Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Samus válasza szab.tam (#6300) üzenetére


Samus
addikt

Valószínűleg megtréfál a közelségérzékelő. Mivel a Xiaomi készülékekben egy rakás hulladék ez a szenzor egy ideje (most tűnt fel a Xiaominak is...), sűrűn előfordul, hogy az arcoddal különböző dolgokat csinálsz hívás közben. Én szerencsés vagyok, általában csak értesítési sávot húzom le.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6302) Viktor0610 válasza Samus (#6301) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindamellett, hogy sok telefonnál olvasni ilyenekről, a családban előforduló Xiaomik közül csak eggyel van ilyen gond (Mi 10T).
Nekem a Redmi Note 9 Próval nem volt ilyen tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6303) Viktor0610 válasza szab.tam (#6300) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg, nem koszos-e a hangszóró körül.
Próbáld meg esetleg egy régi fogkefével kitisztítani.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6304) somtom


somtom
csendes tag

Megjött nekem is. :C Kíváncsi leszek milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6305) Samus válasza somtom (#6304) üzenetére


Samus
addikt

Hozzám is eljutott, most töltöm...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6306) x1port


x1port
addikt

Nektek felment rendesen a frissítés ?

(#6307) Samus válasza x1port (#6306) üzenetére


Samus
addikt

Gond nélkül. Miért, milyen problémád akadt?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6308) x1port válasza Samus (#6307) üzenetére


x1port
addikt

Letöltés után nem ajánlotta fel a telepítést. :N

(#6309) szoki_


szoki_
csendes tag

Nekem felajanlotta a frissítést de mire le tudtam volna tölteni eltűnt és nem ajánlja fel újra.
Tudok csinálni valamit, hogy újra felajanlja, vagy csak várni tudok?

(#6310) szvoboda válasza szoki_ (#6309) üzenetére


szvoboda
tag

Én most töltöttem le újra az itt linkelt file-t és gond nélkül felment.

(#6311) somtom válasza x1port (#6306) üzenetére


somtom
csendes tag

Igen

(#6312) kanyi51 válasza somtom (#6304) üzenetére


kanyi51
senior tag

Na kérem! Megjött, fel is ment, ujjra is indult. Príma.
Csak éppen az ujjlenyomattal, és arcképpel nem lehet feloldani a képernyőt.
Nem tetszik neki a Nova, de hiába állitok be bármit leveszem a Novát akkor is bekéri a bejelentkező kódot.
Elvileg teljesen alapállapotban van Képernyő feloldáskor ezt írja : Nem lehet ujjlenyomattal és arcadatokkal feloldani ezt a készüléket ha 3. féltöl származó képernyőzárat használ. Rendben van DE mit álitsak be neki ?? Mert eddig hiába próbálkoztam semmi Téma nem volt jó.

(#6313) somtom válasza kanyi51 (#6312) üzenetére


somtom
csendes tag

Mindkettő működik, igaz nekem nem volt fent a Nova.

(#6314) kanyi51 válasza somtom (#6313) üzenetére


kanyi51
senior tag

Nem igazán értem. De a nagy kérdés hogy az NFC fizetés működik-e ha a kijelző a kódra vár vagy teljesen fel kell oldani?

(#6315) x1port válasza szoki_ (#6309) üzenetére


x1port
addikt

Nekem megvan a letöltött rom de azt írja its not allowed to upgrade to unifficial rom package

(#6316) somtom válasza kanyi51 (#6314) üzenetére


somtom
csendes tag

Szerintem biztos, hogy fel kell oldani, egyébként nem is lenne biztonságos a dolog.

(#6317) kanyi51 válasza somtom (#6316) üzenetére


kanyi51
senior tag

Marha jó. most 1 perce van állítva de igy is kikapcsolhat a leg rosszabb pillanatban :(

(#6318) Viktor0610 válasza kanyi51 (#6317) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beállítás kérdése. Legalábbis a Budapest Bank appnál.
Beállítható csak bekapcsolt vagy teljesen feloldott kijelzőre is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6319) Viktor0610 válasza x1port (#6315) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem pár nap múlva engedi már majd.
(Poco X3 NFC-nél jártam így.)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6320) kanyi51 válasza Viktor0610 (#6318) üzenetére


kanyi51
senior tag

Google Pay

(#6321) Viktor0610 válasza kanyi51 (#6320) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kompatibilis kártya hiányában csak Google keresés alapján írom: fel kell legyen oldva a készülék.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#6322) Samus válasza kanyi51 (#6312) üzenetére


Samus
addikt

Novát használok, és arc és ujjlenyomatos feloldást, minden működik. Én úgy látom, mintha jobban merülne, de ne legyen igazam.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6323) kanyi51 válasza Samus (#6322) üzenetére


kanyi51
senior tag

Jó lenne tudni milyen beállításokat használsz, ill. root van? mert nekem nincsen. Feltettem a Poco lanchert azzal félig ment, vagyis ujjlenyomat bekapcsolt, de semmit nem kért , azonnal a kérdőlapra ment. Nem tudom sehogy se jó.

