Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#25201) Keeperv85 válasza cascada (#25200) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szia!

"Elég jól bekalibráltam most az akksit. Kibirja olyan 4-5 napig kényelmesen egy töltéssel. Kérdésem az lenne, hogy meg tudom valahogy őrizni a battery stat fájlt? A cél az lenne, hogy majd az uj telóra, amit kapok ugyanezt a mostani rendszert és battery stat-ot rá tudjam tenni (az akksit ugye valszeg nem cserélik, az marad a saját)."

Ezt a részt felejtsd el! Nem lehet Andorid alatt kalibrálni, pláne nem lítiumos akkut. Ugyan úgy töltődik fel, sül ki még sok ezredik töltés után is. Nincs semmi csoda, ami ettől eltérő eredményt adna.

Az a fájl nem erre való. A rendszer nem is figyeli. Valamit rendszertől függően többször is törli magától is. Legkésőbb akkor, mikor 100%-ra töltöd az akkut.

[ Szerkesztve ]

(#25202) Tomate válasza barnam_ (#25002) üzenetére


Tomate
veterán

Felraktam ezt az Eco-CM9 ICS romot, de a kijelző elalszik telefonálásnál. Kalibrálni kell a proximityt azt tudom, de milyen szervizkóddal? Amit eddig találtam azokra azt írta unknown application.

(#25203) #19617792 válasza Tomate (#25202) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Settingsben van rá lehetőség, valahol ott bújik meg.

(#25204) futo001 válasza Lenry (#25003) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ez a CWM-mel telepített Mounts2SD működhet egy 2.3.5-ös droiddal futó HTC Wildfire S-en, vagy inkább csak az ICS-sel és attól felfele?
Barátnőm panaszkodik a kevés tárhely miatt állandóan, és nekem ez lenne a legszimpatikusabb megoldás.

Vagy inkább App2SD jobb ehhez?

Köszönöm.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#25205) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, melyik az a rom (ics vagy jb), ami jelenleg a legjobb hétköznapi használatra?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25206) x1port válasza Zirowe (#25205) üzenetére


x1port
addikt

Egyik sem..

(#25207) Zirowe válasza x1port (#25206) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Most van fent egy normalis ics, csak egy hete epment a mobilnet es nem akar visszajonni. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25208) bubi92 válasza x1port (#25206) üzenetére


bubi92
őstag

azt azért tedd hozzá, hogy ez egyéni vélemény.

a legutolsó jb van fent mióta kijött és tökéletesen megvagyok vele elégedve

(#25209) x1port válasza Zirowe (#25207) üzenetére


x1port
addikt

Próbáltam jópárat már. El lehet velük szórakozni de mindennapi használatra maradtam a 2.3.x nél

(#25210) x1port válasza bubi92 (#25208) üzenetére


x1port
addikt

azt azért tedd hozzá, hogy ez egyéni vélemény. ;)

(#25211) Zirowe válasza Zirowe (#25207) üzenetére


Zirowe
nagyúr

KonstaT féle CM9 vagy CM10, esetleg az Aggregátoré?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25212) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Tud valaki dobni egy linket 3.0.2.8 vagy 4.0.0.5 recovery-hez? Olyan kéne amit recoveryből tudok frissíteni.

(#25213) bubi92 válasza Zirowe (#25211) üzenetére


bubi92
őstag

én konsta cm10-et használok, VÉLEMÉNYEM SZERINT :P :P jó az. próbáld ki

(#25214) Tomate válasza #19617792 (#25203) üzenetére


Tomate
veterán

Köszi!
Siker! :R

(#25215) barnam_ válasza Speeedfire (#25198) üzenetére


barnam_
nagyúr

http://goo.im/gapps/gapps-ics-20120429-signed.zip
szerk.: DSPManager nálam sem működik Eco-CM9 alatt, pedig gondoltam kipróbálom milyen CM9 alatt. Erre funkcióra ott a Volume+, úgyis sokkal jobb... ;)

(#25200) cascada: a batterystats.bin felülíródik minden alkalommal, mikor rádugod a telefont a töltőre. Az csak az utolsó töltés óta eltelt akku statisztikát mutatja.

Készitenék CWM Recovery-vel teljes backup-ot a ROM-ról, utána mi kell, hogy legyen a következő lépés? Eredeti ROM visszarakáshoz vissza kell állitani az eredeti particio méreteket is. Tudtok ebben segiteni?
Pontosan. Leírás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25216) Zirowe válasza bubi92 (#25213) üzenetére


Zirowe
nagyúr

És abban mi nem működik?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25217) bubi92 válasza Zirowe (#25216) üzenetére


bubi92
őstag

Partially working:
Project Butter - no vsync

Not working:
Wifi tethering (use an external app, e.g. WiFi Tether for Root Users)
FM radio

(#25218) Minstrel


Minstrel
senior tag

Mit rontok el ha Ice Armor-ra ráteszem az 'UPDATE - 12-01-11'-et és megakad a zöld robotnál induláskor? Mindent a leírás szerint csinálok, formázok wipeolok stb. Teljesen friss rom és utána mindjárt az update-et teszem, de elakad.

