Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-08 22:56:03

LOGOUT.hu

Redmi Note 9 Pro topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) #46824192


#46824192
törölt tag

Google messages-t használom smsezésre. Ha jól emlékszem alapból ez volt fent a telón. Ezzel nincs is baj.

De ami a gond ,hogy eddig azért dumált mert ékezetes karaktert használtam. Küldés előtt szólt hogy lebutítja, de persze azt nem mutatja meg hogy butítással hogy néz ki. :W

Na most ezt látszólag sikerült kikapcsolni. Viszont most meg pár szó után már 2 sms be fér bele ha ékezetest karaktert használok. Mi a megoldás? Én vagyok full hülye ,vagy 2021-ben gondot okoz a magyar abc az smsnek?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6102) crok válasza #46824192 (#6101) üzenetére


crok
nagyúr

A rendes, jobbra dolo magyar ekezetek mindig is gondot okoztak, nem veletlenul van kulon un. GSM alphabet, itt irtam rola [link] igy he te rendes, UTF8 magyar ekezetes betukkel irsz, esetleg meg emojikat is kuldesz (de nem hasznalod az RCS-t) akkor igy jaras van az ekezetes betuk "kettot ernek, az emojik meg talan 4-et vagy hatot.

[ Szerkesztve ]

(#6103) #46824192 válasza crok (#6102) üzenetére


#46824192
törölt tag

Arra elmékszem ,hogy a buta telefonok korában ezzel nyűg volt. Csak abban voltam, hogy 10 + év alatt ezt már megoldották.

(#6104) crok válasza #46824192 (#6103) üzenetére


crok
nagyúr

Megoldottak, de a GSM alphabet 7 bites, az UTF8 meg 16, ennyivel (+fejleccel) rovidul az SMS hossza.

(#6105) #46824192 válasza crok (#6102) üzenetére


#46824192
törölt tag

Végülis db. szempontól lényegtelen ,a korlátlan sms korát éljük, abban meg reménykedem hogy a túloldalon van annyi okosság az okostelefonban hogy összepakolja.

(#6106) Joe 156


Joe 156
friss újonc

Sziasztok !
A xiaomi redmi note 9 pro telefonom nem a valós színeket jeleníti meg . Ez a piros illetve a vörös szín esetében a legfeltűnőbb. ( Inkább narancssárga mint piros amit megjelenít) Van erre valami orvosság ?

(#6107) crok válasza Joe 156 (#6106) üzenetére


crok
nagyúr

Ami eszembe jut: Settings -> Display -> Screen -> Color scheme -> Auto-ról állítsd át Saturated-re vagy Standard-ra és próbáld meg a színválasztóval (vagy alul a 4 kiválasztható előre beállított színállással) belőni hogy jobb legyen?

(#6108) dogi01


dogi01
aktív tag

Sziasztok, barátnőm Redmi Note 9 Pro-ja tegnap kikapcsolt, és bootloaderbe lép be. Innen nem bootol be, hiába wipe-olok, végig is fut, de ugyanez fogad. Pc Suite nem látja hiába próbálom. Van egy olyan gyanúm hogy folyamatosan azt érzi hogy nyomva van a felfelé gomb.
A legjobb hogy garanciás. Októberben rendeltem telefoncenter.hu-rol de azóta megszűnt a cég, se telefon se email nem elérhető. Valami ötlet?
Gondolkodom hogy szétszedem, lehúzom a nyákrol a gomb csatlakozót, de ugye utána sokra nem megyek

(#6109) crok válasza dogi01 (#6108) üzenetére


crok
nagyúr

Kopogtasd meg kicsit a gombot és a környékét valamivel óvatosan, szokszor bejött (nem ennél a telefonnál hanem vagy egy tucat másiknál).

(#6110) crok


crok
nagyúr

Juteszembe: akinek lagol a rendszer animáció szinten is: ha nem az új stílusú control center hanem a régi sima quick tile van beállítva és|vagy a notch nincs elrejtve úgy nem gördülékenyebb? Elég sok helyről olvasom hogy segített játékoknál is és "sima" használatnál is.

(#6111) Viktor0610 válasza crok (#6110) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor nálam ezért nem laggol(t) a teló, mert én így használtam/használom a készüléke(ime)t.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6112) crok válasza Viktor0610 (#6111) üzenetére


crok
nagyúr

Dettó. De én pl. az új control centertől nem látom lagolni, de a notch eltűntetés dolog az mintha tényleg mutatna valamit. Hátha másoknak jól jön az ötlet.