(#6324) x1port válasza Viktor0610 (#6319) üzenetére


x1port
addikt

Most újra feldobta a frissítést, és fel is települt

(#6325) Samus válasza kanyi51 (#6323) üzenetére


Samus
addikt

Semmi extra, teljesen gyári a rendszer. Pontosan milyen beállításokra gondolsz? Nova-t kb. 7 éve használom, soha nem volt probléma a biometrikus azonosítással mellette. Próbáld kikapcsolni a képernyőzárat, és újra hozzáadni mindent.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6326) kanyi51 válasza Samus (#6325) üzenetére


kanyi51
senior tag

Én is még a Note 4 óta használtam teljes megelégedéssel, meg is vettem. Tegnapig jól is ment, ahogy frissült a MIUI és újra indult, onnan nem megy az ujjlenyomat képernyő feloldás és az arcképpel se. De csak ez, amúgy működik az ujjlenyomat olvasó legalábbis ahol probáltam. Képernyőzárat ki-be kapcsolgattam, töröltem újra tettem, ki be kapcsoltam a Novát , leinstall, majd újra fel közben próbák de nem megy. egyszerűen nem értem, nem tudom még mit lehetne próbálni, Fel tettem a POCOT is, na az aztán izgalmas. Az meg nem kér semmi azonosítást. Képernyő nyit ujjlenyomattal, és azonnal a fő oldalon van. Hát ez van, most minden laalvás után amit 1 percre állítottam kell minta.

(#6327) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Tegnap feldobta a frissítést a telefont, aztán eltűnt.
Kb. mennyi idő, amíg újra elérhetővé válik?

Köszönöm a segítséget. :R

(#6328) Jim74 válasza Jim74 (#6327) üzenetére


Jim74
nagyúr

Mire elküldtem a posztot, addigra feldobta újra :DDD.

(#6329) kanyi51 válasza Samus (#6325) üzenetére


kanyi51
senior tag

Figyuu, a Nova - beállítások - Haladó - Képernyő zárolási módszer menübe melyiket használod? Nekem nincs Root és igy csak két lehetőség van. felső : kisegítő lehetőségek - alsó Eszköz rendszergazda. Nálad hol a pötty?

(#6330) Jim74 válasza kanyi51 (#6329) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én is Nova-t használok és nekem sem megy az ujjlenyomatos feloldás, sőt a Mi Band-del való feloldás sem megy :(.

(#6331) Jim74 válasza Jim74 (#6330) üzenetére


Jim74
nagyúr

Érdekes, ha a Nova-ban beállított zárolással zárom le a képernyőt, akkor nem megy sem a z ujjlenyomatos, sem a band-es feloldás. Ha az értesítősávban lévő "Képernyőzár" gombbal zárom le a telefont, akkor működik mindkét féle feloldás.
Szerintem a Nova zárolási metódusával van probléma...

Szerk.: úgy néz ki, hogy megvan a megoldás.
Nova beállítások --> Haladó --> Képernyő zárolási módszer.
Itt a "Kisegítő lehetőségek"-et kell választani.
Nekem "Eszköz rendszergazda"-n volt eddig. Átállítottam és működik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#6332) x1port


x1port
addikt

Sajnos a hívás utáni sötét kijelző megmaradt frissítés után is.
Kb 2 percig tök jól működik , utána elsötétedik. Csak gombbal lehet életre kelteni hívás után

(#6333) steele80 válasza x1port (#6332) üzenetére


steele80
senior tag

Ez sajnos várható volt, hogy nem szoftveres probléma lesz. :(

(#6334) kanyi51 válasza Jim74 (#6331) üzenetére


kanyi51
senior tag

Ha a Kisegítő lehetőségeket választod akkor egyből feljön a kezdő képernyő nem? Ilyenkor nincsen telefon képernyőzár. Vagyis bárki kezébe működik a telefon. Nem?