(#25219) #19617792 válasza Minstrel (#25218) üzenetére


#19617792
törölt tag

az, hogy kompletten letörölt rendszerre felraksz egy updatet, így a rendszer hiányos. nincs minek elindulnia. először ROM, utána update.

(#25220) Minstrel válasza #19617792 (#25219) üzenetére


Minstrel
senior tag

Teljesen friss rom és utána mindjárt az update-et teszem

és újra is indítom a rom és az update felrakása között.

(#25221) #19617792 válasza Minstrel (#25220) üzenetére


#19617792
törölt tag

de ha update előtt formázol, wipeolsz, beleszaladhatsz a system wipeolásába is, aminek eredménye, hogy üres, nem létező rendszerre tolod rá az updatet. tehát nincs minek bootolnia.
nyisd meg a ROM zipjét, és másold bele az update zip tartalmát és együtt telepítsd.

(#25222) Minstrel válasza #19617792 (#25221) üzenetére


Minstrel
senior tag

Csak update után wipe-olok és nem formázok előtte semmit, ahogy a leírásnál is van: 'Telepítése recovery-ből, mely után illendő egy wipe cache és wipe dalvik cache futtatása is!!!'

(#25223) Keeperv85 válasza Minstrel (#25222) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

De ugye a wipe csak a factory reset? Tehát csak a wipe data?

(#25224) kisorosz


kisorosz
tag

hali!
egy olyan kérdésem lenne, hogy a telom egyszer csak nem látja az SD kártyám, volt többször is restart, ki/betettem az SD kártyát/aksit, driver letöröltem, telepitettem, de nem látja se a telo, se a gép (még csak annyira se, amikor csatlakoztatom a telot kábelen, akkor ugye megjelenik, hogy van egy Eltávolitható eszköz, de még az se jelenik meg) illetve CWM se érem el, hiába nyomom a hangerő le gombot, a zöld figuránál megáll.
Szóval, se SD se CWM. mit csinálhatnék? (CWM 6.0.1.1 van rajta, mükődő ,mert telepitetem onnan, illetve ParanoidAndroid van rajta, egy régi release. Eddig müködtek, most valami elszállhatott:S )
Valami tipp?

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25225) hg75


hg75
csendes tag

Hát kipróbáltam én is a CM10-t a használhatóság határait súrolja de sajna alulról....:-((((
Iszonyt lassulások, xy nem válaszol leállítás/várakozás üzenetek tömkelege, dizájn, beállítások, akksi terén jó lenne, lehet a blade már kevés....:'-(

(#25226) Minstrel


Minstrel
senior tag

Rájöttem mit baltáztam el, nem a sima Ice Armor-ra tettem az update-et, hanem az Ice Armor II - ReBoRn-ra ami már tartalmazza, de ezt hagyjuk is :o :B

Viszont nem mutatja az ext partíciót a belső tárhelynél, mint ezen a képen [link]
Nálam a normál 162MB a belső tárhely, pedig van 600MB-os ext2

"- Settings.apk - SD és telefonmemória részben külön program nélkül is láthatjátok
a telóban lévő partíciók teljes- és rendelkezésre álló méretét, az EXT partícióval együtt!"

(#25227) kisorosz válasza kisorosz (#25224) üzenetére


kisorosz
tag

Üdv!
Memória kártyát cseréltem, ezt látja, a másikkal nem tudom mi történhetett, de a CWMet még mindig nem érem el. folyamatosan beragad a zöld figuránál.
fastboot folyamatosan wait for devicet ír ki.
TPT-nél felmásoltam image-t, viszont nem jön elő a zöld szöveg hogy frissítene. mit tudnék még csinálni
amúgy a telefon bebootol, működő képes, csak kompatibilitási problémáim vannak, és romot akartam cserélni.
mit tudok tenni?

illetve nem teljesen idetartozó kérdés: hogyan tudom kihasználni az ext- partíciót, hogy a rendszer alapból oda telepítsen?

[ Szerkesztve ]

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25228) barnam_ válasza kisorosz (#25227) üzenetére


barnam_
nagyúr

Rakd be kártyaolvasóba, és EaseUS-al nézd meg, van-e rajta partíció. Ha nincs, próbálj meg létrehozni.
Lehetséges hogy nincs rajta recovery, azért áll a zöld droid-nál. Ha fastboot nem ismeri fel, akkor valami nem jó a driverekkel, nézd meg az eszközkezelőt. Próbáld ki másik gépen is. Illetve, ha root-olt a telefonod, megpróbálhatod a Rom Manager-el feltenni a recovery-t.