(#6113) Trooper82


Trooper82
senior tag

Nálam notch nincs rejtve, viszont az új control center van, de nem vettem észre laggokat. De lehet kipróbálom, hátha a régi csempékkel méggyorsabb . :DD

De amúgy a sima redmi 9-be nincs is a control center. Lehet, hogy pont amiatt mert gyengébb a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#6114) Trooper82 válasza Trooper82 (#6113) üzenetére


Trooper82
senior tag

Most próbálgattam. Ha beállítom a notch eltűntetést egyből laggolósabb lett picit. A control center bekapcsolásnál az eddig megszokott sebesség, de lehet csak beképzelem tényleg mintha a legfürgébb akkor lenne ka a control center régire van álítva és nincs notch elrejtés. De ez nyilván csak egy gyors teszt volt.

(#6115) Viktor0610 válasza Trooper82 (#6113) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Új Irányítóközpontot a MIUI 12 hozta el.
Milyem MIUI van a Redmi 9-en?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6116) Trooper82 válasza Viktor0610 (#6115) üzenetére


Trooper82
senior tag

Miui 12-es az biztos, de nem tudom pontosan melyik azon belül, De utánaolvastunk és írták a fórumokon, hogy kiszedték belőle.

(#6117) Viktor0610 válasza Trooper82 (#6116) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez érdekes. 🤔
Az "ezeréves" Redmi Note 5-ben is volt Control Center. :F

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6118) Trooper82 válasza Viktor0610 (#6117) üzenetére


Trooper82
senior tag

Igen. Ismerős telefonja. Segítettem frissíteni a telefonját pont a miui 12-re. Utána meg akartam mutat az új control centert de sehol. Aztán olvastam, hogy a 12.07-estől bugok miatt átmenetileg kiszedték.

(#6119) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

Tegnap estére meguntam a miut és feltettem a régebben kiszemelt evolution x-et. Azóta leteszteltem nagyjából mindent és elég jónak tűnik (nfc, bluetooth, android auto ok), de az offline charging nem működik. Szerencsére ez nem akkor derült ki amikor lemerült, csak 78%on állt vagy 10 percet aztán visszakapcsoltam és ment tovább. Valami ötlet esetleg? Másik kernellel? Vagy ha netalántán megesik az hogy lemerül, akkor van valamilyen megoldás a töltésre?

[ Szerkesztve ]

(#6120) ktomcat válasza ktomcat (#6119) üzenetére


ktomcat
senior tag

Ez közben tárgytalan lett, a PixelBlastert tesztelgetem közben :B

(#6121) ktomcat válasza ktomcat (#6120) üzenetére


ktomcat
senior tag

Na már vissza is tértem a miuira (közben :D). Bármennyire is szeretném a custom romok még mindig nem tökéletesek, a PBnél már nem sok hiányzott hozzá :U

(#6122) Viktor0610 válasza ktomcat (#6121) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokáig tartott a lelkesedés.

;]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6123) tudi13


tudi13
aktív tag

Sziasztok.

Jelenleg EUXM rom van telefonon. Hogy tudnék Globalra váltani? Csak flasheléssel?

(#6124) ktomcat válasza Viktor0610 (#6122) üzenetére


ktomcat
senior tag

A lelkesedés még mindig megvan :DDD Az evolution x eszméletlen jó volt "csak" az offline charging mizéria miatt vérzett el.. A PBnél meg volt offline töltés (kérdés, hogy az a fajta e ami "korlátlanul" fűti közben), csak hangerő probléma állt fent (illetve itt ott egykét alkalmazás néha random nem válaszolt) :U Szerintem 1-2 hónap és lesz valami használható 11 alapú custom rom :K

(#6125) xviktorx


xviktorx
tag

Sziasztok!
Telefonomat ( Note9 pro ) tavaly decemberben vettem a media markt-ba. Már a legelején hibásan működött( önmagától újra indul hetente vagy 8-9 alkalommal, navigáció során 5 perc után újra indul, most meg már arra kelek reggelente hogy kéri a pin kódot ). Na szóval eljutottam arra a szintre hogy veszek egy samu A52-őt, így már el tudnám küldeni garis szervizelésre. Hogy műkdök a media marktos gari? Egyáltalán tudom még gariztatni ( nem tudom mennyi ideig működik a gari ). Azt tudni kell a telóról hogy nem mókoltam, és már esett egy párat is, ami a kijelzőn nyoomot is hagytott. A fentiekben kérném a segítségetek. Válaszotokat előre is köszönöm.