(#6335) Jim74 válasza kanyi51 (#6334) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nekem a zárolási képernyő jön fel.

(#6336) kanyi51 válasza Jim74 (#6335) üzenetére


kanyi51
senior tag

Érdekes, nekem ha a zárolási képernyő jön fel akkor nem megy az arc és ujjlenyomat , ha be van kapcsolva ha nincsen akkor azonnal nyit.

(#6337) Jim74 válasza kanyi51 (#6336) üzenetére


Jim74
nagyúr

Passz... Direkt kipróbáltam, hogy nem volt közelben a Mi Band és nem tudtam csak ujjlenyomattal vagy PIN kóddal feloldani.
Arcalapú feloldást nem használok.

(#6338) beach head


beach head
senior tag

ugy nezem ez a buborek funkció most valamivel jobban megy a 12.5.1en... mar csak azt nem ertem miert jelzi a messenger ikonjan olvasatlan uzenetnek(raadasul mindig eggyel tobb uzenetet mutat, mint amennyit olvasok) ha arra a miniatur bubifejre kattintva(ami van a chat heads helyett most) mar elolvastam az uzenetet, igy gyakorlatilag nincs is mar uj uzenet, de megis ott virit....

(#6339) kanyi51 válasza Jim74 (#6337) üzenetére


kanyi51
senior tag

Kösz a segítséget, akkor ennyi

(#6340) Samus


Samus
addikt

Használ valaki közületek picit komolyabb Bluetooth headsetet? Tudja a telefon az LDAC-t? Vagy legalább az AptX HD-t?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6341) crok válasza Samus (#6340) üzenetére


crok
nagyúr

Fejlesztoi menu > Bluetooth kodekek > van AptX es LDAC is a felsorolasban (ha szamit).

(#6342) Samus válasza crok (#6341) üzenetére


Samus
addikt

Azt láttam, az Android Authority szerint is támogatott (a tesztben írták). Viszont Redditen van panasz, hogy nem megy az AAC, sem az LDAC. AptX-röl sem találtam semmi jót. Szóval személyes tapasztalat kellene. Az SBC dinamikája nagyon gyenge...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6343) nyesteb válasza ktomcat (#6277) üzenetére


nyesteb
tag

Szia!

Azóta tapasztalat? Gondolkodom, hogy a MIUI helyett valami más kellene, még az xiaomi.eu rom is időnként megszivat. A crdroiddal melyik verziót töltötted le?

Köszi!

(#6344) laracroft


laracroft
aktív tag

Mivel a Note 10S topic még nem pörög igazán megkérdem itt is szerintem ti tudjátok ;)
A Note 10S-nek van kínai verziója?
Mint ahogy a Redmi Note 9Pro-nak ugye nincs...
köszi

(#6345) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Note 9 pro megjött a 12.5.

De ami érdekes a note 9s re meg nem jött 12.0.4.0 a legújabb.

Régeben olvastam olyat,hogy a note 9s hamarabb kiadják a frissitést mert a indiai piacra szánták. :U :U

(#6346) nyesteb válasza jenei1994 (#6345) üzenetére


nyesteb
tag

Szia!

Ez a gyári, official rom? Most jelenleg xiaomi.eu-s rom van a telefonomon, ezért nem jelez nekem...

(#6347) Zsoltpeter válasza jenei1994 (#6345) üzenetére


Zsoltpeter
tag

Kb.3 hete megjött az S- re.

(#6348) jenei1994 válasza Zsoltpeter (#6347) üzenetére


jenei1994
addikt

Érdekes nekem nem jelzi.

Peddig rákerestem 3 szorvis.

(#6349) csévoka


csévoka
csendes tag

Sziasztok
Segítségre lenne szükségem!
Adott egy note 9 pro 64gb változat.
Sim kártya kukában. A telefont meg gyári adat visszaállítás volt. Sajnos most nem tudok belépni mi account miatt.
Próbáltam a mi account oldalon engedélyt kérni de mindig valami nem tetszik nekik (smsben kapom a választ).
Már ma nem is engednek többet próbálni!
Ebben tud valaki segíteni?
Segítséget előre is köszönöm!

(#6350) Mikszi válasza jenei1994 (#6348) üzenetére


Mikszi
tag

Már van 3 régióra is, EEU, Török és orosz (ezek amolyan előzetes kiadások). A global sajnos most késik S-nél is és Pro-nál is.
[Note 9 S romok]

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.