(#25229) xcsaba1975 válasza Zirowe (#25205) üzenetére


xcsaba1975
tag

Üdv a "táborban"! A kindle topic-ban sok hasznos infót tanultam tőled! :K

(#25230) kisorosz válasza barnam_ (#25228) üzenetére


kisorosz
tag

a második microSD kártyát is eldobta (épp S2Et nézegettem a telon, miután megkapta a SU jogot, utána a kártyát nem akarta már felismerni), most már nem látja a második microSDt se, hiába veszem ki rakom be, a kártya tartalmát nem látja, viszont amikor kiveszem, érzékeli hogy a kártyát eltávolítottam.
a drivert modacoról szedtem, onnan frissítettem, fel lett rakva androidos SKD és onnan az USB driver. működik mert a Blade tool-lal feltudtam telepíteni a busyboxot a telóra, tehát a progi tudott kapcsolódni a telohoz.
viszont fastboot/Blade tool se tud recoveryt telepíteni, waiting for device van mindkettőn.

Recovery Maganer így meg nem tud recoveryt letölteni hogy nincs microSD kártya benne (nekem meg nincs most adapterem, nem tudom leformázni laptopon).

egyéb ötlet addig is?:(

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#25231) bubi92 válasza hg75 (#25225) üzenetére


bubi92
őstag

én nem tudom mi lehet a különbség blade és blade között, de nálam semmi se fagy semmi se lassul, nem tapasztalok semmi olyan hibát amit mondani szoktak itt a népek:D

(#25232) airwawes


airwawes
tag

CM 10.1 friss update, mostmár a hardveres videolejátszás stb minden megy.
Link:

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#25233) barnam_ válasza kisorosz (#25230) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sajnos SD kártya, vagy fastboot nélkül nem tudsz recovery-t feltenni.

(#25234) HollyBoni válasza bubi92 (#25231) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én feltettem egy CM9-et, de nekem nagyon lassú volt. Gyári launcher-el belépés főmenübe lassú, ha meg van nyitva 1-2 program akkor meg gondolkozik egy kicsit és utána lép be. Amúgy tetszik a 4.0. :K

[ Szerkesztve ]

(#25235) airwawes válasza HollyBoni (#25234) üzenetére


airwawes
tag

CM9-nél bőven jobb már a CM10 (aksiban is), a CM10.1 meg ma lett úgy frissítve hogy mindennapi használatra alkalmas legyen. Én nem fogok visszalénpi már az tuti.

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#25236) HollyBoni válasza airwawes (#25235) üzenetére


HollyBoni
veterán

Felraktam, meglátjuk milyen lesz. :K

Hopsz, 160-as system kell? :O

[ Szerkesztve ]

(#25237) HollyBoni válasza airwawes (#25235) üzenetére


HollyBoni
veterán

Eddig nagyon tetszik a rom! :K

(#25238) tvse1995


tvse1995
senior tag

Egy rom frissebb változatának felrakására van valami módszer? Hogy ne kelljen minden újra felrakni.

(#25240) airwawes válasza Thrawn (#25199) üzenetére


airwawes
tag

Tuti hogy valamivel tényleg gördülékenyebbé teszi a rendszert, mert CM10.1-et frissent most tettem fel, és ezzel, és még ezt a rádobtam, pont olyan gördülékeny 600Mhz-n mintha 710-re felvittem volna a maximum órajelet. Remélem nem csak beképzelem (előfordulhat ilyen is) :D

--Vodafone Smart Prime 6-- --Dell Inspiron 3542--

(#25241) tvse1995 válasza #40993792 (#25239) üzenetére


tvse1995
senior tag

Ezt jó hallani. Tehát akkor a telepítés előtti lépések közül csak azt a kettőt csinálom meg és minden úgy marad ahogy volt csak a rendszer fog frissülni?

Egyébként cm10.1-et használok kicsit több mint egy hete és nagyrészt meg vagyok vele elégedve visziont van egy zavaró hibája: néha a lockscreen nem jön be, helyette újraindul a telefon.
Ezen kívül szerintem elég jól sikerült. :)

(#25243) dkpisti


dkpisti
tag

Hello felraktam a cm 10 konstakang jb-t meg kellett nyirbálnom,hogy 136-os systemre felférjen gapps-al ,de a telo megy viszont sms-t nem fogad,de hívni lehet melyik apk-(k) felelősek az sms-ért ?(sms alkalmazás nincs)

[ Szerkesztve ]

(#25245) dkpisti válasza #40993792 (#25244) üzenetére


dkpisti
tag

Király!!! megy nem volt benne az appok között :R :Köszi

(#25247) TommyY2 válasza tvse1995 (#25241) üzenetére


TommyY2
tag

Ugyan ez a hiba felmerül néha cm-9 esetén is. Ezen kívül nekem elég gyakran nem irja ki a hívó fél nevét, vagy csak olyan sokára, hogy addigra már rég felvettem a telefont. Valószínű, a rom (telefon) lassúsága miatt van.

TommyY

(#25248) dkpisti


dkpisti
tag

akksi nálatok mennyire merül nálam rendesen lehet hogy vennem kéne uj akksit max 3 ora wifizés és padlón van

(#25250) dkpisti válasza #40993792 (#25249) üzenetére


dkpisti
tag

Ok bocsi most próbálgatom a romot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.