(#6126) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Nekem a képernyőmegosztással, a telefon képének TV-re történő kiküldésével lenne problémám, mert még nem sikerült működésre bírnom. Egyszerűbb ha egy videóval prezentálom, hogy miket próbáltam [link] Jelzem szerintem menne ennél egyszerűbben is a dolog, a nélkül, hogy a Control Center-ben hosszán kellene nyomni a megosztás gombot, és a nélkül is, hogy a TV-n megnyitám a Connection Guide-ot, mert ezek nélkül is pontosan ugyanaddig jutok el, de nézzük a videó alapján. Minden egyezik egészen addig amíg a videót készítő 1:58-nálbe nem kapcsolja a Cast, funkciót, ami tualjdonképpen ugyanaz mintha a Control Center-ben röviden érintenénk meg az ikont. Ekkor látható módon a videón átvált a kapcsoló és elkezdi keresni a TV-t, ami nálam annyiban különbözik, hogy nem vált át a kapcsoló, viszont feldobja a TV-t, azt kiválasztva viszont a TV nem érzékel semmit, legalábbis nem dobja fel a telefon csatlakozási kérelmének elfogadási vagy elutasítási lehetőségét, aztán el is tűnik a TV a megtalált eszközök közül.
Én Xiaomi.EU-s v12.0.4.0-s szoftververzióval próbálkozom, a párom szintén ilyen telefonnal, gyári RJZEUXM v12.0.1.0-s ROM-al. Mi lehet a gond? Mellesleg a Youtube tökéletesen működik mindkét telefon esetén, feldobja a párbeszédablakot csatlakozáskor meg minden.
Lehet, hogy nem is telefon hanem TV probléma lesz?

(#6127) kanyi51 válasza xviktorx (#6125) üzenetére


kanyi51
senior tag

A Media Markt- ba 2 év garanciát adtak tudtommal. A Tied nincs 1 éves, igy be kell vinni a csomagolással, és papírokkal számlával bármelyik Média Marktba. Ők intéznek mindent és majd ha meglesz, értesítenek. Én is ott vettem Tavaly szeptemberbe.

(#6128) ktomcat válasza ktomcat (#6124) üzenetére


ktomcat
senior tag

Nah most jött ki official crdroid és aex is .. A tesztelés részemről már későbbre marad :U

(#6129) Kucserata válasza Nan0b0 (#5754) üzenetére


Kucserata
újonc

Szia! Nálam egy fènykèp ès kikapcsol, jelentettem a hibát de 2 napja mèg egy automata üzenet sem volt!
Találtál közben vmi megoldást?
Üdv,
Tomi

(#6130) Samus


Samus
addikt

Újabb kérdés ROMmal kapcsolatban. Xiaomi.EU -ra rá tudom zárni a bootloadert? Illetve a legutolsó 10es rendszer volt a 12.0.3.0 MIUI?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6131) Viktor0610 válasza Samus (#6130) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem, mert a frissítés ismét csak nyitott bl-lel menne.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6132) crok válasza Samus (#6130) üzenetére


crok
nagyúr

Pontosabban nem is boot-ol majd be az AVB miatt.
Ne zárd rá olyan ROM-ra ami nem gyári, abból is csak arra ami "kompatibilis".

Az utolsó Xiaomi.EU ami még A10 volt az szerintem is a V12.0.3.0 volt:
xiaomi.eu_multi_HMNote9ProEU_V12.0.3.0.QJZMIXM_v12-10.zip

(#6133) Samus válasza crok (#6132) üzenetére


Samus
addikt

Én is ezt találtam rövid keresgélés után. Ami megzavart, az a nevében a MIXM. Ugye nekünk EUXM ROM-unk van. A nyitott bootloader jár valamilyen hátránnyal? Leginkább a banki alkalmazások, GPay miatt kérdezem. Kerestem rá, de megoszlanak a vélemények ezzel kapcsolatban. Van aki szerint kevésbé biztonságos, mások szerint a szabadságot korlátozza a zárt BL.

Abszolút nem gondolkodnék flashelésen, de szó szerint idegesít a fájlkezelő és a beépített Mi Dokumentumnézegető töketlensége. A fájlok megnyitása ideig-óráig oké, majd egy-két nap után egyszercsak közli, hogy nem nyitható meg a fájl (mindegy, mi, PDF, DOC, de még TXT sem, se belső tárhelyről, se SD kártyáról). Külső appal (Google Dokumentumok, vagy Táblázatok) menne, de eddig (10 mellett) gond nélkül ment bármikor a gyárival. Ha csinálok egy újraindítást, akkor megint jó egy darabig. Több jogosultságot nem tudok adni a két gyári programnak, mindent engedélyeztem, amit kérhettek. A Chrome letöltéskor azt írja, hogy letöltési hiba, de a fájlt azért letölti.

