob1
veterán

Nincs Igo Blade-re...
A stable meg xarabb, mint az utána lévő nightly-k (és sztem másnál nem csinál ilyet a Godfather, legalábbis még nem olvastam ilyesmit)

(#5285) levi.hungary: Látod a topik címét? Az igo meg warez (annakidején adták 1-2 samu telefonhoz, és az abból fabrikáltat használod max, meg más is, tehát Warez ;) )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5285) levi.hungary válasza TRob1 (#5284) üzenetére


levi.hungary
tag

Hogy hogy nincs igo bladre? Én egy fél éve használom gyári romon és Godfatheren :D Akkor még is csak rakjam újra a godfathert? Az lesz a legstabilabb? És az Appelme romjai?

[ Szerkesztve ]

(#5286) #19617792 válasza levi.hungary (#5285) üzenetére


#19617792
törölt tag

az, hogy hivatalosan már nem létezik iGO, nem lehet sehol megvásárolni, egyedül(?) a Spican volt elérhető, azon is azért, mert gyárilag rajta volt. iGO-t jelenleg csak warez forrásból lehet beszerezni, és nem kizárt, hogy erősen haxolt verzió...

(#5287) TRob1 válasza levi.hungary (#5285) üzenetére


TRob1
veterán

Most már inkább a First Strike-ot ajánlanám... (Ez egy Rom, és nem navigációs app :U )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5288) apeelme válasza TRob1 (#5287) üzenetére


apeelme
addikt

+1 :DDD

(#5289) #19617792 válasza levi.hungary (#5282) üzenetére


#19617792
törölt tag

a stable egyenlő azzal, hogy egy nightly feliratot átfirkálják stablere. :DDD

(#5290) pmikloska


pmikloska
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy láttátok/tudjátok-e már a következő jó hírt:
KAPHATÓ/BESZEREZHETŐ BLADE ÚJ TELJES KÉSZÜLÉKHÁZ!

(#5291) icons


icons
addikt

Üdv!

Lehet, hogy már volt a kérdés, de a gondom az lenne, hogy elfogyott az Internal storage a telefonban (11mega van szabadon, és 151MBot használ)
A cache-ket töröltem, historyt is a böngészőkből, minden appot, amit lehetett átraktam a memórikártyára (app2sd is egyetért velem, összesen kb 5program maradt a telefonban, de együttesen sem érik el a 40megát).

Mi lehet a gond?

üzeneteim vannak a telefonon, de nem hiszem, hogy azok elfoglalnák a maradék 110megát.

Köszi!

Köszönöm az elképesztő mennyiségű segítséget, sikerült megoldanom! ;)

(#5292) Ace owner


Ace owner
addikt

Ez jó nekem szerintetek? Jól van leírva?

Galaxy Fold 4

(#5293) tboldi válasza pmikloska (#5290) üzenetére


tboldi
nagyúr

Linket kaphatunk?

(#5292) Ace owner: Előbb ellenőrizd,hogy gen1 vagy gen2 a marketen található ask mr pigfish nevű app-pal.

[ Szerkesztve ]

(#5294) Ace owner válasza tboldi (#5293) üzenetére


Ace owner
addikt

De le van lockolva a teló :(
Nincs olyan ami mindkettőhöz jó?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#5295) Ace owner


Ace owner
addikt

Itt lévő recovery és flashelő alkalmazást megtalálom máshol? Pont ugyanez kell vagy jó másik fajta is?

Galaxy Fold 4

(#5296) Ace owner


Ace owner
addikt

Valaki segítsen már könyörgöm :F

Galaxy Fold 4

(#5297) Dashes


Dashes
őstag

Endomondo-t cm7 alatt sikerült valakinek működésre bírnia?

(#5298) embe válasza pmikloska (#5290) üzenetére


embe
nagyúr

Hol, és mennyiért?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5299) TRob1 válasza Dashes (#5297) üzenetére


TRob1
veterán

Persze. :K Csak mióta megjelent a Sports Tracker, azóta kukáztam (illetve nem rögtön, de már egy ideje)

szerk: Volt egy Titanium Backup mentésem, most a kedvedért visszaállítottam, és kipróbáltam (csak a lakásban, de úgy tűnik, megy :D)

Endomondo kép

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#5300) Ace owner


Ace owner
addikt

Mi van akkor ha rossz gen-es recoveryt teszek fel?

Galaxy Fold 4

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.