A kézzel telepített Mi Wallpaper Carousel (ez benne van az EU ROM-ban egyébként?) rendszeresen elfelejti a zárképernyő hátterét frissíteni (kikapcsol magától a bekapcsolt opció). Ezek nyílván apróságnak tűnnek, de amennyire vártam az új főverziót, annyira idegesít. Azért akartam MIUI-t, mert híres volt (volt...) a folyamatosan jövő hotfixekről, ahogy újították a rendszert, mindig jött egy-két hiba javítása. Nagyon tetszett az is, hogy például az állapotsávot lehúzva volt időjárás előrejelzés, szintén integrált módon, ami egyébként nem is látszott, csak ott.

Feleségemnek nézek most telefont, Ő ragaszkodik a márkához, remélem a Mi10T Lite vagy a Redmi Note 10 Pro kicsit jobban sikerült szoftveresen...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6134) crok válasza Samus (#6133) üzenetére


crok
nagyúr

"Azért akartam MIUI-t, mert híres volt (volt...) a folyamatosan jövő hotfixekről, ahogy újították a rendszert, mindig jött egy-két hiba javítása." -- nem olvastál utána ezek szerint jobban a készülékvásárláskor a dolgoknak: ennek a készüléknek NINCS kínai változata így nincs is rá annyi frissítés, pláne nem korai ROM kiadás. Itt az elvárásod volt rossz a rossz információd alapján.

"A nyitott bootloader jár valamilyen hátránnyal?" - pl. fizikai hozzáférés mellett "egyszerűbben" hozzáférhető a /data tartalma, amit egyébként titkosítasz (Igaz? Remélem..) így olyan nagyon nem lesz belőle gondod. Lényegében kikapcsolsz egy gyári védelmi vonalat. De ezt az "egyszerűbben hozzáférhető" dolgot ne úgy képzeld el hogy akkor innentől bármelyik random Vér Pistike a szomszéd garázs GSM-ben egy kattintással "feltöri" majd az ellopott készüléked - ha amúgy titkosítva van. A Xiaomi.EU ROM alapból titkosítja de hogy ne a default_password legyen a jelszó ahhoz ujjlenyomatot, PIN-t vagy mintát kell hozzáadj de ezzel neked amúgy nem kell majd foglalkoznod egy ROM upgrade esetén se (ezt a mintát vagy PIN-t majd a custom recovery be is fogja kérni hogy mount-olni tudja a /data-t ha szükség lenne rá). Mivel nem igazán értesz hozzá (a kérdésedből ítélve) ennél jobban itt nem mennék bele (unalmas is meg el se olvassa sose senki úgyhogy kihagynám).

"Van aki szerint kevésbé biztonságos, mások szerint a szabadságot korlátozza a zárt BL." -- igaz is meg nem is, attól függ ki kitől kérdezi / ki kinek válaszol :D Nem kötelező nyitni a bootloader-t, nem kötelező custom ROM-ot se használni. A te döntésed az is ha nyitod a bootloader-t és custom ROM-ot (vagy másik gyárit) teszel fel vagy ha eladod a készüléket.

"Leginkább a banki alkalmazások, GPay miatt kérdezem. Kerestem rá, de megoszlanak a vélemények ezzel kapcsolatban." -- Xiaomi.EU ROM-al van GPay, mennek a banki alkalmazások is, nagyon nagyon ritka ami nem vagy ami azért nem mert egy-egy ROM build-be becsúszik egy apró hiba de azt a Xiaomi.EU-nál általában gyorsan (javított újrafeltöltésben) javítják amint kiderül.

(#6135) Samus válasza crok (#6134) üzenetére


Samus
addikt

Komolyan el kellett gondolkodnom a titkosításról, míg olvasás közben kiderült, hogy a minta/PIN(kód)/ujjlenyomat dologra gondolsz. Kicsit csalódtam, mert a tesztek szupergyorsan működő ujjlenyomat olvasót írtak, a helye valóban rendben van (bal kezes vagyok, remekül kézreáll, a Honor hátoldalán kicsit esetlen volt), csak kis izzadtság elég, hogy ne menjen a sztori.

Végülis megkaptam mindenre a választ. Őszintén, nagyon régen csináltam flashelést, utoljára még LG Optimus-on, ott nem is emlékszem, hogy BL-t kellett volna nyitni (persze lehet, hogy de), fastboot-on felkúszott a custom recovery, és mehetett a móka (akkor volt, hogy hetente háromszor, kipróbálni, milyen a másik, ott például a CyanogenMod változatokat imádtam), de az még nagyon régen volt, akkor a 2.3 droid volt az általános, az ICS meg a hűdejó, a sok újdonságával, és a hatalmas "gépigényével".

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6136) Viktor0610 válasza Samus (#6135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Add hozzá még egyszer az ujjlenyomatot

Esetleg úgy, mikor épp' izzadt az ujjad.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6137) #46824192


#46824192
törölt tag

Nem mint ha a biztonsági javítánson kívül engem izgatna bármilyen update. De csak kíváncsiságból, ez a telefon most itt tart, vagy van valami új ami többet tud bármiben is csak még hozzám nem ért el?

Természetesen csak gyári megoldás érdekel, magyarul letölt ,települ és kész. Főzögetés , sufni tuning nálam tabu.

(#6138) Viktor0610 válasza #46824192 (#6137) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez az utolsó EUXM ROM: MIUI V12.0.1.0.RJZEUXM Stable Official Update for Redmi Note 9 Pro EEA (joyeuse)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#6139) Samus válasza #46824192 (#6137) üzenetére


Samus
addikt

Ez a legutolsó még 10es droid, ha jót akarsz magadnak, maradj ezen (fura, hogy még nem jelzett új verziót). A lentebb linkelt verzió a jelenlegi (majdnem legfrisebb), első 11es Android. Csak a szívás van vele, újdonság (amit észrevettem), a 2D-s arcalapú feloldás.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6140) Dr. Gonzο válasza #46824192 (#6137) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Mit nem adnék, ha az enyém is csak itt tartana! :)
Örülj, hogy azon vagy!

(#6141) #46824192


#46824192
törölt tag

Köszönöm. Meg is győztetek ,hogy nem kell a 11 :) .

Mit kell tennem ,hogy véletlenül se pakolja fel ,ha egyszer megjelenik nálam is?

Illetve elég érdekes az a számozás , őszintén szólva nem látom benne a logikát, de ez az én bajom.

(#6142) HoTaZo válasza #46824192 (#6137) üzenetére


HoTaZo
addikt

Az enyém is dettó ugyanitt tart. Eszem ágában sincs, hogy frissítsem, mindaddig míg mestereink teljes mértékben azt nem mondják az egyikre, hogy ez a tuti.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#6143) jenei1994


jenei1994
addikt

Nemtudom ti mit csináltok de nekem semmi gond nincs a 11 el.

Tiszta telepítés.

(#6144) slippy válasza dogi01 (#6108) üzenetére


slippy
tag

A garanciajegyen mi van írva? Ki a felelős? Esetleg amúgy Xiaominal lehet érdemes volna egy kérdést feltenni.
Ahogy néztem, másoknak is volt problémájuk az adott céggel. Több weboldalt is lelőttek már, de van "rendes" üzletük elvileg.
[link]

d[oO]b - Eladó dolgaim: http://href.hu/x/gq2h

(#6145) steele80 válasza jenei1994 (#6143) üzenetére


steele80
senior tag

Nekem sincs semmi bajom a 11-el. Tökéletesen működik, a hívás utáni sötétképernyő bug megmaradt - ez már a 10 alatt is jelen volt - nálam más hiba, mely korlátozná a használatot nem jelentkezett.

(#6146) x1port válasza steele80 (#6145) üzenetére


x1port
addikt

A legidegesítőbb bug.
Xiaomi mérnökeink szerintem megbuktak proximity sensor órán 🙂

(#6147) Dr. Gonzο válasza x1port (#6146) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Az utolsó két Xiaomi telóm (8T, 9PRO) is ebben szenvedett gyárilag. De a proximity sensor kalibrálása mindkettőn segített.

(#6148) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Bárkinek bármi javaslat, hogy ne kapcsolja le a hívást beszélgetés közben?
Mikor várható frissítés? Az megoldja egyáltalán?
Gyári visszaállítás segíthet?

F.K.T.

(#6149) Trooper82 válasza psg5 (#6148) üzenetére


Trooper82
senior tag

Itt nem volt még szakadás. Sem android 10-en, sem 11-en. Valami más lesz ott...

(#6150) moma


moma
őstag

Sziasztok. Lakást kellene fotóznom, a gyári szoftvert használom, tudok valamit csinálni, hogy fényesebb legyen a lakás, mert ha szemből jön a fény sötétebb lesz a képen, mint amilyen ténylegesen. Vagy használjak inkább valami más szoftvert? De ott is kérdés lesz, hogy milyen beállítások.

Persze az is lehet, hogy szoftveresen ezzel nincs mit tenni.

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.